חברת סונובה ישראל השיקה את משרדיה בפארק מדעי החיים לצד חשיפת טכנולוגיות מתקדמות לשיקום שמיעה

חברת סונובה ישראל, לשעבר שטיינר מכשירי שמיעה הוקמה לפני כ 70 שנה בחיפה ומאז ועד היום צמחה והתפרסה ברחבי הארץ. בעקבות מיזוג החברה המשפחתית עם חברת שיקום השמיעה הגדולה בעולם הפכה שטיינר לחברה בינלאומית. ביום חמישי האחרון, במעמד הרב לאו, השיקה החברה את המטה החדש בפארק מדעי החיים. האירוע כלל גם השקת פלטפורמות מכשירי שמיעה ייחודים הנחשפים לראשונה בישראל.


באירוע מרגש רב משתתפים התקין הרב ישראל לאו את המזוזה ובירך את חברת סונובה ישראל בהצלחה גדולה בהמשך.

צילום ועריכה: ערן מירב

אריק שטיינר – צילום ערן מירב

 

"זו התרגשות גדולה עבור החברה, העובדים וכמובן עבור המשפחה שייסדה את חברת שטיינר", אמר אריק שטיינר, "גם המעבר מרחוב עבאס בהדר, ממנו עבדה החברה ממש עד לימים האחרונים לפארק מדעי החיים ולסביבת עבודה חדישה ויעילה יותר, גם העובדה שאנחנו חלק מהחברה הגדולה בעולם העוסקת בתחום שיקום נזקי השמיעה וגם הטכנולוגיות החדשות, שאנחנו מפתחים במשותף ויובילו למהפכה בתחום".

שטיינר ציין כי הטכנולוגיות החדשות, שחברת 'סונובה ישראל' עתידה לפתח בשנים הקרובות, "ישנו לחלוטין את תחום שיקום נזקי השמיעה ויהוו מהפכה של ממש".

צילום ערן מירב

בטקס החגיגי נכחו הדור השני של החברה, מר אלי שטיינר ומר דן שטיינר, שניהלו את החברה במשך שנים רבות, וכמובן הדור השלישי של החברה, אריק שטיינר. מי שהקימו את החברה בדירת מגורים קטנה היו הרמינה ופרניו, סבתו וסבו של אריק, שהתחילו לעסוק בתחום שיקום השמיעה מדירת מגורים בחיפה בשנת 1949, שנה אחרי הקמת המדינה. במשך השנים החברה גדלה והתפרסה, אך המשיכה לשים את הדגש על השירות האישי לכל לקוח. החברה הקימה את תחום שיקום השמיעה בישראל, ומובילה בישראל את תחום שיקום השמיעה מאז ועד היום.

אלי שטיינר, אריק שטיינר ודן שטיינר. צילום ערן מירב

באירוע עצמו הושקו פלטפורמות מכשירים ייחודיים שטרם נחשפו בישראל, אחת מהם היא פלטפורמת מכשירי הטיטניום, מכשירים פורצי דרך בין השאר בזכות העובדה שמדובר בפעם הראשונה בה עושים שימוש בטיטניום לייצור מכשירי שמיעה.
מכשירי ה Virto B titanium עשויים מטיטניום וקטנים ב 26% מהמכשיר הקטן ביותר של פונאק הקיים היום. הטיטניום הוא חומר בו משתמשים בתחומים רבים – בתחום הרפואה – לשתלים, מפרקים מלאכותיים, בתחום התחבורה – חומר ממנו בונים חלקים של אוניות ומטוסים; בתחום הספורט – למשל משמש לבניית אופניים ומקלות גולף, וכן משמש לייצור תכשיטים ושעונים והוא חזק פי 15 מאקריל, החומר המשמש היום לבניית גופי מכשירי השמיעה, דבר שהופך את המכשירים לעמידים ביותר.

בטקס נכחו גם יו"ר החברה הכלכלית שמואל גנץ, שהיה מנכ"ל העירייה, ומנכ"ל החברה הכלכלית אור שחף.
שחף אמר כי הוא מאוד נרגש לראות את פארק מדעי החיים מתמלא בחיים בזכות חברת סונובה ישראל, והוא מאחל לחברה הרבה מאוד הצלחה ומקווה לראות בקרוב עוד חברות מצליחות לצידה.

 

 

לא ניתן להגיב