מרוץ ״גולני״ 29 יצא לדרך והגיע לחיפה

מרוץ גולני הגיע היום (א') לחיפה לאחר שנפתח בטקס בהר החרמון בראשות מפקד החטיבה אלוף-משנה, שלומי בינדר ובהשתתפות מפקדי הגדודים, לוחמי וחיילי החטיבה. מיכאל פריזם, מפקד מ" 3 פלוגה ט' בא"ח גולני: "למירוץ שתי מטרות עיקריות : "חיבור העם וגולני ועידוד גיוס לקרבי בדגש על חטיבת גולני והתנדבות בקהילה".

 

מרוץ גולני 29 נפתח הבוקר (א') בטקס בהר החרמון בראשות מפקד החטיבה אלוף-משנה, שלומי בינדר ובהשתתפות מפקדי הגדודים, לוחמי וחיילי החטיבה. בשעות אחר הצהריים יצא המרוץ מגן האם בחיפה. המשתתפים רצו 400 ק"מ בעידוד בני משפחה ותושבים. המרוץ יעבור דרך הרצליה ירושלים מודיעין ויסתיים ביום חמישי באילת.

מרוץ גולני בגן האם בחיפה 2017 צילום סמר עודה

מיכאל פריזם, מפקד מחלקה 3 מפלוגה ט' בבא"ח גולני, אמר בראיון לחי פה: "למרוץ שתי מטרות עיקריות: חיבור העם וגולני שגולני חטיבת העם, ועידוד גיוס לקרבי בדגש על חטיבת גולני. אנחנו הולכים לבתי ספר לראות שמממשיכים  גיוס לקרבי וזה מה שאנחנו שמים עליו דגש והתנדבות בקהילה. היום סיימנו ריצה לא ארוכה  ומשך השבוע מתוכנן לנו ריצות עד יום חמישי אותן מסיימים באילת. רוב המשתתפים או העיקר המייצג בא"ח הכשרות מחזור נובמבר 2016 גם מחלקות ממחזור מרץ 17 מהגדוד. משפחות ואזרחים באו לעודד, ובתי ספר שאנחנו מבקרים בהם מדברים איתם על גיוס, גיוס לקרבי גם לבנים וגם לבנות-  לעודד את הבנות להתגייס לגולני מש"קיות חינוך, מש"קיות קליעה לבנים להיות לוחמים וזה לא פשוט זה דורש עבודה קשה ומפרכת אבל זה משתלם בסופו של דבר".

 

לא ניתן להגיב