גשם ביולי 2024: מראה נדיר בצפון

בראשון 14/7/24 תושבי צפון הגולן הופתעו לגלות שמים נפתחו...

פקקי ענק ושיאים של תסכול • תושבי השכונה בחיפה זועמים

(חי פה) - פקקי תנועה ענקיים, המתנה מורטת עצבים,...

יום הבסטיליה • רשמים מקבלת הפנים בחיפה

ביום שישי, 12 ביולי, ערך קונסול צרפת בחיפה, מר...

פולשים מזיקים: איום על חופי ישראל ◄ צפו

כמעט כל בעל חיים שהיגר לאזורנו, בעיקר דרך ים...
באנר חברה כלכלית 100724
באנר גורדון 240624
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר חזית הים רחב
באנר קריית אתא קיץ 2024
פרסום בחי פה - רחב - מונפש
באנר מוזאוני חיפה 140724
באנר קריית ביאליק ותיקיםרחב 140724

״דן כרמל״ מלון היוקרה הראשון בחיפה

המלון הנימצא על רכס הכרמל שמשקיף לנוף המרהיב של...

הציור שנגע בחיים ובשכול

בכתבה קודמת הבאנו את סיפורה של מגי רום, אמנית...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

"לב הכרמל״ בחיפה ממשיך לפעול אחרי השתלה מוצלחת

במרחק של כ-100 מטרים ממגדל המים ותחנת מכבי האש...

ארבעה שיאים בנחל הגיבורים – ואחד בדיבורים • אבי אלבאום

נחל הגיבורים הוא וואדי רושמיה. ראש מיא בארמית פרושו...

״אנחנו לא לבד ביקום״ • רשמים של חוקרי עב"מים

נסעתי לשמוע מה חדש בתחום חקר העב"מים, העצמים הבלתי מזוהים, ולשמוע בתוך רצף המפגשים המתוכנן, עדויות של אנשים שראו, פגשו, וחקרו את הנושא במסגרת הכנס השלישי של "מופון ישראל". אחרי הכל, המחשבה שאנחנו לא לבד ביקום, שיש סיכוי סביר שאחד הכוכבים מתוך מיליארד הגלקסיות, מיושב, ושהתושבים שם בעלי יכולות טכנולוגיות ואולי יכולות נוספות הרבה יותר מפותחות מהיכולות שלנו, תושבי כדור הארץ, מסקרנת, במיוחד לאור הטענה שהם מבקרים פה כל הזמן, והיו מעורבים בהתפתחות האנושית משחר ההיסטוריה.

הרשת המשותפת לעבמי"ם

מופון זה ראשי תיבות באנגלית, של "הרשת המשותפת לעבמי"ם Mutual UFO Network "MUFON. עב"ם זה עצם בלתי מזוהה, ובאנגלית UFO = unidentified flying object. את הסניף הישראלי של מופון ייסד טל עקרוני והיום פעילים בעמותה מעל 3000 אנשים. כל אחד יכול להצטרף, כל מי שיש לו עניין לשמוע לראות ואולי גם לספר על חוויה אישית.

בעניין חוויות, אנשים שפגשו חוצנים, ראו חלליות ועצמים מעופפים לא מוסברים, נוטים לא לספר על כך כדי שלא ילעגו להם, ומופון הוא כתובת לדיווח. אחרי שנים של הסתרה וחששות, שנים בהן ממשלות התכחשו וטייסים לא כתבו הצהרות על הגופים הלא מוסברים שראו באוויר, מופיעות יותר ויותר עדויות והגופים הרשמיים מוכנים לשמוע ולבדוק, בעיקר כדי להגן על תושבי כדור הארץ.

איסוף המידע במופון נמשך כבר למעלה מ 50 שנה ברחבי העולם, ובשנים האחרונות הוא צובר תאוצה כאשר לכל אחד יש טלפון נייד עם מצלמה, מש שמאפשר לעקוב אחרי תופעות אוויריות בלתי מוסברות, כמו גם על תופעות ימיות בהם מעורבים עצמים בלתי מזוהים.

הפנטגון מוכן להקשיב לעדויות

לכנס הגיעו אנשים מכל שכבות האוכלוסיה, אנשים רגילים, כמוני וכמוכם שמתעניינים ומאמינים שאנחנו לא לבד, חוקרים ואוספים עדויות במשך שנים רבות. בהפסקה הייתה הרגשה שכולם יודעים דברים שהמדינות ובמיוחד ארה"ב, מנסות להסתיר, כמו האמירה שהחוצנים כבר בינינו, שהם מערבבים את הדי אן איי שלנו בשלהם וכבר אי אפשר לדעת מי הוא מי אלא אם האדם מבריק בשכלו ואז נדמה שהוא בן כלאיים.

באותו עניין היו שסיפרו על תיאוריות קונספירציות שונות ועל כך שהמדע שלנו יודע מעט מידי ושהחוצנים מתקדמים מבחינה טכנולוגית בעשרות אלפי שנים.

לפני שנה נערך שימוע פומבי בפנטגון בנוגע למידע הקשור לעב"מים. בממשל האמריקאי הבינו שאי אפשר יותר להתכחש וצריך להקשיב, ואפילו אם זה רק כדי לצבור קולות.  אבל העדויות הגיעו מאנשים רציניים, אנשי צבא לשעבר, טייסים, ואחרים שאי אפשר להגיד עליהם שהם סתם מדמיינים.

לפי פרסומים באתרים לא רשמיים, בנוסף לעדויות על גופים שמימיים וימיים, היו שם אנשי צבא דיווחו על דגימות ביולוגיות שנאספו באתרי התרסקות של חלליות. לטענת אותם פרסומים מהנדסים שפרשו מתוכניות סודיות בממשל האמריקאי הזכירו את נושא ההנדסה לאחור – פירוק חלליות שהתרסקו על פני כדור הארץ וניסיון להבין מה החומרים מהם הן בנויות ואיך עובדת הטכנולוגיה שלהן.

הטענה שחלליות שהתרסקו נאספו לבסיסים צבאיים, נתמכת על ידי עדויות רבות של אנשים שראו את ההתרסקות אורח כך פגשו אנשי צבא שהרחיקו אותם והשתיקו אותם לשנים ארוכות. בשלב זה הפנטגון הוציא מסקנה שכל העדויות עוסקות בצפייה וצילום של חלליות, הם טכנולוגיות צבאיות מסווגות שהיו בשלב ניסיוני, והצהרה שלא נמצאו שום גופות של חייזרים בשום מקום. יחד עם זה ובמקביל, הוקם אתר רשמי על ידי ממשלת ארה"ב כדי לאתר איומים על בטחון ארה"ב ובטחון העולם, ושם אפשר לדווח על תופעות בלתי מוסברות. באתר מופיעים סרטונים שאושרו על ידי הממשל האמריקאי כבלתי מוסברים בהם נראים גופים טסים במהירות בלתי נתפסת ועושים מפגנים אווירובטיים בלתי מוסברים.

ליד החקירה וההסתרה יש תיאוריות וטענות שונות, חלקן שנויות במחלוקות כמו זו שלכאורה הגיעה ממי שעבד בצוות שניסה לשחזר חללית שהתרסקה, וטוענת שחייזרים שעירים ואפורים הגיעו בעבר לכדור הארץ כדי לשלוט במוחם של סוכנים אמריקאים ולמנוע מהם לשחזר מידע טכנולוגי מהחלליות שהתרסקו.

מקורות מחיל הים האמריקאי, דיווחו על תופעות בלתי מוסברות של עצמים שטסו במהירות עצומה, נכנסו לים ולאחר שנעלמו שם לזמנים ארוכים, יצאו מהמים וטסו במהירות שאינה אפשרית על ידי כלי טייס של כדור הארץ, אל החלל, כמו גם על ליווי של חלליות את מלחמת וייטנאם.

מפגשים מהסוג החמישי

סטיבן גרייר, חוקר עב"מים אמריקאי שהקים את המרכז לחקר מודיעין חוץ-ארצי אסף מעל 3,000 דיווחים על תצפיות של עב"מים על ידי טייסים, ומעל ל -4,000 עדויות על עקבות אלקטרומגנטיות באזורי נחיתה של חלליות חוצניות. הוא הגדיר יחד עם אחרים פרוטוקול ליצירת קשר אנושי עם חוצנים באמצעות תודעה.

מדובר על "מפגשים מהסוג החמישיCE-5" , יצירת תקשורת של בני אדם עם תרבויות אינטליגנטיות לא אנושית, המבוססת על חיבור לתודעת האחד. האמירה שלו היא שהחיפוש אחר חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ מוביל אותנו לבסוף אל תוך עצמנו. פעילי היוזמה ברחבי העולם מתרגלים את פרוטוקול CE-5 ליצירת תקשורת מכבדת והדדית עם תרבויות אינטליגנטיות לא אנושיות, באמצעות הרחבת התודעה על ידי מדיטציה והכוונת החוצנים למרחב הפיזי בו אנו פועלים".

המפגש עם שניר הדרי, היה מעניין במיוחד. הדרי התייחס לחזיונות שמתקבלים בשיטת "ראיה מרחוק". "התודעה היא המדע של העתיד. באמצעות השקטת התודעה ניתן "לראות" באופן אינטואיטיבי מקומות מרוחקים וזמנים שונים. על אותם עקרונות מבסס ד"ר סטיבן גריר את פרוטוקול התקשורת CE-5 שמאפשר "ראיה למרחק" לרחבי היקום וזימון תרבויות חוצניות.  

פיתוח תודעה יחזק את היכולת ליצור תקשורת עם חוצנים וטלפתיה היא אמצעי תקשורת מרכזי. נעשו מחקרים ניסויים בהם שימוש בטלפתיה השפיע על התנהגות בעלי חיים ועל תנועה של דגים. נעשו ניסיונות בראיה מרחוק (בתהליך דמוי מדיטציה) ובטלפתיה להיפגש עם ישויות ולראות את המתרחש על כוכבים רחוקים. היכולת להתבונן ולאסוף מידע דרך ראיה מרחוק וטלפתיה, נחקר שנים רבות גם על ידי ארגונים רשמיים ואורי גלר מספר שהשתתף במחקרים האלה. כשבודקים עדויות מגלים שרוב האנשים שחוו מפגשים עם ישויות לא מכדור הארץ, מדווחים שהתקשורת נעשתה בטלפתיה".

קובי אלדר, מהמרכז הישראלי לחקר תופעות אוויריות בלתי מוסברות, UAP, Unidentified aerial phenomenon כתב מספר מאמרים על "עב"מים לאורך ההיסטוריה" שאפשר למצוא ברשת. כשחושבים על זה אפשר להזכיר באותה נשימה את אליהו הנביא שעלה בסערה השמימה, את חזון המרכבה של יחזקאל ואולי עוד כמה רמזים פה ושם על תופעות בלתי מוסברות שמיוחסות לבורא.

מסרים של אהבה וחירות

קובי דרורי הביא את "המסר הרָאָלִי". לפי אותו מסר, הבריאה היא בעצם עבודה של ישויות מאד מפותחות שהשתמשו בהנדסה גנטית כדי ליצור אותנו, בני האדם.

דרורי: "מדענים מפלנטה אחרת בראו את האדם "בצלמם וכדמותם". הם השאירו אותנו לשרוד ולהתקדם בעצמנו, אולם הם שמרו על קשר באמצעות שליחיהם הנביאים. ב- 13/12/1973 חווה עיתונאי צרפתי צעיר בשם קלוד ווריון מפגש עם הישויות המפותחות האלה והם שינו את שמו ל- רָאֶלRAEL.

באותו מעמד הוטלה עליו המשימה להפיץ את המסר האחרון שלהם ברחבי העולם ולבנות עבורם שגרירות, אליה יוכלו החוצנים לבוא באופן רשמי, וזאת בקרבת ירושלים. בני ישראל הם צאצאיהם, תוצאה של זיווג בינם לבין בנות האדם. הם יבואו בלוויית כל הנביאים ויעניקו לנו את המורשת המדעית שלהם, אשר מקדימה את שלנו ביותר מ- 25,000 שנים. יש לארגון הרבה תומכים בכל העולם. המטרה שלו היא לזרז את הקמתה של חברה המותאמת לעתיד, והמושתתת על ערכים של אהבה, שלום, חירות, עצמאות, הנאה והגשמה עצמית".

מוטי משען שתרגום את הספר של סאמרס "בעלי הברית של האנושות", דיבר על המפגש עם חוצנים כמו על מפגש בין תרבויות.  "החזק תמיד מנצל את החלש. ככה זה ביחסים בינלאומיים. רואים את זה לאורך ההיסטוריה. קורטז נכנס למקסיקו ולקח להם את הזהב, קולומבוס שהגיע לטהיטי כתב שהילידים נעימים ושיהיה קל לנצל אותם.

יחד עם זה כל תרבות רוצה את העצמאות וזכות להגדרה עצמית, וההיסטוריה מלמדת שהזכות הזאת מתגלה בסופו של דבר. לפי הסופר מארשל ואן סאמרס, חוצנים יצרו איתו קשר ואמרו לו שהם לא באו לשלוט ולא להפריע, שהם חופשיים והם רוצים לפתח קשרים עם העולם. הם סיפרו שתחומי ההשפעה של חוצנים לאורך הדורות היה בהשפעה על אנשי מפתח כדי לגייס כוחות רוחניים ותודעה, יצירת דתות כדי להגיע להמונים, ניסו להרגיל אנשים לנוכחות שלהם כדי שלא יפחדו ויאפשרו ליצור הכלאה גנטית בינם לבין בני האדם כדי שיוכלו לחיות על כדור הארץ".

הכנס מופון (צילום: תמי גולדשטיין)
הכנס מופון (צילום: תמי גולדשטיין)

כשהגעתי לכנס ידעתי שזה הולך להיות שונה, שאשמע דברים שהם אחרים ממה ששומעים בדרך כלל. סוזי ציקורל שניסתה להסביר את הרעיון שהיקום הוא סוג של הולוגרמה, ואף ספרה שבאחד הימים ראתה את עצמה כמו רצף של פיקסלים ולא כגוף פיזי מוצק. "אנחנו הולוגרמה וניתן לתאר זאת כאילו אני נמצאים במשחק סימולציה וזאת המחשבה שלנו שיוצרת את התקלות במציאות הפיזית. אם נחשוב אחרת כנראה שהחיים שלנו ישתנו".

בקבלה היהודית יש פה ושם רמזים על כוח התודעה במעבר בין הספירות וההשפעה שלו על המציאות בה אנו חיים. אבל נראה שסוזי לוקחת את זה רחוק יותר ואומרת שאין גוף אלא תודעה בלבד.

הדברים שלה מקבלים גיבוי בספר של מייקל טאלבוט על היקום ההולוגרפי, והמאמרים של הביולוג ברוס ליפטון, שטוענים שהתודעה שולטת על החיים, על הביולוגיה, ועל הרגשות והמחשבות שלנו. הרעיון הוא שאנחנו המחשבות והתודעה שלנו, והגוף מגיב, ולא להיפך שאנחנו גוף והמחשבה מגיבה למה שמתרחש בכימיה או בהורמונים או בפעילות הפיסיולוגית.

מפגשים עם חייזרים

אוריה שי, חוקר עב"מים ותיק מהקריות, דיבר על החייזרים בישראל, ובמיוחד על החייזר מאחיהוד. "זה סיפור של אישה שראתה אור ברפת, וקמה לבדוק מה זה. בדרך ראתה בובה משונה בגודל 20 סמ" בערך, ולא התייחסה אליה. אחרי החליבה היא גילתה שהבובה זזה כמו יצור חי. בשמיים היו אורות מרצדים ועשרות אנשים מתחילים להגיע יחד עם המשטרה למשק שלה. החוקר שהגיע הניח דלי על הבובה- חייזר, והיצור קפץ והתפרק תוך שהוא מפריש נוזל שעשה שלולית ענקית. 

האישה אספה את השאריות של היצור ושמה בפריזר. פרופסור הס שבדק את הרקמה של אותו חייזר במעבדה, אמר שהרקמה מכילה פחמן וחנקן שזה מתאים לגוף חי אבל זה לא מזוהה".

יוסי רונן חווה מפגש עם יצורים מעולם אחר. לדבריו זאת הפעם הראשונה שהוא מעז לדבר על כך בציבור. "לא רציתי שילעגו לילדים שלי בבית ספר, שיחשבו שמשהו לא בסדר איתי. אבל זה היה באמת, והתחושה הייתה שהם פולשים לי לתודעה. בהתחלה נבהלתי. הרגשתי שאני לא נושם. פוקח עיניים ורואה יצורים קטנים וירוקים, ואני שואל את עצמי אם זה אמתי או חלום. באיזה רגע הבנתי שאני באמת רואה אותם והם מגיבים אלי. זה הרגיע אותי.

אמרתי לעצמי אל תפחד, הם חווים את מה שאתה מרגיש, הם שומעים את מה שאתה חושב, ואתה יכול להרגיש אותם ולדעת את המחשבות שלהם. סוג של טלפתיה, לא שידור וקליטה אלא חיבור. הבנתי שלכל אחד יש את התודעה שלו והגוף שלו ובאותו זמן הכל מחובר, ישות רוחנית אחת בתוך גופים פיזיים. כתבתי על כך ספר "אחד, מפגש פנים אל פנים", ואני מוסר בו עדות על המפגש עם האורחים שהגיעו מממד אחר.

מאחר ולא הייתי מסוגל להבין את החוויה באופן רציונלי, הרצון להבין הפך מרכזי בחיי. בסופו של דבר הבנתי שאני יכול לראות את המחשבות והגישות שלהם ולראות אותנו כפי שאנחנו נראים בעיניהם". זה לא פשוט. בקבלה קוראים לזה רמת יחידה, רמה מאד גבוהה של מודעות שלפי הקבלה בני אדם עוד לא הגיעו אליה.

אביטל בר, אחת ממארגנות הכנס, דיברה על מינרלים כמו מגנזיום ואלומיניום שנמצאו באזורי נחיתה בריכוזים שלא מצויים על כדור הארץ, וגם על שאריות של עב"מ שהתרסק יחד עם מידע על חייזרים שהגיעו לחוקרת לינדה בולטון בארה"ב, על ידי בן של אחד האנשים שהיה מעורב בחקירת החייזר ובפינוי אתר ההתרסקות.

"המידע שנוגע להתרסקות בניו מקסיקו, התקבל בשנת 1974, אך נוגע להתרסקות שהתרחשה ב 1949, שנתיים אחרי האירוע המפורסם ברווזוול. המידע מספר שנמצאו גופות של חייזרים, וגם חייזר אחד שנשאר חי ונלקח לחקירות שנמשכו שעות רבות ונערכו בטלפתיה. החייזר דיווח שהגיע מכוכב שנמצא במרחק  32 שנות אור מכדור הארץ. בתום החקירה העלו אותו על מטוס בדרך לוושינגטון. מהמטוס התקבל אות מצוקה ולאחריו המטוס וצוותו נעלמו ולא נמצאו עד היום".

אורן יוסף חיים, אדם שזוכר כל פרט שאי פעם שמע עליו כמו מחשב אנושי, ודיבר על השחתת בעלי חיים. "כל הזמן יש עוד מקרים. כמה מהם מזעזעים ממש כמו טליים מתים שהיו זרוקים בשטח חקלאי בקנדה, והטלאים היו ריקים מדם והוצאו מהם אברים שלמים. היה גם בישראל אירוע בשנת 1996 במושב קלחים, שם חמורים עברו השחתת גוף ואורות משונים הציפו את האזור. במקום אחר היו בני משפחת פלס שהחזירים והסוסים שלהם עברו השחתה, נתלשו מהם שיניים ועיניים והיו סימנים של מקור חום חזק מאד. הגופות של בעלי החיים עברו כמו חניתה, לא נרקבו ולא העלו רימה".

הכנס הסתיים, ונשארו מחשבות ושאלות, על הסימנים בשדות התבואה בעולם, על התיאוריה שהירח הוא גוף מלאכותי ויש עליו בסיסי חלליות אמריקאיות ועל הדרכים ליצור קשר עם תרבויות מחוץ לכדור הארץ. יש הרבה תיאוריות, אין תשובות ממשיות, וביניים אנחנו ממשיכים להסתכל לשמים ולקוות לראות משהו שיגלה לנו עולמות חדשים.

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

תמי גולדשטיין
תמי גולדשטיין
מתקשרת, הילרית, מורה רוחנית המתמחה ביעוץ הוליסטי אישי וזוגי ובטיפול אנרגטי לאיזון הגוף והרגש, בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנים

כתבות קשורות לנושא זה

3 תגובות

 1. בואו נחשוב בהגיון. האנושות כבר פיתחה טלסקופים, גלי רדיו, רנטגן. אמצעים שיכולים לראות דרך ולראות למרחקים. אם נאמין שיש יצורים אולטרה-תבונתיים שהצליחו להגיע לכאן מכוכב או מערכת שמש אחרת שאנחנו לא מסוגלים לראות אם יש בו סמני חיים, סביר להניח שהקידמה הטכנולוגית האדירה שלהם – עשרות, מאות אלפי או מליוני שנים 'פור' עלינו, הביאו להם גם יכולות טכנולוגיות לטלסקופים ומכשירי מעקב שלא מחייבים הגעה פיזית לכדור הארץ.
  גם סביר שיש להם אמצעי הגנה, נשק וכוחות מחשוב שמאפשרים להם לא רק שלא לפחד מהאנושות אלא להשתלט על הכוכב הזה. כלומר האופציה הסבירה היחידה היא התאוריה שהם יצרו אותנו ומשתעשעים במליארדי היצורים שיצרו כאן, כמו דגים באקווריום פלנטרי.
  אני רוצה לשלול את תאוריות 'הניסויים'. לו רצו לעשות ניסויים ובהיותם מתקדמים או אלו שיצרו אותנו, ודאי כבר היו להם עשרות אלפי שנים אחורה לנהל ניסויים, לקחת דגימות ולבצע את כל הבדיקות. הם לא צריכים להגיע לקיבוץ בישראל במאה ה-20 כשהיו להם אלפי שנים לבדוק חמורים, סוסים וכד'.
  אבל גם ההנחה הזו נסתרת. לא יתכן שהם לא רוצים מגע איתנו ומנהלים ניסויים סודיים, בעוד שיש אלפי דיווחים סותרים על מגע מלא איתנו ותיקשור או חדירה גופנית לא רצונית. זה שהכל קיים זה לצד זה בסתירה מזהירה – הם בורחים השמיימה ונעלמים מיד אבל ניסו לחטוף או חטפו אנשים וביצעו בהם ניסויים, זה לא מתיישב יחד. אם אינם מזיקים ואינם חוששים למה להם לברוח ולא לגלות את עצמם לאנושות? ואם הם כן חוששים או מזיקים
  ויש להם טכנולוגיות כל כך מתקדמות אז שוב למה להם לברוח? למה אין תקשורת גלויה עם
  האנושות – האם יש להם ממה לפחד? האם הם יודעים שהאנושות בין כה וכה זמנית על כדור הארץ, והם באים בטווחים של מאות אלפי ומליוני שנים לבדוק מה מתחולל על הכדור – תקופות קרח, דינוזאורים ועוד.
  כאשר כל אלפי הדיווחים וההתרחשויות יוכלו להתיישב בצורה סדורה זה עם זה וליצור תאוריה אחת שלמה וברורה אולי אולי נוכל לקבל תשובות. קשה להאמין במשחקי תודעה, תקשור, טלפתיה, העברת מסרים ועוד כאשר כל אחד מתאר חוויה כל כך שונה ואין כרגע שום חוט מקשר, לא ניתן להסיק שום מסקנה ברורה.
  בשורה התחתונה: החייזרים צריכים להראות עצמם לאנושות בגלוי. בלי זה, לא ניתן להתקדם בשום צורה מחקרית והכל ישאר ברמת מעגל מספרי סיפורים וצ'יזבטים.

 2. אכן….אני מכיר שני בסיסים של חייזרים או עב"מים בישראל! הראשון נמצא בחוף מעיין צבי, יש שם בריכות ומתחת יש חלליות, עוד בסיס נמצא במחצבות פוריה וטוענים שיש שם רק מחצבה תמימה, ועל פי התכתבות עם חבר שלי….יש בסיס עב"מים מתחת לעמק עד עולם לא רחוק מבית שמש

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

תאונת דרכים עם 5 פצועים

(חי פה) תאונת דרכים ברחוב הרצל בטירת כרמל. ממד״א נמסר לחי פה תאגיד החדשות: בשעה 03:41 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל, על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב ברחוב הרצל בטירת כרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם, 5 פצועים בהם: 2 בינוני, גבר בן 63 עם חבלת בטן, אישה בת 39 עם חבלה בפלג גוף עליון ו- 3 פצועים במצב קל. 

ישר מהאולימפית: איתן אזולאי חתם ל-4 עונות במכבי חיפה

מכבי חיפה ממשיכה במלוא המרץ את הכנותיה לעונת המשחקים החדשה לשנת 2024/25, ואחת מהכנותיה היא שהקשר, איתן אזולאי, קפטן הנבחרת האולימפית של ישראל, חתם...

לא חוזרים ל-6 באוקטובר • יוצאים למחות בצומת בחיפה • חמישי 8/8/24

(חי פה) - ביום חמישי 8/8/24 ייערך בחיפה אירוע האחדות הגדול במסגרתו החיפאים יוצאים לצומת מרכזית בליווי משפחות החטופים. 100 ב 100 - 100...

ותיקים • אירוע סוף שנה בקריית ביאליק

(חי פה) - ביום שלישי 23/7/24 ייערך אירוע סוף שנה מיוחד ומרגש לותיקים של קריית ביאליק. האירוע ייערך באשכול פיס רחוב דפנה 52. האירוע...

בריא, טעים ומקומי: הגיע הזמן שתתנסו בתזונה עונתית

כולנו מכירים את זה: אנחנו משלמים הון על פירות בסופר, רק כדי לגלות שהם לא טעימים, קשים מדיי, רכים מדיי, או חסרי טעם. אבל...