שינויים בתנועת הרכבות • לא תתאפשר נסיעה רציפה בין חיפה לת"א

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור עתלית ביום שישי 5/7/24...

"יצאתי מהמים כולי כחולה" • בילוי בבריכה בחיפה

(חי פה) - מתרחצים בבריכת "גלי חיפה" גילו בצאתם...
באנר גורדון 240624
באנר מוזאוני חיפה 230624
באנר קריית אתא עצמאות 080524
באנר שבוע הספר העברי בקריית ביאליק - רחב
באנר מוזאוני חיפה 230624

סדר פסח מרגש נערך במחנה המעפילים • הספינה 'אקסודוס' ◄ צפו

'אקסודוס', סמל לגבורה ולנחישות התרגשות רבה נרשמה ביום שישי האחרון...

משטחי ענק של צידפת הפרנה פרנה התגלו במפרץ חיפה

(חי פה בים) - רבים הדיבורים על הגירה לישראל...

ב״זכרון בסלון״ בשנה הבאה – נשמע גם את סיפוריהם של העולים מחבר העמים

טטיאנה לוי דואגת לכולם טטיאנה לוי, 67, רכזת עולים ותרבות...

שבר יגור – רגעים אחרונים של פריחה נדירה • צאו לטייל בפסח

שבר יגור, המכונה גם העתק כרמל, הינו פינת טבע...

רחוב נורדאו המדרחוב הראשון בעיר חיפה • יוסי לובלסקי

גלגולו של פסאז' שתמהיל הבילוי והפנאי הועתק למתחמי בטון...

הסטודנט החיפאי שהניף דגל ישראל בטקס הסיום בברקלי: ״אני נמצא בגיהנום עלי אדמות״

אור המאירי, בן 27, תושב חיפה, מצא את עצמו כשגריר מטעם עצמו באוניברסיטת ברקלי בקליפורניה, בא הוא למד עד לימים האחרונים (מאי 2024). השבוע (12-17.5.24) הוא עלה לקבל את תעודת הסיום של בית הספר למנהל עסקים עם דגל ישראל, וקיבל הרבה קריאות בוז, מה שעדיין לא מנע ממנו מלהרגיש שהוא עשה את הדבר הנכון.

אור בהפגנה למען השבת החטופים (צילום: אלבום פרטי)
אור בהפגנה למען השבת החטופים (צילום: אלבום פרטי)

הפגנה בברקלי ◄ צפו

מה השתנה מבחינתך מהשבעה באוקטובר?

"אני ציוני גאה וכל החיים שלי הייתי. מאז ה-7 באוקטובר אני מרגיש ״שזה או ליפול או לקום ולרוץ״. מהרגע שהמלחמה פרצה, החלטתי להיות אקטיביסט בקמפוס וללכת עם ראש מורם. אני רוצה להראות שאנחנו לא מפחדים.

בקמפוס יש יהודים, אבל אין פה כמעט ישראלים. אני עורך הפגנות עם חברים יהודים שלומדים איתי, ועם ישראלים מבוגרים יותר שגרים פה. החלטתי להיכנס לזה בכל הכוח ולעזור כמה שאני יכול. העברתי הרצאות לפרו פלשתינאים או ישראלים בבתי כנסת, כנסיות ואולמות. השתתפתי גם בדיבייטים. בישראל נלחמים, ואני נלחם מכאן. הייתי נכנס להפגנות עם דגל ישראל, צועק עליהם. אין כאן פרו פלשתינאי אחד שלא מכיר אותי".

גלעד ארדן ואור המאירי (צילום: אלבום פרטי)
גלעד ארדן ואור המאירי (צילום: אלבום פרטי)

איך הגעת לפגישה עם שריר ישראל באו"ם גלעד ארדן?

"החלטתי שאני רוצה לקדם את הפעילות שלי, ולכן דיברתי עם גופים יהודים וישראלים, במטרה להגיע לעמדות הגבוהות ביותר. ככה הגעתי לפגישה במשרדו של שגריר ישראל באו"ם גלעד ארדן. הפגישה הייתה בחופשת האביב שלי בחודש מרץ (2024). רציתי להסביר לשגריר מה קורה בקמפוס ומה אני מרגיש פה.

המטרה שלי בכל הסיפור, היא שאנשים יבינו שההסברה הישראלית לא מצליחה להבהיר את העמדה שלנו כמו שצריך. האוכלוסיה הכללית פה בארה"ב שתומכת בפלשתינאים, הם הראשונים שהחמאס היה שוחט, והם לא מבינים את זה. רציתי להסביר את זה לגלעד ארדן וזו היתה מטרת הפגישה".

"נפגשנו במשרדי השגרירות בניו יורק. גלעד ארדן הוא אדם מדהים, צנוע שמדבר בגובה העיניים. הוא באמת רצה לשמוע את דעתי. הוא רצה לשמוע על המצב, שמח לשמוע על העשייה שלי בקמפוס, ואני רציתי לראות מה הוא והעובדים שלו עומדים לעשות. הוא הסכים איתי שההסברה הישראלית לא במיטבה וכי יש הרבה עבודה לעשות. הוא אמר שהוא היה רוצה להעביר תקציבים גדולים יותר להסברה, אך זה לא בשליטתו".

"בסיום הפגישה הוא אמר שנשאר בקשר. השיחה איתו, הנועם והמוטיבציה שלו, נתנו לי את הכוח לעשות עוד. כשאדם כל כך בכיר אומר לי להמשיך בעשייה שלי, זה נותן לי עוד כוח להמשיך ולעשות".

ישראלים מפגינים ◄ צפו

אתה יכול לתאר מה עובר עליך בקמפוס?

"קשה לתאר את השנאה שאני מקבל. אפילו כשאני רק עובר בקמפוס, אנשים רואים אותי ויורקים. מקללים אותי, תוקפים אותי. האווירה פה קשה מאוד. זה פשוט לא הגיוני, שדבר כזה קורה".

אור מול הפגנה פרו פלשתינית (צילום: אלבום פרטי)
אור מול הפגנה פרו פלשתינית (צילום: אלבום פרטי)

כשהתחלת בפעילות שלך בקמפוס, לא פחדת, שהלימודים שלך עלולים להיפגע?

"כשפרצה המלחמה, הייתי בדיכאון והייתי חייב לנווט את התחושה שלי לאן שהוא. עם הזמן קיבלתי כזו שינאה בקמפוס שכבר לא היה לי אכפת אם יעיפו אותי מהלימודים.

חודש אחרי ה-7 באוקטובר הלכנו לתלות שלטים על החטופים בקמפוס – תלינו מעל 500 שלטים. תלינו את השלטים עם דבק מאוד חזק. המשטרה תפסה אותי והואשמתי בוונדליזם. כשזה קרה פנה אליי עו"ד יהודי, ואמר שהוא רוצה לייצג אותי בחינם. זה נגמר וההאשמות נגדי בוטלו. היו מקרי אלימות שהייתי מעורב בהם, כשהייתי צריך להגן על היהודים, שהיו איתי. היה לי חשש, שיזרקו אותי מהאוניברסיטה, אבל הרצון לייצג את המדינה היה חזק מהכול".

שירת התקווה בהפגנה ◄ צפו

לא נתקלת בגילויי אנטישמיות לפני שפרצה המלחמה?

"גם לפני ה-7 באוקטובר כולם ידעו שאני ישראלי. כשהגעתי לאוניברסיטה קוטלגתי כישראלי, כי אין כאן ישראלים בפקולטה למנהל עסקים. מתייגים כל אחד על פי מה שמאפיין אותו. מהרגע שנכנסתי לכיתה בפעמים הראשונות, התחלתי להכיר אנשים, להציג את עצמי וליצור קשרים. אחרי ה-7 באוקטובר אתה קולט, שאנשים, שהיית איתם בקשר, גם אם קשר לא רציני, לא רוצים להגיד לך שלום. הם פשוט בחרדה, שמישהו יראה שהם דיברו עם ישראלי".

מרימים דגל ישראל בברקלי ◄ צפו

מה היה בסיום הלימודים?

"סיום הלימודים היה רגע מרגש מאוד. לא התרגשתי מסיום הלימודים כמו מלהחזיק את דגל ישראל. היו שני טקסים. היה טקס גדול של בית הספר, ששמה מדובר על יציע שלם של טדי עם דגלי פלשתין. אני יושב בקהל, ולידי אנשים עם דגל פלסטין ואני עם דגל ישראל. למזלי, אני בחור גדול, ככה שגם אם רוצים להגיד לי משהו, לא תמיד אומרים".

"אני לומד בתכנית מאוד אקסלוסיבית של בית הספר למנהל עסקים. ידעתי שכשיהיה הטקס של בית הספר למנהל עסקים יהיו הרבה פחות סטודנטים והנפת הדגל שלי תהיה הרבה יותר משמעותית. אכן, בטקס הזה מספר אנשים עלו עם דגל פלסטין. אני קיבלתי שריקות בוז כשעליתי לקבל את התעודה עם דגל ישראל. זה היה מאוד משמעותי בשבילי ושום דבר לא היה גורם לי לוותר על זה".

לא חששת, מהאלימות, שהופנתה כלפיך?

אני לא חושש משום דבר. יחד עם זאת, התמודדנו פה עם אירועי אלימות לא פשוטים. התאגדנו עם עמותות הלל וחב"ד, והבאנו דובר לדבר בקמפוס. שכרנו מהאוניברסיטה אודיטוריום, חלל מרובע ומוקף בקירות זכוכית. היינו בערך 30-40 יהודים שם, ומבחוץ היו 400 פרו פלשתינאים.

צריך להבין שמכוון שהאירועים האלה כל כך אלימים, יש אנשים שחוששים להגיע. נכנסו לחדר, ואתה מרגיש כמו קוף. הפרו פלשתינים דופקים על קירות הזכוכית, צועקים, זורקים אוכל.

שני יהודים שאני מכיר עומדים מחוץ לדלת, בתוך כל ההמון הפלשתינאי. הם ביקשו, שנפתח להם את הדלת, כדי שהם יוכלו להיכנס לאולם ולהיות איתנו. כשפתחתי להם את הדלת, כל ההמון נכנס פנימה. מהצד השני של האולם הם שברו חלון עם אבן והתחילו להיכנס גם מהחלון. אני עומד שם באולם עם עוד שתי בנות ומנסה להגן עליהן ועליי. כמות האנשים, שהתנפלה עליי היתה מטורפת. אני עומד שם, מקבל אגרופים ונותן אגרופים. בסופו של דבר לא היתה ברירה, אלא לפנות אותנו דרך חניון תת קרקעי".

אתה לא מאוכזב מהנהלת הקמפוס?

"בוודאי, מאוכזב ומתבייש בו זמנית. אני כרגע בברקלי. בקמפוס יש עדיין בלי סוף אוהלים ושלטים. חשבתי הרבה האם מקומי פה. אבל אני מאמין שאם אני עוזב את המקום, אני נותן להם לנצח. אני מצטער שזה אני שצריך להתמודד עם כל השנאה והאלימות הזו, ובד בבד מאושר שזה אני. זה מראה את הפנים האמיתיות של הישראלים. אני נמצא כרגע בגיהנום עלי אדמות, אבל יש לי עוד פרק לסיים בארה"ב".

אתה חושב, שאנחנו בארץ, מבינים מה קורה בארה"ב?

"אני עוקב אחרי החדשות בארץ ורואה מה אתם רואים. אתם לא תופסים בכלל מה קורה פה קמפוס. מה שאני מספר לך זה על קצה המזלג וצריך להכפיל ב-100. כשגרתי בארץ זה היה נראה לי כל כך רחוק. זה קורה כל הזמן וזה דבר לא נתפס. ברקלי היא האוניברסיטה הציבורית מספר 1 בארה"ב ויהודים נמנעים לבוא לכאן בגלל אנטישמיות, וזה לא ייאמן".

האם האנטישמיות היא בכל מקום?

"זה בכל מקום. הלכתי ללוס אנג'לס לבקר חברים, אני הולך בשדרה הראשית של סנטה מוניקה – הפגנה, סאן דייגו – אותו דבר. הלכתי לפורטו ריקו, אי רחוק מכל מקום, ויש שם הפגנות. באתי כתייר וראיתי את זה".

צרו קשר עם חי פֹּה: בוואטסאפבמייל

מיכל גרובר
מיכל גרובר
מיכל גרובר | כתבת חינוך • נדל"ן • חברה צרו קשר: 054-4423911 מייל למיכל: [email protected]

כתבות קשורות לנושא זה

108 תגובות

 1. אור אתה גאווה ישראלית.
  זאת הדרך הנכונה לשרוד את הטירוף שמתחולל בעולם.
  לא להפסיק עם צבע ואור בתוך כל השחור שמסביב.

 2. אור יקר – כולנו מצדיעים לך 🌿💗🌿
  אתה וחבריך, שומרים בגאווה על מדינת ישראל, גם בניכר.
  השמאל הפרוגרסיבי הוא אלים, הזוי ומסוכן. לצערנו הרב, הוא מעמיק את דריסת הרגל שלו באקדמיה, במערכות שלטון, בקהילה ובכל מקום שיתאפשר לו.
  כולנו מחוייבים להתנגד לשמאל האנטישמי הזה.
  שלוחה לך ברכה מהעיר חיפה.
  חזק ואמץ !

 3. גיבור אמיתי. ממש תכונה של דוד המלך מול כל ההמון הגולייתי. צריך לדאוג לו ולעזור לו כל מה שאפשר.

 4. אלוף עולם , ממש שאפו ענק
  בטוח יש לך אמא מהממת שגידלה אותך באהבה ואחריות – יצאת בדיוק כמוה 😇 אז יאללה תחזור הביתה עם התואר ♥️

 5. גבר הכי שבגברים, עכשיו השמאלנים פה ידאגו לפוצץ את השמחה תזהר שלא ישלחו ידיים לעצור אותך

 6. היי, אשתי ואני חזרנו מביקור של חודש במקומות רבים בארה"ב.
  לא בקמפוסים.
  לא נתקלנו בשום גילוי אנטישמיות ודווקא להפך.
  תמיד כששאלו אמרתי שאנחנו מישראל והתגובות היו אוהדות.
  להבנתי, יש מי שבכוונת מכוון פועל בקמפוסים בקרב אוכלוסיה מטומטמת של צעירים שחושבים אולי על ארה"ב בוויאטנם, מתסיסים גם בתשלום ובטח בשקרים איומים.
  במלחמה כמו במלחמה ובשריפה כמו בשריפה, צריך להילחם באמצעים אגרסיביים.
  הייתי מקצה חטיבה שלמה של "מסתערבים" לטיפול אגרסיבי לשליפת אותם גורמים מתוך הקהל וטיפול הולם בהם כדי לשכך את ההתלהבות הבלתי רציונלית של ילדים אמריקאים מפונקים שאינם מבינים שגם ארה"ב בסכנת איסלמיזציה.

 7. כל הכבוד, בחור אמיץ וטוב. אנחנו נתגבר בגלל שיש לנו אנשים כאלו .תודה על כל מה שאתה עושה.

 8. אורטל.
  אני בספק אם את יהודייה, ואם כן, אז תלכי לעזאזל, אם בתאריך 7/10/23 מחבלי החמאס היו תופסים אותך תהי בטוחה שלא היו שואלים אותך לפני האונס והרצח אם את שמאלנית מתייפייפת, מיד היו אונסים אותך ושוחטים את גרונך כמו ששוחטים חיה, מה עוד לא הבנת כאן, מה זה להלחם על הזהות היהודית.
  אנחנו נאבד את המדינה רק בגלל חשיבה שמאלנית אירופאית, "הקונספציה" האסון הגדול שלנו.

 9. שבת שלום.

  גאה להיות יהודייה כשאני קוראת את העמידה הבילתי נלאת של הסטודנט הגיבור, אין מילים לתאר את המבחן העצום שהוא מתמודד ולבד. רק יהודי ישראלי יכול להיות כזה גיבור ואמיץ.

  אשריי האמא שיש לה כזה בן❤️

 10. גיבור זו לא מילה! מגיע לך צלש! בשבילי כיהודיה ישראלית אתה מייצג גם אותי ואתה גיבור וחייל של עם ישראל. הכתבה עשתה לי צמרמורת. אתה מדהים. נלחמת בשביל כל יהודי בעבר בהווה ובעתיד

 11. אני כל כך גאה באנשים כמוך, אתה עומד על שלך לא מוותר, מנופף בגאווה בדגל של מדינתך.
  רק אל תשכח יש לך מדינה, אתה לא פליט יש לך בית כאן בישראל

 12. כל הכבוד לבחור הזה!!! גבר לעניין. מטרת הג'יהאד לשחוט את כל הלבנים בני הדתות האחרות. הלבנים האירופאים והאמריקאים יבינו את זה מעט מדי ומאוחר מדי….
  היה צפוי שאחרי 9.11 האמריקאים יתעוררו…. אבל כנראה שהם יותר מדי מטומטמים ויותר מדי עסוקים בכסף ובתענוגות הרגע….

 13. .צריך עוד מאות כמוהו!

  ממשלת ישראל הרופסת מתעלמת ומעלימה את האנטישמיות ואת השנאה המשתוללות בארה"ב בתקווה היהודית הגלותית המסורתית, שהכל יעבור.
  מחכים למעשי הרצח,כשכבר יהייה מאוחר.

  ככה כם מתייחסים לטרור הקפלניסטי.

 14. איש יקר יהודי וישראלי עשוי ללא חת, מקור השראה וגאווה. בחור צעיר עם נחישות, דבקות במטרה וראש מורם מעל על האספסוף האנטישמי. פלשתין אינה מדינה זו המצאה שקרית רבות דובר על כך אין טעם להרחיב.
  ישר כוח!
  השם יברכך וישמרך אמן.

 15. מה אתה מנופף בדגלים של מדינה כובשת דתית? באת ללמוד או לעשות פרובוקציות? ועוד עזרו לך דתיים של חב"ד. מיסיונרים כופי דת . אל תתפלא, אתם ויהדותכם לא מעניינים אנשים בחו"ל

  • יא חתיכת זבל תעופי מכאן ישר לעזה ונטפל שם גם בך שמאלנית מטונפת.

  • אורטל 'היקרה'
   את כנראה או מטומטמת או אטומה או שניהם גם יחד.
   יש אנשים, ואת ביניהם, שלא מבינים כלום עד שזה לא נוגע בהם.
   המילים שכתבת פה והגישה שלך הם מחלה חשוכת מרפא. לפעמים עדיף לסתום את הפה לפני שמישהו יסתום לך אותו

  • הוא מניף את דגל מולדתו היחידה. מולדתו שנכבשה ונחמדה ע״י עמים רבים. והוחזרה בהצבעת רוב (חוצפה כשלעצמה) – לאבותיו לאחר שכמעט נשמדו מעל פני האדמה.

   ולכל המגיבים – אם היא ערבייה – חבל על זמננו.
   אבל אם היא יהודייה – בושה על איך שאתם מדברים. ככה הערבים מנצחים אותנו. השנאה הפנימית שלנו.

 16. השמאל הפרוגרסיבי התקשורת הממומנת בתוספת מימון של האירגונים המוסלמים וסורוס הזכור לרע, עשו חריש עמוק במשך עשרות שנים. מי פירק וצמצם את משרד ההסברה ואת משרד החוץ של ישראל, עד היעלמות?

 17. מעניין מה יביא העתיד , אנחנו כבר יודעים איך נראתה ההסטוריה ואם להקיש על העתיד , העולם המערבי יתפרק , וככה העולם כולו…

 18. אין עליך! עלה והצלח! יישר כח! מי ייתן רבים כמוך. זה אומץ ותעוזה לעמוד מול צבא גדול של בורים אבל אלימים.

 19. הרבה מההפגנות האלה ממומנות. בכולן אותם שלטים, אותם פונטים, אותם דגלים – באותם גדלים. צריך ליבש את מקורות המימון. האנטישמיות היא שחקן משנה ורק הבורות והכסף הם הגורם. ולגבי ברקלי עצמה, אם זה אכן גוף ציבורי שנהנה ממימון פדרלי, כדאי להרכיב רשימה של העבירות על התקנות , שהוא מחויב להן ולהגיש תביעה.

 20. אור שימך כן הוא . ישר כח .אני עברתי את ה- 7/10 כתושב שדרות ובנוסף נרצחה לי הבת שלי כאן בשדרות ואני רוצה לומר לך תודה שיש אנשים כמוך שיודעים ולא מפחדים להיות גאים שהם יהודים וישראלים וכל תושב ישראל שתומך בעמדת ישראל ועושים הכל בשביל מדינתנו ..

 21. כתבה חשובה!
  לתרגם ולפרסם בעיתונות באירופה וארהב
  לשלוח לחברי קונגרס אמריקאים

 22. כל הכבוד לך אור המאירי על הנחישות והאומץ.
  ונשאלת השאלה, יש למדינת ישראל שר תפוצות, שיקרי שמו. משהו אולי שמע עליו???

  • מה השיקלי עושה עם תקציב משרדו כשר התפוצות? זה לר המקום לשוחח עם הבחור ולשאול מב הוא צריך כדי להמשיך במאבק??

 23. USA GOES DOWN THE DRAIN
  ארה"ב בהדרדרות איומה.
  יש המבינים זאת,ומקווה שפועלם יצליח. כמובן שכסף גדול מאד מעורב בפרעות!
  קטאר,סורוס,ועוד.

 24. חשוב לדייק
  אין דבר כזה פלסטין, ומוטב לכנות את הדגל שלהם דגל אש"ף.
  ההפגנות האלה הן פרו חמאס ומונעות משנאת ישראל בלבד.

 25. כל הכבוד על הפעילות שלך.
  דיוק חשוב – השתתפות בהפגנה לא הופכת אדם לאנטישמי.

  • אתה מאמין לעצמך ? הרוב המוחלט לא יודע, מבין מתעניין במה שקורה. חלקם ממומנים, חלקים סתם מוציאים אגרסיות והנותרים נאצים בני נאצים. אל תתמם ותתייפיף עם הגדרות הזויות.

  • דובי דב, שוב שתיית מיץ בילבול?
   מי שהולך להפגנות פרו "פלסטין" (שקר כלשהו) הוא בוודאי אנטישמי.. כנראה שלא הבנת את הכתבה..

 26. לא סתם קיבלת את השם שלך אור
  . אתה האור שלנו בעולם החשוך הזה
  והכי הזוי שגם בשם משפחה "המאירי"
  לא יכולנו לקבל אור יותר טוב מזה בעולם .
  כל הכבוד שהשם ישמור עלייך
  אתה היופי של העם היהודי

 27. כל הכבוד לך
  אתה גאווה לעם ישראל
  תשמור על עצמך
  חזק ואמץ
  אין לנו ארץ אחרת
  היתרון של האוייבים במספרם
  היתרון של עם ישראל ברוח
  אוהבים אותך

 28. כל הכבוד לבחור האמיץ על ההסברה והרצון להגן על ישראל ועל יהודים.
  כמו שהוא אמר,הנאיבים האמריקאים הם הראשונים שהיו נשחטים על ידי חמאס.
  הפלסטינים הם בעיה לעולם המערבי, הם פנאטים,אכזריים ולא מוכנים לכבד שום דת אחרת

 29. עושים עניין מהמצב שם (ובצדק) אבל גם במוסדות הלימוד כאן היו מקרים מזעזעים:
  תלמידים ערבים שחגגו את הטבח, הנהלות שהגנו עליהם, מרצים ששלחו מכתבים לביידן שיפסיק לתמוך בישראל, מחאות תמיכה בפלסטינים ועוד ומשום מה זה מוצדק לגמרי לפי התקשורת ההזויה פה

  • הכי מתחברת. עדיף להיות פה להילחם כאן על קיומנו מאשר להלחם בתחנות הרוח שם ולשים עצמו בסכנת חיים שאינה חסרת משמעות אבל מכאן מישראל נלחמים על הבית. חבל עליו ועל האנרגיות. עדיף יעזור פה כולנו ביחד.

 30. אין עלייך אור אחיין יקר שלי גאא בך מלך שמור על עצמך מחכה לך חודש הבא שתגיע לארץ לתת לך חיבוק חזק 👑

השאר תגובה

נא להזין את התגובה שלך!
נא להזין את שמך כאן

כל הכתבות בחי פֹה

מנוע מקרר עלה באש בדירה בחיפה • האישה הספיקה להימלט

(חי פה) - שריפה פרצה בדירה בחיפה לאחר שמנוע המקרר נידלק. מכבאות והצלה נמסר לחי פה: שריפה פרצה בדירה ברחוב ציון שבחיפה אמש (שני 24/6/24)...

עונת הנחשים • גבר עם סימני הכשה פונה לביה"ח בחיפה

(חי פה) - בן 60 במצב קשה פונה לביה"ח כרמל עם סימני הכשה. ממד"א נמסר לחי פה: בשעה 08:45 התקבל דיווח במוקד 101 של...

ייערך שיתוף ציבור בתוכנית הקזינו • הדיון בוועדת המשנה לתכנון ובנייה

(חי פה) - ועדת המשנה לתכנון ובנייה בחיפה התכנסה ביום ב' 24/06/24 ודנה בעתיד בניין הקזינו בבת גלים והתכנית להפיכתו לבית מלון. מתנגדים משכונת...

סאמר בלאן מחליף את בשארה עבסאוי כנשיא רוטרי סטלה מאריס בחיפה

ביום חמישי 20/06/24 קיים מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה טקס מרשים של חילופי נשיאים בהיכל עיריית חיפה, במסגרתו העביר הנשיא היוצא רו"ח ועוה"ד בשארה...

ד"ר דורון מייזלס – רופא חדש בצפון

ד"ר מייזלס, מומחה ברפואת ילדים, הצטרף למרפאת כללית ביקנעם עילית ד"ר מייזלס (35), נשוי + 1, מתגורר בקרית טבעון. הוא בוגר לימודי רפואה בהצטיינות מהטכניון....