יוסי לובלסקי • תערוכת יחיד מרהיבה בחיפה

קוראי חי פה היקרים,
לאחר תקופה של הכנות רבות ואיפוק רב, אני נרגש לבשר על תערוכת היחיד שאני מקיים בעיר חיפה. התערוכה היא סנונית יצירה של השנים האחרונות בהן יצרתי, כתבתי ואספתי חומרים, אותן אחשוף בפניכם כעת.

פרטים נוספים:

 • תאריך: יום שבת, 09.03.24
 • שעה: 12:00
 • מיקום: בית האמנים שאגאל, שדרות הציונות 24 חיפה

העת לחשוף

לכל מי שעוקב אחר הפעילות העיתונאית שלי כאן בחי פה תאגיד החדשות ואחר הציורים שאני משתף, התערוכה מהווה הזדמנות להיחשף לאותם הציורים במציאות באופן מוחשי, מחוץ למדיה הדיגיטלית, ביחד עם קהל נוסף שוחר אמנות.

הפריטים שיוצגו בתערוכה נבחרו בקפידה, תודות לאוצרת המקצועית רינה גנוסוב. ברצוני להודות גם ליח"צ סדן הפקות בע"מ בניהולה של מיכל סדן, שילוו את התערוכה.

הזמינו דף עיסקי בחי פה – פרטים…

רגע, מה השם והנושא של התערוכה?

השם והנושא של התערוכה יפורסמו קרוב למועד הפתיחה. אתן רמז….. גם ציורי חיפה יהיו שם.

שריינו תאריך

כל שנותר הוא לפתוח יומנים ולשריין את יום שבת, 09.03.24 בשעה 12:00 בצהריים.
אשמח לראותכם.

טירת כרמל – רחב
תערוכת יחיד Save the Date (צילום: יעל גנדשי)
דיור מוגן – רחב
הגיבו כאן לכתבה

8 תגובות
 1. Rosenkranz Avi אמר/ה

  יוסי חבר שלי בפייסבוק. לאורך שנים אני נהנה מציוריו המזכירים לי נופי ומראות ילדות כבן העיר חיפה. אשתדל מאוד להגיע. שיהיה בהצלחה
  אבי

 2. אלדד אמר/ה

  מוכשר בטירוף ❤️

 3. איל מ אמר/ה

  לפחות עוד כמה תמונות אם עושים כתבה

 4. גלית שמש פאוקר אמר/ה

  תערוכה שלך – זו חוויה ! זוכרת את התערוכה הקודמת
  מקווה למצוא לביתי עוד יצירות יפות שלך , גם הפעם .
  ממליצה בחום לחיפאים להגיע
  הפעם נגיע מתל אביב 🤷 אבל שווה 😃

 5. סיגל מילר אמר/ה

  ייחלתי עבורך ליום בו תצא לתערוכת יחיד עם הציורים שלך, והנה זה קורה ובעיר חיפה, שהיא גם נוף ילדותי. מרגיש לי שכל מי שאוהב את העיר, ובכלל אוהב את נופי ארצנו, יחוש גלי עונג, כשיתבונן בציורים מבעד לפרשנות עינייך והמכחול שבידך. אוהבת את העובדה שאת מרבית העבודה אתה עושה בשטח, ממש כמו פעם, בתקופות שלא היתה מצלמה, וכל צייר היה אורז את הציוד ויוצא לצייר בשטח, עומד באוויר החמים או הקריר, בתנאים שלא תמיד קל לשאת אותם, ומצייר "אלה פרימה" את שרואות עיניו. אוהבת את העובדה שחלק גדול מהציורים, ניכר שצויירו במשיכות מכחול בטוחות, מהירות, וההתייחסות למושא המצוייר אינה מתייפייפת, מה שנותן תחושה של אותנטיות. מאידך אוהבת גם את הציורים הגדולים שלך, בהם חלק גדול מהעבודה נעשה גם בסטודיו, עבודות שדורשות תהליך מתמשך, ועדיין תמיד אני רואה את היד שלך שם, יודעת תמיד לזהות את הציורים שלך בשל הקו שלך, אותו כבר מזהה, ובשל הנושאים אותם אתה בוחר לצייר, כולל את בן זוגך שמשמש חלק בלתי נפרד מהנוף במקרים לא מעטים. מאחלת לך יוסי המשך הצלחה עם פתיחת התערוכה החשובה הזו, שנפתחת בשעה כל כך קשה בה שרויי העם, בה שרוייה מכורתנו האהובה. מחכה ומצפה לפתיחה, בהצלחה רבה, נרגשת עבורך כל כך, סיגל

 6. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

  איזי יופי

 7. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

  תערוכה יפה יוסי

 8. מיקי אמר/ה

  איזה יופי!

הגיבו כאן לכתבה