מירי נידם מטירת כרמל, האישה עם הלב הענק והעיניים הטובות", הלכה לעולמה

(חי פה) – מירי נידם, אותה מתארים מכריה – "האישה עם העיניים הטובות והלב הענק", הלכה לעולמה בטרם עת. את מירי מכירים היטב בטירת כרמל בזכות פעילויות ההתנדבות הרבות בהן לקחה חלק לאורך השנים, בזכות מעורבותה והנתינה האינסופית שאפיינה אותה.

תושבי טירת כרמל ועובדי העירייה התעוררו אמש (שני 27/1/24) לבוקר עצוב, עם היוודע דבר פטירתה של מירי נידם ז"ל, שאת פועלה הכירו מקרוב ומרחוק. מירי פעלה למען הקהילה ונתנה עד ככל שיכלה בשביל אחרים. בעשור האחרון התנדבה רבות בסיירת ההורים של טירת כרמל והכל בנועם ובחן.

מירי עם צוות המתנדבים בסיירת הורים (צילום: דניאל עורקבי)

ראש העיר טירת כרמל, אריה טל, ספד לה:
"מירי נידם היתה מתנדבת מסורה בסיירת ההורים של טירת כרמל. במשך שנים עסקה מירי בפעילות למען הקהילה ובנתינה בלתי מתפשרץ ותמיד בחיוך ובנועם. היא תחסר לכולנו. בשמי ובשם תושבי העיר, אני משתתף בצער המשפחה, ליבנו ומחשבותינו אתכם ברגעים אלה".

ליאת קלאורה, ראש הרשות לביטחון קהילתי בטירת כרמל, סיפרה לחי פה:
"את מירי הכרתי כמתנדבת מסורה, אישה טובה עם עיניים טובות שכולה נתינה. במשך כעשור עסקה בפעילות התנדבותית ותמיד הגיעה עם חיוך. מירי הצטרפה לסיורים ליליים, למבצעים בחגים, אירועים וימים מיוחדים, השתתפה תמיד בסיורים בפעילויות הקיץ ועוד. ירי היתה תמיד מעורבת בהכל, היא ידעה לדבר ולהעביר את הכל בחן ובנועם. היא היתה אישה אנטילגנטית ומקסימה, זה פשוט לא נתפס. איבדנו אותה בגיל צעיר ואנחנו עדיין המומים ולא מעכלים".


מירי ז"ל הובאה למנוחות בבית העלמין החדש בטירת כרמל
יושבים שבעה בבית המשפחה, הרצל 64, טירת כרמל.

טירת כרמל  – רחב
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

    כל הכבוד לראש העיר טירת כרמל,מר אריה טל

הגיבו כאן לכתבה