מתווה לימודים חדש בעיר חיפה – החל מיום ראשון (29/10/23)

תלמידים וגני ילדים (צילום: חי פה בשטח)

בתום הערכת מצב במנ"מ (מרכז ניהול המשברים של עיריית חיפה), הוחלט כי בהתאם להנחיות פיקוד העורף: ביום ראשון ה-29/10/23 יתקיימו הלימודים כבשיגרה וללא מגבלות. בהתייחס לקולות שעלו מהשטח של כלל השותפים בחינוך: מנהלים, הנהגת ההורים ועוד, הוחלט לאפשר החל מיום ראשון הקרוב, ולמי שיצטרך יום נוסף מיום שני מתווה לימודים.

האפליקציה של חי פֹּה…

המתווה החדש

 • המתווה מיועד לכיתות ה – יב, ויאפשר שילוב של למידה מהבית בזום ולמידה פיזית מביהס.
 • בכל יום נתון מס התלמידים הנמצאים במתחם בית הספר לא יעלה על 650 ולא יפחת ממנו (שימו לב מספר זה אינו כולל את הצוות החינוכי).
 • כיתות החינוך המיוחד במוסדות אלה יפעלו כל השבוע.
 • המנהלים מתבקשים להגיש את מערכת חלוקת הימים לאישור מפקח משרד החינוך ומנהלת החינוך ברשות.

שבת שלום ובשורות טובות

האפליקציה של חי פֹּה – להורדה כאן…

הגיבו כאן לכתבה

7 תגובות
 1. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

  כל הכבוד לך ידידיתי ד"ר עינת קליש רותם, ראש העיר חיפה.שבת שלום ומבורך.

 2. אביבה אמר/ה

  מה עם הגנים?

 3. כועסת אמר/ה

  כתוצאה מהמתווה הזה הוחלט להשאיר את שכבת כיתות ח בבית ספר הריאלי בחיפה יומיים בבית בלמידה עם זום וזאת בנוסף לעובדה שביום שישי לא לומדים באופן קבוע. דבר זה יוצר רצף של 4 ימים רצופים שהילדים האלה בבית .יתכן שלחלק זה מתאים אבל ההגיון אומר שזה מוגזם ועוד מדובר אחרי הקורונה. אני מציעה להשאיר יום אחד בזום במקום יומיים. כמובן שמדובר כל עוד המצב נשאר כמו עכשיו. למעלה משבועיים ישבו בבית והתשלום הגבוה ממשיך.

 4. יעל ר אמר/ה

  מתווה הבלאגן של מערכת החינוך..
  במקום לספק סדר בכאוס, מספקים עוד כאוס בכאוס.
  אי אפשר ללמוד בזמן מלחמה. צריך לתת להורים לקחת ילדיהם לעבודה ולמצוא סידור למורים ללמד קבוצות קטנות בסמיכות גאוגרפי בבתים ממוגנים. השאר ילמדו מערך שיעורים מקוון.
  חלאס לנסות לייצר שגרת בתי ספר וגנים כשבאזיקה הראשונה אלפי הורים יעזבו הכל וירוצו להוציא אותם.

 5. יולי אמר/ה

  אין מאושרת ממני לחזור לשגרה
  אבל אין חיי שגרה שטילים מרחפים מעלינו ורקטות ללא הכרה .אז אנא מכם ממשלה ושרים יקרים תעזרו לכל אזרחי מדינת ישראל תקימו ממשלת חירום ומתווה לשם כך
  דיי כבר להסיר אחריות

 6. מ אמר/ה

  ביהס דגן קרית חיים לימודים כרגיל. בלי מיגון מתאים. שימשיכו ללמד עם 5 תלמידים בכל כיתה. עד שלא יהיה מיגון לא נשלח את ילדינו לביהס. הם לא הפקר של העירייה. חבל שראש העיר לא לומדת ומפנימה כמו שעשו למשל בקרית ביאליק הקשיבו לרצון ההורים והביאו מיגוניות לביהס. חבל שהיא הולכת ראש בראש. נקווה שבבחירות כל אלה שבחרו בה לפני 5 שנים יפנימו וסוף סוף יהיה פה מישהו שמקשיב לנו.

 7. נועה אמר/ה

  יש בעיה עם מרחבים מוגנים בגני הילדים

הגיבו כאן לכתבה