הנכדים למען הסבים והסבתות • קמפיין חדש בטיקטוק ובאינסטגרם

סיעת הגמלאים יוצאת בקמפיין ייחודי לעידוד מצביעים חדשים להצביע לרשימת הגמלאים למועצת העיר. הקמפיין: "סבא וסבתא, אנחנו מצביעים בשבילכם", יושק ברשתות החברתיות, בדגש על טיקטוק ואינסטגרם, יציג סרטונים קצרצרים ותמונות של גמלאים וגמלאיות לצד נכדיהם ונכדותיהם ובהם יקראו הנכדים והנכדות להצביע "למען סבא וסבתא".

למען סבא וסבתא (צילום: שדולת הגמלאים)
למען סבא וסבתא (צילום: שדולת הגמלאים)

הקול לסבא וסבתא

הסקרים השונים מלמדים שהציבור שרוי במבוכה ואינו יודע למי להצביע. באופן מסורתי, רבים מן התושבים שאינם מצביעים כלל הם צעירים. הקמפיין מבקש לעודד צעירים, בני 17 ומעלה, שזו להם הצבעתם הראשונה בבחירות המקומיות, לממש את זכותם וחובתם האזרחית ולהצביע ומעודדים לתת את קולם למען סבא וסבתא.

קולות הצעירים לסבא וסבתא ◄ צפוהתופעה מתפשטת

עד כה הופקו כבר סרטונים וצילומים רבים של אזרחים ותיקים ונכדיהם והם יועלו לרשתות החברתיות. כמה מהסרטונים הללו, שצילמו הצעירים בעצמם, הם העלו מיוזמתם לחשבונותיהם בטיקטוק ובאינסטגרם והתופעה מתפשטת. הקמפיין קורא לצעירים לצלם סרטון לצד סבם/סבתם, לקרוא בו לחבריהם להצביע "למען סבא וסבתא" ולהעלות את הסרטון לחשבונם בטיקטוק.


זמן עד הבחירות לרשות המקומית – 31/10/23

0
Years
:
0
Months
:
0
ימים
:
0
שעות
:
0
דקות
:
0
שניות

ישראל סביון, ראש רשימת הגמלאים למועצת העיר:

בחיפה שיעור גדול מאוד של אזרחים ותיקים ולרובם יש נכדים צעירים. רבים מהצעירים מתלבטים ולא יודעים למי להצביע. הקמפיין שאנחנו משיקים מבקש להבהיר לאותם צעירים שהם אמנם העתיד של חיפה אבל הסבים והסבתות שלהם הם אלו שבנו את העיר והובילו אותה ועכשיו יש לנכדים אפשרות להביע כך את תודתם והערכתם. לכן, בהצבעתם הראשונה בבחירות המקומיות מן הראוי שיתנו את קולם למען סבא וסבתא. זוהי מחווה אישית נפלאה ואנחנו מאמינים שנכדים רבים מאוד ישמחו להצטרף אליה למען סבא וסבתא.
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  הנכדים העניים ללא פנסיה מצביעים לגמלאים המליונרים שודדי הקופה הציבורית עם פנסיה תקציבית?!
  הצעירים רוצים הנחות.
  לצעירים יש הוצאות על גידול ילדים.
  גמלאים יקרים אתם בהחלט מאד מאד יקרים לנו.
  סעיף הפנסיה בעירייה עלה בישור האחרון מ-200 ל-400 מליון שקל בשנה. כסף נלקח מתקציבי בניית גן ילדים, סייעות, מימון קייטנות וחוגים לילדים.. סבא וסבתא שתו אותו בקש עבור החלפת הרכב שלהם לדגם מפואר יותר כל כמה שנים.

 2. ראובן,ס אמר/ה

  שלום אייל יקר, לא כל קשיש מיליונר ! אני לדוגמא בן-80+ ללא פנסייה גר לבדי בשכירות עובד עצמאי עדיין ומובטל ! ויש רבים כמוני וגם מתביישים להיחשף מקבלים קצבה של- 2304 ש"ח מקווה שהפעם הבנתה ונחמד יהיה שתתנצל.

הגיבו כאן לכתבה