קיץ לוהט במרכז הספורט העירוני "גלי חיפה" • הטבות מיוחדות והמון חידושים!

גלי חיפה - מרכז הספורט העירוני (צילום: ירון סקגיו)

חודש במתנה לחיפאים במרכז הספורט "גלי חיפה" ועוד המון הטבות מעולות

מרכז הספורט העירוני "גלי חיפה", יוצא בהטבה חסרת תקדים לקראת הקיץ לתושבי חיפה. מי שירכוש מנוי קיץ ל-4 חודשים, יקבל חודש במתנה! בנוסף יינתנו הטבות ומבצעים מיוחדים לנרשמים למנויי קיץ עד ל-31/5/23.

גלי חיפה – הבריכה העירונית (צילום: ירון סקגיו)

בימים אלו עלה לאוויר האתר החדש של גלי חיפה, הכולל את מערכת החוגים העשירה של המקום, פירוט על המתקנים המובילים ועל האפשרות לשפר את אורח החיים. כמו כן, באתר ניתן לרכוש כרטיסי כניסה חד פעמיים מראש, ללא תור, ולהבטיח את הכניסה למקום מבעוד מועד.

במהלך החורף ובחודשים האחרונים פעלו בחברה הכלכלית, המפעילה ומנהלת את המועדון, כדי לשדרג ולשפר את המקום ומתקניו ולהפכו למתקן איכותי ומוביל בתחומו. בין היתר נרכש ציוד כושר חדיש ומשוכלל, שודרגו תשתיות מרכז הספורט, ואולם "ארז" שופץ ושודרג לטובת נוחיותם ורווחתם של המנויים. גם הבריכה הפנימית המחוממת המשמשת לשחייה, שופצה כליל.

גלי חיפה – הבריכה ומרכז הספורט העירוני (צילום: ירון סקגיו)

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה:

"מהיום שלקחנו תחת ניהולנו את מרכז הספורט, אנחנו משדרגים ומשפרים את המתקן כדי להפוך אותו למוביל מסוגו באזור, וזאת כמובן תוך התחשבות מלאה בציבור המנויים. נמשיך גם כעת לפני הקיץ ובמהלכו לשפר ולהציע לתושבי חיפה והאזור הטבות משמעותיות, כדי שיוכלו להנות אחרי שנים רבות מבריכה עירונית, ברת השגה".
אור שחף (צילום: מיכה בריקמן)
אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה (צילום: מיכה בריקמן)

לרכישת מינויים הכנסו לאתר החדש – בקישור:


הגיבו כאן לכתבה

9 תגובות
 1. לוק אמר/ה

  בריכת שחייה פתוחה עד 23:00 עם חמאם ספא וג'קוזי ב-35₪ הכניסה לתושבי חיפה, לא תמצאו רבים אפילו באירופה! כל הכבוד תמשיכו כך! לוק

 2. ורדינה מארגנטינה אמר/ה

  מזל שיש את הבריכה הזאת! שנים על גבי שנים לא היתה קיימת בחיפה בריכה ציבורית במחירים שפויים ..עבורנו זה מאוד משמעותי ומשדרג לנו את איכות החיים בקיץ האכזרי של ישראל.

 3. רפי אמר/ה

  מהיום שלקחו את המקום, המקום הולך ומידרדר מיום ליום.
  הורידו ימי בריכה, הורידו חוגים, פחות עיצוב, פחות הופעות ועוד ועוד.
  חבל…זה יכול להיות מקום מדהים אבל לא מטפלים בו כראוי.

 4. אילנה גבאי אמר/ה

  מסכימה עם כל מילה

 5. אייל אמר/ה

  ואם עיריית חיפה לא רוצה לרכוש את מתחם בריכת הפועל – גלי הדר, תתכבד בשטח עירוני פתוח בגבעת רמת הדר ליד ביה"ס חוגים להקים בריכה אולימפית שתשרת גם את תושבי הדר, הדר עליון ורמת הדר במרחק 5 דקות נסיעה וגם מהכרמל.
  אי אפשר לצופף את שכונות הכרמל בתמא 38 שהוסיף עד כה בשכונות רכס הכרמל כ-3000 יח"ד דיור חדשות עם כ-15,000 תושבים נוספים בלי להוסיף מתנ"ס אחד, בלי להוסיף בריכת שחייה ומרכזי ספורט או הרחבת הקיימים. בריכת לאו בק נסגרה. בריכת מכבי מפוצצת עד אפס מקום.
  צאו להקמת מרכז ספורט ובריכה עירונית ליד ביה"ס חוגים שתשדרג את איכות החיים גם בהדר, ההדר עליון ורמת הדר, וגם לשכונות נוספות ברכס שיהנו ממנה.
  עיריית חיפה חייבת להשקיע בתרבות, בספורט, במתחמי בילוי, במוזיאונים, בספריות, בחידוש גני משחקים כרבע מליארד שקל בקדנציה הבאה, לפחות 50 מלש"ח מדי שנה בשנה רק כדי לנסות לצמצם את הפערים מול ערים גדולות אחרות שאלו הסכומים שמשקיעות כל קדנציה בשדרוג מתקנים ואיכות החיים בערים.

 6. אייל אמר/ה

  לא ברור לי איך בכל הדר הכרמל שכונה של 50,000 תושבים אין מרכז ספורט אחד ואין בריכת שחייה אחת לתושבים.
  האם באמת העירייה מצפה שתושבים יסעו כ-30 דקות לגלי כרמל מהדר??
  עומד לו שומם הרוס עשרות שנים מתחם גלי הדר בו הייתה בריכה ומרכז ספורט לתושבי הדר. לא ברור לי איך תל אביב מבינה שהקמת מרכז ספורט כמו בשוק עליה לשכונת פלורנטין זה דבר חיוני חמשקיעה בשנים האחרונות קרוב ל-100 מליון שקל בשיפוץ הבניין עם בריכת שחייה עירונית ומרכז ספורט וכושר. וכאן בחיפה לשכונה של 50 אלף תושבים פשוט אין מרכז ספורט ובריכה. זה לא מזיז למצנע ולא מזיז 15 שנה ליונה יהב ולא מזיז 5 שנים לקליש. וככה 30 שנה שכונות שלמות בלי מקום לספורט ולכושר ולחוגים ועיריית חיפה פשוט לא מבינה, לא מבינה למה הדר הגיעה למצבה. למה אוכלוסיה חזקה עוזבת את השכונה. למה הציבור טוען שאיכות החיים בחיפה נמוכה.
  אתם מכירים עוד עיר בישראל עם 50 אלף תושבים בלי מרכז ספורט ובריכה? אני לא. בבקית אונו בעיר בגודל דומה יש שני קאנטרי קלאב עם 3 בריכות. בהדר והשכונות סביב – אין !!
  אמי קורא לתושבי השכונות במזרח חיפה להתעורר. לדרוש את המגיע ככל תושב בכל עיר אחרת:
  א. רכישת מתחם הפועל המוזנח וקולנוע תמר על ידי העירייה
  ב. הריסת המבנים ויציאה תחרות תכנון מרכז ספורט.
  ג. השקעת 50 מליון שקל להקמת מרכז ספורט חדש שכולל בריכה חצי-אולימפית מקורה ובריכה פתוחה, חדרי חוגי ספורט, חדרי כושר למגוון אוכלוסיות.
  תאריך פתיחה: 2027. סיום 40 שנה ללא מרכז ספורט עירוני בהדר הכרמל ויציאה לדרך חדשה. זה מה שצריך לדרוש בבחירות 2023.

 7. קרן אמסלם אמר/ה

  קודם תעשו מכון כושר נורמלי נבוא

 8. רפי רפאל - עהשין צריך להיערךלקיץ שבת שלוםחסון.חיפה עיתונאי אמר/ה

  קיץ חם. שבוע טוב

 9. שרון אמר/ה

  היכן נמצאת הבריכה העירונית הזו
  תכתבו בבקשה כתובת ואיך מגיעים

הגיבו כאן לכתבה