אין גני שעשועים ברחוב הלל. הילדים משחקים בין מכוניות

הורים ברחוב הלל בהדר:
ילדים משחקים במגרשי חנייה כי אין גני שעשועים באזור

חניה_רחוב_הלל.jpg

הורים לילדים ברחוב הלל בהדר פנו לעירייה בטענה, שאין גני משחקים ברחוב. במכתב תשובה מהעירייה נטען כי יש גני שעשועים ברחובות סמוכים בשכונה, אבל לטענת הורים ברחוב לא ייתכן שברחוב הלל, שיש בו עשרות רבות של ילדים, ילדים ישחקו במגרשי חנייה בין מכוניות ויסכנו את חייהם, כי אין גן משחקים.

עד שלא ייהרג כאן ילד, לאף אחד לא יהיה אכפת


"לפעמים הילדים שלי שואלים אותי למה אין לנו ברחוב גן שעשועים, ואני לא יודעת מה לענות להם", אמרה היום דיירת הרחוב, בת 35, אמא לשני בנים, "כשהילדים שואלים אותי למה ליהודים בכרמל ובאחוזה יש גני שעשועים של טירות והם צריכים לשחק בין מכוניות, אני לא יודעת מה אני אמורה להגיד, כי זו עיר של דו קיום, ואני גרה כאן כל החיים שלי, משלמת ארנונה לעירייה ומיסים למדינה כמו כל תושב אחר, ובכל זאת כנראה שאני לא תושבת סוג א'".

"יש לי רכב", אמרה דיירת אחרת, שלה שתי בנות בגילאי 7 ו – 4, "ואני אוספת את הילדות בשעה 16:00, וכל יום אנחנו הולכות לגן משחקים אחרים. הכי הן אוהבת את גן שמואל ובגן של הטירות בסיוני דניה. עכשיו יש פארק חדש בשכונת רמת הנשיא, וגם לשם אנחנו הולכות הרבה. בד"כ אנחנו אוכלות משהו קטן, וב 19:00 מגיעות הביתה. השאלה היא האם לעשרות הילדים ברח' הלל לא מגיע גם גן שעשועים, ומה אמורים לעשות ילדים שההורים שלהם בלי רכב? כל פעם שאני מחנה ליד הבית, ורואה ילדים משחקים כדורגל בין מכוניות ומתחבאים מאחורי מכוניות חונות, אני מזועזעת. אבל אנחנו לא מעניינים אף אחד".

תגובת העירייה: נשתדל להכניס שטח זה לתכנית עבודה 2018

"בהמשך לפנייתך לרה"ע באשר לגן המשחקים ברחוב הלל להלן תשובתנו:
רק בשנה שעברה שודרג גן בנימין ושוקם מגרש ספורט הפועל בשכונה.
השנה אנו חונכים גן משחקים חדש ענק! בגן הזיכרון.
בנוסף אנו משדרגים את גן קסל/נתן מתחת לרחוב מסדה. אין ספק שגם השטח הנמצא בתחילת רחוב הלל ראוי לשיקום ולפיתוח לטובת הילדים.
נשתדל להכניס שטח זה לתכנית עבודה 2018".

לא ניתן להגיב