15 שנות מאסר לגבר בן 63 שביצע עבירות מין בנערות

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר היום (ג’) 15 שנות מאסר על גבר בן 63, בגין עבירות מין חמורות שביצע במספר נערות.

אילוסטרציה_גזר_דין.jpg

אילוסטרציה צילום:(shutterstoch)
הרכב שלושת השופטים, רון סוקול, אמיר טובי ותמר נתנאל, ציינו בגזר הדין לא לפני שהביעו שאט נפש ממעשיו הנלוזים והנפשעים של הנאשם, כי “הנאשם ניצל את תמימותן של הנערות, בגד באמון שנתנו בו ובמקום לשמש להן משענת תומכת, במקום לעודד ולסייע להן, ביצע בהן את זממו לשם סיפוק יצריו”.

עוד ציינו: “במהלך הדיונים פגשנו את המתלוננות, שמענו את סיפוריהן; חלקן התקשו לספר את שאירע, חלקן התביישו לפרט את שעשה בהן הנאשם, חלקן בכו על דוכן העדים וחלקן אזרו אומץ ופירטו את כל שאירע להן. מעשי הנאשם הותירו בכולן צלקות שילוו אותן כל חייהן. חובתנו כבית המשפט להגן על המתלוננות, לשמור על כבודן, להחזיר למתלוננות את הביטחון והאמון בסובבים אותן, לשלוח מסר לקרבנות עבירות המין לבל יירתעו מלהתלונן ולהטיל על הנאשם עונש שיבטא את החומרה במעשיו ויבהיר לו ולציבור כי מי שפוגע כך בקורבנות תמימים צפוי להיענש על פי חומרת הדין”.

על כן, גזר הרכב השופטים 15 שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי של 63 חודשים והתנאי הוא שלא יעבור תוך 6 שנים מיום שחרורו על כל עבירה מסוג פשע, מאסר על תנאי של 11 חודשים והתנאי הוא שלא יעבור תוך 6 שנים מיום שחרורו על עבירה מסוג עוון ופיצוי כספי למתלוננות בסכומים 75,000 – 20,000 ו-10,000.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.