מרפאה חדשה של כללית נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה

שנה טובה

המרפאה החדשה כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה, מחלקת ילדים עם מומחה ברפואת ילדים וינתנו בה שירות ייעוץ מומחים, כמו גסטרואנטרולוגיה ילדים. בנוסף במרפאה יבוצע בדיקות דם פעמיים בשבוע.

מרפאה_חדשה_בסביוני_דניה._דוד_חורש.JPG

צילום: דוד חורש – דוברות כללית
מרפאת_סביוני_דניה._דוד_חורש.JPG
צילום: דוד חורש – דוברות כללית
מרפאה חדשה של כללית המשתרעת על פני כ-100 מ”ר נפתחה במרכז המסחרי בסביוני דניה פיינגולד ברח’ שינדלר שבסביוני דניה. המרפאה מעוצבת בסטנדרטים גבוהים ביותר, התואמים מרפאה פרטית והיא כוללת 3 יחידות רופא המאויישות על ידי שני מומחים ברפואת משפחה: ד”ר גיל טלמור, המטפל גם בילדים וד”ר מרים דובנוב ומחלקת ילדים שתיפתח בימים הקרובים. כמו כן, ינתנו במרפאה שירות ייעוץ מומחים, כמו: גסטרואנטרולוגיה ילדים, על ידי ד”ר קורינה הרטמן, מנהלת השירות במרחב. השירות במרפאה כולל גם ביצוע בדיקות דם פעמיים בשבוע וכן שירותי משרד מלאים בנוסף, יינתן שירות גם בשעות הערב המאוחרות, לנוחותם של אנשים עובדים.

פרופ’ מ”ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי: “כללית מקפידה על התנהלות דינמית ותכנון שירות בהתאם למגמות ההתפתחות בעיר והצרכים המשתנים. המרפאות החדשות, זו שנפתחה בדניה ו 2 מרפאות כללית הנמצאות בהקמה: ברמת הנשיא וברח’ איינשטיין, מצטרפות ל-17 מרפאות כללית ועשרות מרפאות עצמאיות מטעמה הפועלות ברחבי העיר. פריסת השירות ממנה נהנים מטופלי כללית היא מיטבית, כאשר בכל שכונה ברחבי חיפה יש לפחות מרפאה אחת שיש בה את כל מכלול השירות הרפואי הקהילתי, עם רופאי משפחה, ילדים, אחיות ובית מרקחת, כולל בדיקות דם מידי יום. במרפאות רבות יש גם רפואה יועצת – זהו היקף שירותים שאין כדוגמתו למבוטחים בקופות חולים אחרות”.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...