חדשות חיפה
film izle

נפתח המכון לרפוי בעיסוק הגדול בארץ בבית אמות בחיפה

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

נפתח המכון לרפוי בעיסוק הגדול בארץ בבית אמות בחיפה ע”י כללית. המכון כולל 12 מרפאים בעיסוק, ומידי חודש מטופלים בו כ- 550 איש וסך הטיפולים הניתנים בו מידי חודש מגיע לכ-1800.

טיפול_במכון_החדש_לריפו_בעיסוק_בבית_אמות._צבי_מינקוביץ_(3).JPG

טיפול במכון החדש לריפו בעיסוק בבית אמות. צילום: צבי מינקוביץ

כזכור בחודש מאי אשתקד הודיעה הכללית כי כללית מקימה מכון לרפוי בעיסוק הגדול בארץ בבית אמות צומת דולפין (בת גלים) בחיפה. מכון המשתרע על שטח של 300 מ”ר ומשרת את כל מבוטחי כללית בחיפה, קריות, יישובי חוף הכרמל, נשר ויוקנעם, אשר מופנים ע”י רופאי משפחה ורופאים מקצועיים ממרפאות כללית בקהילה ומכל בתי החולים באזור.

המכון כולל 12 מרפאים בעיסוק ועם פתיחתו מידי חודש מטופלים בו כ- 550 איש וסך הטיפולים הניתנים בו מידי חודש מגיע לכ-1800.

מנהלת שירות ריפוי העסוק של כללית במחוז חיפה וג”מ, ענת קונס: “נוכח ההיקף הגדול של מטופלים וטיפולים, השטח והתנאים במכון הותיק שפעל עד כה בלין לא היו תואמים את הביקוש והצרכים הטיפוליים, הן של המטופלים והן של הצוות. המכון החדש בבית אמות נבנה על פי סטנדרטים מקצועיים גבוהים, בגישה חדשנית ותוך יצירת סביבת עבודה ושירות עדכנית. דגש רב הושם בתכנונו על יצירת אוירה נעימה וידידותית והקפדה על פרטיותם של המטופלים. כמו כן, הושם דגש רב על הנגשת השירות, בכל היבט”.

כללית הורדת האפליקציה WB

המכון החדש כולל 5 חדרי טיפול פרטניים, בהתאמה לסוגי טיפול שונים, כמו: טיפול קוגניטיבי, טיפול בחולים עם מחלות נוירולוגיות, חדר טיפולים ייעודי לאנשים שעברו כוויות, חדר לבניית סדים וחדר לטיפול באמצעות מציאות מדומה. כמו כן, הוכן מטבח טיפולי מרווח המאפשר למי שתפקודו נפגע להתאמן וללמוד מחדש כיצד לתפקד במטבח מותאם. באולם מרווח שהוכן במכון ניתן גם להעביר מפגשים זוגיים או קבוצתיים. יש לציין כי המכון נמצא במרחק הליכה ממרכז רפואי לין ויישמר הקשר הייעוצי עם המומחים שם. כדי לתת מענה דחוף ומיידי ולשמור על רצף טיפולי עם הרופאים במרכז רפואי לין, הוכן גם חדר טיפולי ריפוי בעיסוק בצמוד למחלקות האורתופדית והטראומה בלין, בו יינתנו טיפול ראשוני והדרכה למטופלים הזקוקים לכך.

פרופ’ מ”ק חן שפירא, מנהלת מרחב חיפה וגליל מערבי בכללית: “ההחלטה להקים מכון ריפוי בעיסוק חדשני ועדכני הוא חלק מתנופת פיתוח שירות של כללית בחיפה והתאמתו לצרכים המשתנים בעיר וסביבתה. השטח שהתפנה במרכז רפואי לין, עם צאתו של המכון לריפוי בעיסוק, מאפשר פיתוח שירותים חדשים וחשובים שהועברו מבית חולים יום כרמל, כמו: המטואונקולוגיה”.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...