חדשות חיפה

ערב גיבוש והוקרה עם מתנדבי איחוד הצלה כרמל

מבזקי וואטסאפ

נלחמים על חיינו


אלי_לוי_-_ריתק_בהרצאתו_את_המשתתפים.jpg

אלי לוי – ריתק בהרצאתו את המשתתפים

כ-70 מתנדבי איחוד הצלה התכנסו לערב גיבוש. בערב זה זכו המשתתפים להרצאה והעשרה אודות ההתרחשות שמתקיימת בתקשורת הארצית מאחורי הקלעים.

המתנדבים הם אלה הנחשפים מדי יום למקרים קשים של נפגעים מסוגים שונים. הם אלה שנכנסים לדירות בהן קורים מקרים קשים של פציעה ואף רצח. אנחנו, התקשורת, מקבלים מידע רב מזירות אלה ביום-יום.

אלי_לוי_-_כתב_ערוץ_10_-_בהרצאה_על_עולם_התקשורת.jpg

אלי לוי – כתב ערוץ 10 – בהרצאה על עולם התקשורת

הצצה אל התקשורת

הסטודיו – הרשמה לסדנאות

במפגש זה התאפשר למתנדבים להציץ אל מאחורי הקלעים של עולם התקשורת, כפי שהוא משתקף מעיניו של אליו לוי, כתב ערוץ 10 וכן מעיניו של בועז גולן, ממייסדי איחוד הצלה כרמל ועורך אתר החדשות 0404.

לוי סיפר על כתבות מיוחדות שערך בתקופה האחרונה וביניהן חשיפות מיוחדות של מקרה הרצח הלאומני של צעירה בעפולה, כתבות כל הקרבות בגבול הסורי, כתבות על הפצועים הסוריים הנקלטים בישראל ועוד. לוי סיפר בהתרגשות על התהליכים אשר הוא עובר ככתב מול מערכת החדשות ומול גורמי הצבא והממשלה. לוי ריתק בהרצאתו , בליווי קטעי וידאו, את המוזמנים, במשך כשעה.

מוטי_אלמליח_-_דובר_איחוד_הצלה_-_ארצי.jpg

מוטי אלמליח – דובר איחוד הצלה – ארצי

איחוד הצלה כרמל – חוד החנית

הם מזנקים לכל אירוע, טסים על האופנועים ומנסים לקנות דקות מצילות חיים ועושים זאת בהתנדבות מלאה.
מוטי אלמליח, דובר איחוד הצלה: איחוד הצלה כרמל הוא חוד החנית. זה כמו חיל האוויר וצה״ל. כאן בחיפה, התקשורת רוצה לקבל מידע ומעריכה את המידע אשר מזרימים אנשי איחוד הצלה מהשטח.
תרומה גדולה למערכת היחסים בין איחוד הצלה לתקשורת, הרים בועז גולן, המתפקד כדובר איחוד הצלה בצפון, בהתנדבות.
לאות הוקרה על פעילותו, העניק אלמליח לגולן רדיו למזכרת.

בועז_גולן_קיבל_רדיו_מיוחד_כמזכרת.jpg

בועז גולן קיבל רדיו מיוחד כמזכרת
בועז_גולן_-_ממייסדי_איחוד_הצלה_ועורך_אתר_החדשות_0404.jpg
בועז גולן – ממייסדי איחוד הצלה ועורך אתר החדשות 0404

מתקשורת אלטרנטיבית למיין סטרים

בועז גולן סיפר על עולם התוכן של כלי התקשורת 0404, המשלב אתר חדשות ארצי ומדיה חברתית. גולן תומך נלהב בארגון, אשר הוא נמנה על מייסדיו.
גולן סיפר על החוויה האישית שלו, כאשר ראה מתנדב איחוד הצלה מחזיק בידו את עורק הצוואר הראשי של ילד והציל את חייו. היה זה אירוע מכונן בחייו של גולן, המעיד כל עצמו כמתנדב היחיד בארגון שאינו יודע להציל חיים ואשר מחטים מלחיצות אותו.

09_נפתלי_רוטנברג_-_דובר_איחוד_הצלה_כרמל.jpg

נפתלי רוטנברג – דובר איחוד הצלה כרמל
בסיום האירוע העניקו המשתתפים אות הוקרה לדובר איחוד הצלה כרמל, נפתלי רוטנברג, על תרומתו ליצירת הקשר החם והמקצועי עם כלי התקשורת באזור חיפה בכלל (ועם חי פה בפרט).

מעניקים_תעודת_הוקרה_לנפתלי_רוטנברג.jpg

מעניקים תעודת הוקרה לנפתלי רוטנברג

כוננות תמידית

בבית משפחת גלילי, כוננות מלאה ומיידית. אירית, רעייתו של איתמר, המתנדב באיחוד הצלה, סיפרה כי מהיום שבו החל להתנדב, הוא נמצא בכוננות תמידית. הוא זמין לכל הקפצה וברגע שהטלפון מצלצל, הוא מסתער לעברו כדי לברר אם מישהו באזור נזקק לעזרה. רוח ההתנדבות, מספרת אירית, היא חלק משגרת יומם של בני המשפחה. במה שנוגע להצלת חיים, לעתים כמה דקות מפרידות בין חיים ומוות. הוא לא יחמיץ שום הזדמנות להציל חיים (ולהציל עולם מלא), אומרת אירית בהתרגשות לחי פה.

נגה_כרמי_-_מנהלת_חי_פה_-_מפרגנת_לאיחוד_הצלה.jpg

נגה כרמי – מנהלת חי פה – מפרגנת לאיחוד הצלה

אנו בחי פה מנצלים הזדמנות זו כדי להודות מקרב לב למתנדבי איחוד הצלה

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...