חדשות חיפה
film izle

ממשיכים לנצח – ביציעים

האקדמית גורדון – הרשמה – WB

שוב לא מנצחים


מכבי חיפה ,שוב לא מנצחת ושוב מציגה יכולת מבישה במשחק ,שעד לפני זמן קצר היה נחשב משחק עונה . אחרי שעפה מהגביע כבר בסיבוב ח’, נפגשה אתמול מכבי חיפה עם הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר. על המגרש ראינו שחקנים שאמנם לובשים ירוק ויש להם סמל של מכבי חיפה על החזה אבל הם ממש אבל ממש לא שחקנים של מכבי חיפה.

אמנם התוצאה הינה רק 2:0 לטובת הפועל באר שבע ,אבל אוי לצורת המשחק, אוי ליכולת העלובה של מכבי חיפה. שחקני מכבי חיפה באו במטרה לא להפסיד… באו להעיף כדורים!!!
נכון, סגל השחקנים היה חסר והמאמן רנה מולנסטיין עלה עם הרכב שכלל שחקני נוער. בנוסף, נאלץ להציב שחקנים בעמדות לא-להם, אבל עדין אין זה מצדיק יכולת כזו חלשה ומביכה ממועדון הפאר מכבי חיפה.

15965620_1394963670545430_7049320623508832415_n.jpg

שחקני נוער מול אלופת המדינה (האתר הרשמי)

אז כן ממשיכים לנצח אבל ביציעים


הקהל הירוק ממלא שוב כל כסא אשר עומד לרשותו. אני משוכנע שאם היו יותר כרטיסים אז היו מגיעים יותר אוהדים ירוקים. במגרש היה עידוד ללא הפסקה, הייתה שירה ותמיכה לאורך כל המשחק ולמרות שזה היה משחק חוץ ולמרות שהקהל הירוק היה במיעוט, שמעו אותו טוב טוב.
אין זו הפעם הראשונה שהקהל של מכבי חיפה ממשיך לתת הצגות ביציעים, לעומת השחקנים ששוברים שיאים שליליים בכל פעם מחדש ומראים יכולת עלובה יותר ממשחק למשחק… לא מגיע לקהל הזה קבוצה כזאת.

כללית הורדת האפליקציה WB

751_3257.jpg

זה מה שנשאר למועדון – קהל (צילום הנק פוגל)

הפתרונות למי???

אם כך נשאלת השאלה מדוע זה קורה, מדוע שחקנים שרק בסיבוב הקודם נצחו את הפועל באר שבע בבית ואת מכבי תל אביב בחוץ, נראים כל כך רע על המגרש… הרי הם לא שכחו לשחק כדורגל… האם הבעיה היא המאמן ? המעמד ? הלחץ ? למועדון מכבי חיפה הפתרונות.
מכבי חיפה מרוסקת מקצועית ותדמיתית לא תמצאו היום שום שחקן עבר או פרשן שמסוגל להגיד מילה טובה על המועדון והיכולת המקצועית.

08__מחפשים_פתרונות._צילום_-_הנק_פוגל.JPG

מחפשים פתרונות. צילום – הנק פוגל

יש גם דברים טובים

הדברים הטובים נשמעים בעיקר על העומד בראש המערכת, הלא הוא יעקב שחר אשר עושה הכל ומשקיע ללא סוף, על מנת להוציא את העגלה מהבוץ. וכמובן הקהל, אשר גורף מחמאות מכל עבר על התמיכה ללא תנאים וההתייצבות בכל מקום ובכל מגרש.

נשאר רק הכבוד

אין גביע, אין אירופה ואין אליפות… מכבי חיפה, יצאה מכל מרוץ אפשרי בליגת העל לכדורגל לעונה הזו. אפילו אם תאורטית ניתן עוד לקחת את הכרטיס לאירופה, הרי שמי שנכח במשחק האחרון מבין שכמו שהקבוצה נראית, הדבר חסר סיכוי… השחקנים מרוסקים, חסרי בטחון, לא מסוגלים לתת שני פסים או לבעוט לשער של היריבה.

היכולת מאוד עלובה ונראה שכאילו כולם כבר ויתרו על העונה הזאת ורק מחכים שהיא תסתיים.
למרות שהגיע בלם חדש ואנחנו כבר שומעים על דאמרי 3 חודשים ולמרות שישנם עוד 2 שחקנים זרים שבדרך, הרי שהעונה הזאת גמורה ומה שנשאר לשחקניה של מכבי חיפה זה לשחק עבור קהל האוהדים שחיים ונושמים מכבי חיפה 24 שעות ביממה!

751_3267.JPG

שבוע שעבר זה הסתיים בהדחה מהגביע(צילום הנק פוגל)

המחזור הבא…


בשבת הקרובה יתקיים שוב משחק מול מכבי פתח תקווה. זוהי אותה קבוצה שמכבי חיפה לא נצחה העונה… אם לשפוט לפי היכולת אותה הציגה מכבי חיפה במגרש והאווירה סביב הקבוצה, המשחק עומד להיות קשה מאוד ושוב כל תוצאה אפשרית. המצב כל כך גרוע שניצחון של חיפה וזו תהיה הפתעה אדירה.

שבת 14.1.7 בשעה 18:30 מכבי חיפה נגד מכבי פתח תקווה – משחק על הכבוד (שוב)

09.jpg

ממשיכים להפסיד(צילום האתר הרשמי)

תאטרון חיפה – רחב
תגובות
בטעינה...