חדשות חיפה

הבעלים חלה, הכלב ננטש בסמוך לבית החולים בחיפה

מבזקי וואטסאפ

גבר מבוגר, נטש את כלבו בסמוך לבית חולים רמב”ם בחיפה, בו הוא נאלץ לעבור ניתוח ולהתאשפז בשל מצבו הבריאותי. הכלב הוצל ע”י צוות ‘מיזם 100’ ואומץ ע”י פעילה מהצפון. במיזם 100 הוחלט שלא לערב גורמי אכיפה במקרה הזה בשל הנסיבות המיוחדות.

003-_כלב_שניצל.jpg

עוד כלב שהוצל עם מתנדב המיזם
סוף טוב לכלב שננטש: כלב ננטש אתמול (ב’) ע”י בעליו בסמוך לבית חולים רמב”ם ונשקפה סכנה שיידרס. פעילי ‘מיזם 100’ בחיפה בפיקודו של שלומי צ’צ’קס, שהגיעו למקום לאחר שהתקבלה קריאה במוקד המיזם, הצליחו להציל את הכלב לפני שהגיע לכביש הראשי.

הצוות העביר את הכלב למקום בטוח ופעילה מהצפון כבר החליטה לאמץ אותו. בתשאול של אנשים מהאזור, כולל אחד השומרים, התבררה התמונה המלאה, מסתבר שאדם מבוגר נטש את הכלב לפני שנכנס לבית החולים.
אחד מעדי הראייה, ליאור חכים, סיפר לצוות כי הוא שוחח עם בעל הכלב ושאל אותו מדוע הוא נוטש אותו. האחרון סיפר לחכים, כי נאלץ לעבור ניתוח ולהתאשפז, ולא יכול יותר לגדל את הכלב מפאת מצבו הבריאותי שהולך ומדרדר. למרות שזו לא הדרך להיפרד מכלב, הוחלט במיזם 100 שלא לערב גורמי אכיפה במקרה הזה וזאת בשל הנסיבות המיוחדות.

יש לציין כי מיום שישי האחרון הוצלו ע”י צוות מיזם 100 בחיפה שלושה כלבים ארבעה חתולי רחוב וארנב.

הסטודיו – אירועי חודש ספטמבר

מיזם 100 הוא מודל חברתי של אזרחים מתנדבים ומטרתו לחזק את שיתוף הפעולה בין הציבור לרשויות האכיפה למען רווחת בעלי חיים. המיזם מסייע לתושבים מול רשויות האכיפה ומעניק ייעוץ משפטי חינם. ניתן לפנות למערכת המיזם באמצעות הודעה פרטית בדף הפייסבוק או במייל: publicproject100@gmail.com
לאחרונה, הושק גם מוקד טלפוני במספר: 053-9181237.

שלומי_צ_צ_קס_עם_כלב_נוסף_שניצל.png

מנהל המיזם עם כלב שניצל
הצלה_נוספת.jpg

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...