מרכז התרומות בקריית אליעזר למען נפגעי שריפת הענק בחיפה

למרכז הסיוע והתרומות שנפתח ברחוב צה"ל 16 בקרית אליעזר הגיעו כמויות גדולות של תרומות הכוללות בגדים, ציוד חשמלי, מזון, מוצרי היגיינה צעצועים לילדים ועוד. משפחות רבות הגיעו היום לקבלת מוצרים.

מנהל המרכז עידן לבקוביץ: "אני פונה לכל המשפחות שזקוקות לסיוע ועזרה וטרם הגיעו. תגיעו למרכז ואל תתביישו. ניתן גם לפנות אליי לנייד שמספרו 0529402242 ולבקש את המוצרים /הדברים ואנחנו נדאג לשלוח את התרומות לכתובת שתינתן".

09_תרומות_בקריית_אליעזר_26.11.2016.jpg

תרומות בקריית אליעזר 26.11.2016
בעקבות האסון שפקד את העיר חיפה כתוצאה מגל השריפות שהחל בבוקר יום חמישי וגרם לאלפי תושבים לעזוב את בתיהם, ולהתארח בבתי משפחות אחרות או לשהות בבתי מלון. נפתחו שני מרכזי סיוע לנפגעי השריפה אחד ברחוב אורן בשכונת רוממה שם פועלים פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מהנדסים, אנשי פיקוד העורף, מס רכוש, מהנדס העיר אנשי חינוך ומתנדבים שמטפלים בפניות תושבים. בנוסף לתרומות של אוכל וביגוד. והשני ברחוב צה"ל 16 בקרית אליעזר לאיסוף תרומות ובו כבר נאספו תרומות רבות הכוללות – מוצרי היגיינה, מזון, ביגוד והנעלה, מצעים, מגבות, שמיכות ומזרונים, אליו יכולים להגיע בלי תיאום מראש ולקחת את מה שזקוקים לו.

בשיחה עם עידן לבקוביץ, מנהל האולם והמרכז ברחוב צה"ל נמסר, כי במרכז התקבלו תרומות רבות של בגדים לכל הגילאים חלקם חדשים חלקם פחות, מצעים ושמיכות, מוצרי חשמל, צעצועים, מזון ומוצרי היגיינה. לבקוביץ, ציין כי כל תרומה מתקבלת בברכה אבל יש דגש על מזון יבש כמו קופסאות שימורים, ממרחים, ריבות וכו' ומוצרי היגיינה.

מנהל האולם והמרכז עידן לבקוביץ מסר לחי פה: "אני מודה לכל המתנדבים שעזרו, שסידרו וחילקו את התרומות הרבות שהתקבלו, ומעריך את כל מי שהושיט יד ותרם ובמיוחד לתורמים הרבים שהגיעו מאזורים שונים בארץ ובמיוחד מהמרכז, זה לא מובן מאליו וגם לא פשוט להעמיס את האוטו בתרומות ולהגיע לעיר אחרת. אני גם רוצה לפנות לכל המשפחות שזקוקות לסיוע ועזרה וטרם הגיעו. תגיעו למרכז ואל תתביישו. ניתן גם לפנות אליי לנייד שמספרו 0529402242 ולבקש את המוצרים /הדברים ואנחנו נדאג לשלוח את התרומות לכתובת שתינתן".

שי רמז, חשמלאי מוסמך מסר כי ישמח לתרום מהידע שלו ולעזור ללא עלות לאנשים שביתם נפגע חלקית בשריפה בחיפה וצריכים עזרה בהשבת החשמל לבית. ניתן ליצור איתו קשר בטלפון 052-8045151

צילום: חי פה בשטח

חבילות_במרכז_הסיוע_בקריית_אליעזר.jpg

תרומות בקריית אליעזר 26.11.2016
חבילות_ומוצרים_במרכז_התרומות_בקריית_אליעזר.jpg
תרומות בקריית אליעזר 26.11.2016
מוצרים_במרכז_הסיו_בקרית_אליעזר.jpg
תרומות בקריית אליעזר 26.11.2016


לא ניתן להגיב