בי”ח רמב”ם העלה את רמת הכוננות ופתח מטה חירום לוגיסטי

עתידים – עמותה – רחב

בעקבות השריפות בחיפה בית החולים רמב”ם העלה את רמת הכוננות ופתח מטה חירום לוגיסטי. גם המרכז הרפואי בני ציון נערך במתכונת חירום לנוכח השריפות, ופתח מרכז מידע מספר טלפון: 1255145. מבני ציון נמסר, כי עד עתה פונו לביה”ח 4 נפגעי באורח קל כתוצאה משאיפת עשן. בנוסף, כוחות גדולים של מד”א הכוללים אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ג’יפים ורכבי פיקוד, הנמצאים בכוננות הגבוהה ביותר הוזנקו לאזור השריפה בחיפה, שם מאבטחים רפואית את כוחות הכיבוי ומעניקים טיפול לנפגעי שאיפת עשן המחולצים מעת לעת.


003-_בית_חולים_רמבם.png

עיריית חיפה – רחב

עד כה החובשים והפאראמדיקים של מד”א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב”ם 6 נפגעים קל משאיפת עשן וערוכים בשטח לטיפול בנפגעים נוספים. כמו כן אמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מגן דוד אדום ערוכים ברגעים אלו לפנות את בית החולים “פלימן” שבעיר במידת הצורך ובתיאום עם משרד הבריאות ופקע”ר .

במד”א מעדכנים כי החל מתחילת גל השריפות צוותי מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים 35 נפגעים משאיפות עשן שמצבם הוגדר קל. כוחות מד”א פועלים בשטח בתיאום מלא עם משטרת ישראל, כיבוי אש, פיקוד העורף והרשויות וערוכים להעניק טיפול רפואי במידת הצורך.

במד”א פונים לציבור להישמע להנחיות כוחות הביטחון וקוראים לאזרחים הנמצאים באזורי השרפות והעשן הסמיך להישאר בבתים ולהימנע ככל הניתן מלהגיע לאזור השריפה. מומלץ לסגור את התריסים ואת החלונות ולא להדליק מערכות מיזוג.

בכל צורך רפואי יש להתקשר למוקד החירום 101 של מד”א ולקבל סיוע מיידי והדרכה טלפונית על ידי חובשים ופאראמדיקים עד הגעת צוותי מד”א למקום.


]

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

קייטנות בחיפה
מירית הנדסה – עתלית – רחב
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
משתלות יגור – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB