דניאל חייקין: מאות ליוו את דניאל חייקין ז”ל בדרכו האחרונה

מאות תושבים מהעיר נשר ליוו הערב (ג’) את דניאל חייקין ז”ל בדרכו האחרונה שנרצח אמש בפיצרייה פדאל בעיר. דודתו של דניאל חייקין: “היה הנשמה הכי גדולה וטהורה בעולם”.

003-_הרוג_פצירייה.JPG

דניאל ז”ל

מאות ליוו הערב את דניאל חייקין ז”ל בן 19.5 בדרכו האחרונה. ראש עיריית נשר אבי בינמו, אמר קדיש לזכרו ונשא הספד: “לו רק היה אדם אחד שיכול היה להחזיר את הזמן דקה אחת לאחור. דניאל ילד אהוב על כולם החליף משמרת עבור חבר. איך אפשר לנחם אם שנשאה ילד תשעה חודשים ברחמה, ילד שגידלה אותו כמעט 20 שנה. דניאל היקר לך לשלום ונוח על משכבך לשלום “.

13925136_1162187120520862_7183224937931144075_n_(2).jpgדודתו של דניאל חייקין ז”ל, קטי לוברסקי, סיפרה מוקדם יותר בכאב על דניאל: “דניאל היה ילד אהוב ולא סתם ילד, אלא הנשמה הכי גדולה וטהורה שיש בעולם אין ולא יהיה עוד ילד כמוהו. “היה” קשה לדבר עליו בשלון עבר. אנחנו עוד לא קולטים שהוא לא איתנו, הוא היה ילד מדהים שאהב את כולם ואהוב על כולם. נשמה גדולה שתמיד עזר בבית בגידול האחים ובני הדודים. החיבוק והחיוך הכובשים, תמיד נזכור אותו כך מחייך וצוחק ומחבק, היה בן, נכד, אח ואחיין מושלם שתמיד דאג לכולם ואף פעם לא חשב על עצמו, קודם כל כולם – איך ואיפה אפשר לעזור.אנחנו נאהב אותו לנצח”.

משפחת חייקין שעדיין לא מעכלת את גודל האסון שנחת עליה, עם הירצחו של הבן דניאל חייקין, הודתה לעיריית נשר והעומד בראשה שעמדו איתם בשעה הקשה.

בינמו: “עיריית נשר תסייע למשפחה בכל שיידרש. דניאל היה בחור מקסים, נדיב וטוב לב שסייע למשפחתו בגידול אחיו הקטנים. המוקד העירוני מסייע למשטרת ישראל בחקירת האירוע ואני סמוך ובטוח שמשטרת ישראל שתמצא במהרה את הפושעים ותביא אותם לדין”.

002-_דניאל.JPG

דניאל ז”ל

הגיבו כאן לכתבה