כירורגיה פלסטית מחיפה בסין

ספורטן – כללי – רחב

תעודת הוקרה הוענקה לפרופ’ הר שי, מנהל כירורגיה פלסטית של כללית, במרכזים הרפואיים לין וכרמל, בכנס בינלאומי מוביל שנערך בסין


תעודת_הוקרה_לפרופ_ירון_הר_שי_על_הרצאה_בכנס_בינלאומי_מוביל_שנערך_בסין.JPG

צילום: דוברות כללית
פרופ’ הר שי הציג בכנס טיפול בקור עמוק להרס תאים סרטניים- שיטה ירוקה ללא שימוש בקרינה, כימותרפיה או תרופות.פרופ’ ירון הר שי מנהל המחלקות לכירורגיה פלסטית של כללית במרכזים הרפואיים לין וכרמל, הוזמן על ידי פרופ’ צ’ו להרצות בכנס החמישי הבינלאומי בנושא קריוכירורגיה, אלקטרופורציה ואימונותראפיה לטיפול בסרטן שהתקיים בבית חולים לסרטן פודה, המסונף לאוניברסיטת שנזן, בגואנז’ו סין.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

בכנס זה הציג פרופ’ הר שי את הניסיון הרב שצבר בטיפול בסרטן עור, בשיטת הקריוכירורגיה התוך נגעית. השיטה הקריוכירורגית מנצלת קור עמוק להרס תאים סרטניים. במהלך הטיפול הקריוכירורגי נוצרים גבישי קרח בתוך תאי הגידול הגורמים להרס הממברנה שלהם ולפגיעה בלתי הפיכה של התאים. שיטה זו אינה משתמשת בקרינה, כמותרפיה או תרופות לפגיעה בתאים, אלא בקור בלבד. על כן, יתרונה גם בכך שהיא זו שיטה “ירוקה”.
בית החולים פודה, בו נערך הכנס, הינו מהמובילים בעולם בטיפול בחולים עם סרטן מתקדם בשיטות חדשניות, הכוללות שילוב של טיפול בקריוכירורגיה, אלקטרופורציה ואימונותורפיה, עם תוצאות ארוכות טווח טובות מאד. פרופ’ הר שי מדווח כי בכנס ניתנו הרצאות בתחומי הטיפול הללו וחולים שטופלו והחלימו ממחלת הסרטן (לדוגמא: לבלב, שד) בבית החולים פודה סיפרו את סיפור חייהם ומהלך הטיפולים.

לפרופ’ הר שי, שהיה הנציג היחיד מישראל בכנס חשוב זה, הוענקה על ידי פרופ’ הייבו לי, יו”ר הישיבה המדעית, תעודת הוקרה על מתן ההרצאה בכנס חשוב זה – בתצלום.
כמו כן, הוא מונה כחבר בחברה הבינלאומית לתאי גזע ורפואה רגנרטיבית על הקמתה הוחלט בכנס.

בלעדי: פני הכללית מרחב חיפה וגליל מערבי לאן?


כללית

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
תאטרון חיפה – רחב
עיריית חיפה – רחב
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB