נכנס מהמרפסת, תקף את בתו ורצח את אשתו ב-13 דקירות סכין • כתב אישום נגד מארון כלאסני מחיפה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (שני 4/7/22) לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום נגד מארון כלאסני בן 54 תושב חיפה, בגין רצח אשתו סמר טוביא ז"ל, לאחר שביקשה להיפרד ממנו.

מארון כלאסני הואשם בעבירת רצח בנסיבות מחמירות

על פי כתב האישום שהגיש עו"ד ראמי סלאמה, הזוג נשוי ולהם שלושה ילדים משותפים. עד חודש מרץ 2022 מארון, סמר ז"ל והבת התגוררו ביחד והיחסים בין הזוג היו מתוחים, במהלך אותו חודש על רקע החרפת הסכסוך, עזב מארון את הבית ועבר להתגורר בבית אמו. בחודש יוני האחרון נפגשו מארון, אשתו ז"ל, הבת ובני משפחה נוספים בבית אמו, בקשר למסיבת אירוסיה של הבת.

על רקע הסכסוך ורגשות הזעם והתסכול של מארון מהפגישה שהייתה, ולאחר שהבין כי אין בכוונת אשתו לחזור לחיות עמו, החליט לרצוח אותה.

מארון, הצטייד במכלל גז מדמיע ובסכין מטבח ונסע עם מונית לבית אשתו. הוא המתין במונית בסמוך לבניין המגורים במשך כשעה, תוך שהוא עוקב אחר היוצאים והנכנסים לבניין המגורים. לאחר מכן קפץ ממרפסת השכנים למרפסת דירתה של אשתו ז"ל. באותה עת ישבה הבת בחדר האורחים. היא הופתעה מכניסת אביה לדירה והתחילה לצעוק, הוא רסס עליה גז מדמיע, הדף אותה מחוץ לדירה ונעל את הדלת. לאחר מכן הוא ניגש לאשתו וריסס את פניה בגז מדמיע, היא נמלטה אל המרפסת, אך הוא רדף אחריה למרפסת, תפס בידה, משך אותה בכוח חזרה אל תוך הדירה, כל זאת תוך כשהיא מתנגדת לו ומחזיקה במעקה המרפסת.

על מנת להתגבר על התנגדותה הוא היכה אותה בבטן וגרר אותה לתוך הדירה, ודקר אותה 13 פעמים באזור הבטן והגב באמצעות שני סכינים, בזמן שהבת והסבתא של המנוחה מחוץ לדירה צועקות ומתחננות בפניו שלא יפגע בה.

לשמע זעקותיהן, התאספו שכנים רבים מחוץ לדירה. אחד השכנים נכנס אל הדירה מבעד למרפסת, ומשראה את מארון, הוא השליך את הסכין מידו. בשלב זה, ובזמן שסמר שרועה על הרצפה פצועה אנושות ומתבוססת בדמה, ניגש מארון למטבח, נטל סכין אחרת ודקר את עצמו באזור הבטן, עד שאחד השכנים השתלט עליו ולקח את הסכין מידו.

סמר הובהלה לבית החולים תוך שבוצעו בה פעולות החייאה, אך זמן קצר לאחר הגעתה לבית החולים, נקבע מותה.

כתוצאה מהדקירות העצמיות של הנאשם נגרמו לו חתכים, הנאשם הובהל לבית החולים רמב"ם שם אושפז וטופל.

כתב האישום מייחס לנאשם עבירת רצח בנסיבות מחמירות, הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

הגיבו כאן לכתבה

4 תגובות
 1. צעירה אמר/ה

  בכלא עד סוף חייו. נורא ואיום!!!😥

 2. תושב אמר/ה

  רק עונש דין מוות יפסיק את הרציחות האלה

 3. כריסתין אמר/ה

  חבל שאין גזר דין מוות בייסורים.

 4. אחד שמבין אמר/ה

  איזה כלב..

הגיבו כאן לכתבה