מרפאה חדשה ומתקדמת של כללית הושקה ברמות יצחק ◄ צפו

טקס השקת מרפאת כללית רמות יצחק (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)

מרפאת רמות יצחק של הכללית בנשר הושקה אתמול (שני 20/6/22) בטקס חגיגי, בהשתתפות מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי רונן נולדמן, ראש העיר נשר רועי לוי, ומכובדים נוספים.

המרפאה עברה שיפוץ כללי ומתיחת פנים רצינית בהשקעה של למעלה ממיליון שקלים, במסגרתו הוחלפו כל הריהוט האבזור והמכשור לדברים הכי מתקדמים. במרפאה ניתנים שירותי רפואת משפחה, רפואת נשים, שירותי סיעוד ומעבדה, משרד ובית מרקחת.

רונן נודלמן, מנהל כללית מחוז חיפה בשורה לתושבי נשר, עם כל שירותי הרפואה המתקדמים ◄ צפו


רונן נודלמן, מנהל מחוז כללית מחוז חיפה וגליל מערבי:

אני שמח שאנחנו נמצאים בפתיחה המחודשת של מרפאת כללית ברמות יצחק. זו מרפאה נוספת שיש לנו עבור תושבי נשר. יש לנו מרפאה מרכזית גדולה יחד עם כל הרופאים והיועצים וכל השירותים, ויש את המרפאה הזאת שראינו לנכון בעקבות ההרחבות והתושבים שמצטרפים ועוברים לגור בנשר, לחדש אותה, לשפץ אותה ולהרחיב אותה, כך שהיום זה בשורה לתושבים.
במרפאה המחודשת יש את טובי הרופאים וניתנים בה שירותי רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואת נשים, שירותי מעבדה וסיעוד, שירותי מנהל ובית מרקחת ויש לנו שירותים ברפואה יועצת ועם ההרחבה נוכל להוסיף עוד ועוד שירותים. באותה מרפאה באזור נפרד יש לנו גם את כללית סמייל. זו הזדמנות לומר לראש העיר תודה שהגיע לברך על הפתיחה המחודשת וגם לכל הצוותים שהגשימו חלום נוסף עבור האוכלוסייה בנשר.

ראש עיריית נשר: "שיתוף פעולה יוצא דופן של כללית עם כל הגורמים" ◄ צפו


"תודה לכללית שנותנת דגש לתושבים ולרפואה בנשר" – ראש עיריית נשר ◄ צפו


ראש העיר נשר רועי לוי:

אני שמח להגיע לרגע הזה של פתיחה מחודשת של סניף רמות יצחק של הכללית. קופת חולים כללית היום נותנת את המענה הרחב ביותר לכל תושבי נשר. אני זוכר את המבנה הזה מיושן והיום אני רואה השיפוץ הזה שנעשה פשוט מחמם את הלב. אני מודה למנהל המחוז רונן נודלמן, שנותן דגש על שירות לתושבי נשר זה חשוב לנו מאוד כי גם העירייה שמה את התושבים בראש סדר העדיפויות.
טקס השקת מרפאת כללית רמות יצחק (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
טקס השקת מרפאת כללית רמות יצחק (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
מרפאת כללית רמות יצחק (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
טקס השקת מרפאת כללית רמות יצחק (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
הגיבו כאן לכתבה