רעש הגנרטור במוצב נ”מ מפר את שלוות דיירי דוד מרכוס בחיפה

רעש הגנרטור במוצב נ”מ בשכונת כרמל צרפתי, מהווה מטרד חמור שמפר את שלוות דיירי דוד מרקוס, וזאת עקב אי חיבור המוצב לרשת החשמל. אז מי אחראי צה”ל או העירייה? צה”ל: “חיבור המוצב לרשת החשמל הארצית מצוי בהחלטה של עיריית חיפה”. עיריית חיפה: “טופס 4 לחיבור חשמל לא ניתן היות וצה”ל לא השלים את העבודות הנדרשות לקבלתו”.

גנרטור_צבאי.jpg

תמונה להמחשה
על אף שדיירי רחוב דוד מרכוס בחיפה מודעים לחשיבות הפעלת הגנרטור במוצב, אלא שמטרד הרעש שהוא יוצר מהווה מטרד רעש בלתי נסבל, והדבר פוגע באיכות חייהם ומפר את שלוותם. התושבים גם מבינים כי ישנה בעיה לחיבור המוצב לרשת החשמל בעקבות אי השלמת עבודות, אך מבחינתם הם רוצים פתרון ושקט. הדיירים אף מצפים מהעירייה להקל על התהליך כדי שהמטרד ייפסק.

מדובר צה”ל נמסר בתגובה: “חיבור המחנה לרשת החשמל הארצית מצוי בהחלטה של עיריית חיפה, בהיעדר חיבור זה נעשה שימוש בגנרטור על מנת להמשיך את פעילותו הסדירה של המוצב”.

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: “טופס 4 לחיבור חשמל לא ניתן היות וצה”ל לא השלים את העבודות הנדרשות לקבלתו. זאת, למרות סיכום מפורש באשר לאופן ביצוע ומימון העבודות. מכל מקום, לא מקובל על העירייה כי צה”ל קובע עובדות בשטח תוך גרימת מטרד לתושבי העיר ופגיעה במרחב הציבורי”..

מטרדי רעש בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.