משלחת חינוך מארמניה התארחה באקדמית גורדון • ביקור של ניצחון

בכירים מארמניה התארחו באקדמית גורדון (צילום: יח"צ האקדמית גורדון)

ביקור של ניצחון: לראשונה זכתה מכללה ישראלית במכרז הבנק העולמי בנושא חינוך

האקדמית גורדון תלווה פרויקט חינוך בארמניה – השבוע אירחה בכירים מהמדינה.
האקדמית גורדון לחינוך זכתה לאחרונה במכרז הבנק העולמי, לליווי פרויקט EU4 בארמניה, אשר שם לו למטרה לחזק את תחום ניהול החינוך, התמיכה במורים החדשים ודרכי ההוראה החדשניות במדינה. בתוך כך, לפני מספר ימים התארחו בגורדון 15 מומחים ארמנים מהמרכז הלאומי לפיתוח חינוך וחדשנות.

ד"ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון (אלבום אישי)
ד"ר רונדה סופר ראש המחלקה הבינלאומית באקדמית גורדון (אלבום אישי)

פרופ' רונדה סופר, המרכזת של התוכנית, ו-14 מומחים מהאקדמית גורדון, הציגו תחומים שונים של חינוך, ניהול, שיטות הוראה חדשניות, הערכה בחינוך ושילוב טכנולוגיה בהוראה, וזאת ב-25 סדנאות מקצועיות לאורך שבוע הביקור. בנוסף, המומחים סיירו בקמפוס החדשני של המכללה והתוודעו לשיטות ההוראה וההערכה השונות, לסגל האקדמי ולאופן שילוב הטכנולוגיות בתוכנית הלימודים. הביקור כלל גם סיור בעיר חיפה.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון (צילום: ירון כרמי)

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון:

אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם הבנק העולמי ועם מערכת החינוך בארמניה. קידום דרכי לימוד המשלבות טכנולוגיה הינו צורך חיוני בסביבת בית הספר הנוכחית ובכך אנו שמים דגש. התוכנית הבין-לאומית מאפשרת לנו לתרום מהידע שצברנו ולהדגים שיטות מתקדמות אלה גם במדינות רבות בעולם. בחירתו של הבנק העולמי באקדמית גורדון הינה נקודת ציון משמעותית בהערכה העולמית לפועלנו. כמובן שנמשיך להעביר את הידע גם למדינות נוספות.
בכירים מארמניה התארחו באקדמית גורדון (צילום: יח"צ האקדמית גורדון)

הגיבו כאן לכתבה