פרי גרופר הוא המנהל החדש של מרכז הספורט "גלי חיפה"

פרי גרופר מונה למנהל מרכז הספורט הציבורי "גלי חיפה"

פרי גרופר מונה למנהל מרכז הספורט הציבורי "גלי חיפה" (לשעבר הספורטן). גרופר, תושב חיפה, בעל M.B.A. במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה, עם 27 שנות ניסיון ניהולי ורקע נרחב בהיבטי הארגון בכלל, ומרכזי ספורט בפרט.

בין תפקידיו שימש גרופר במשך מעל עשור כמנהל מרכזי הספורט של האוניברסיטה העברית בירושלים, כמנכ"ל מרכז תרבות פנאי נווה-שאנן בחיפה וכסגן מנהל אגף הספורט, "מכבי העולמי". כמו כן, ניהל מקצועית בעבר את מחלקת הנוער של "מכבי חיפה" בכדורגל, והיה ספורטאי מקצועי ומאמן הישגי.

אור שחף (צילום: ירון כרמי)
אור שחף (צילום: ירון כרמי)

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, בירך את גרופר על הצטרפותו ל"גלי חיפה":

אני שמח שפרי מצטרף לצוות הניהולי בתום תהליך מיון ממושך ובטוח שהידע והניסיון הרב שמביא עמו יסייעו להוביל את המועדון לשנים ארוכות של הצלחה על מנת להמשיך ולהיות מרכז הספורט המקצועי והטוב ביותר למען תושבי חיפה.
בריכת גלי חיפה. (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

פרי גרופר:

אני מודה לחברי הועדה על הבחירה בי ועל האמון. אני מתכוון להביא את כל שנות הניסיון והידע שלי "לגלי חיפה", להרחיב את פעילות אולם הכושר והסטודיו. מגוון החוגים ואיכות המתקנים. אשאף להכניס ענפי פעילות חדשים וליצור מרכז ספורט, פנאי ונופש איכותי, לרווחת קהל לקוחותינו וספורטאי חיפה.

החברה הכלכלית לחיפה עם העירייה, רכשו את מתחם הספורטן לפני מספר חודשים והמתחם עבר מסטטוס פרטי לציבורי ואף שינה את שמו ל"גלי חיפה". כעת יכולים תושבי חיפה להנות מבריכה ציבורית, במתחם איכותי ברמה הגבוהה ביותר, במחירים אטרקטיביים ונוחים.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. שאול אוחיון אמר/ה

    בהצלחה

הגיבו כאן לכתבה