ד"ר מיקי שטיין מכללית חיפה וקריית אתא הוא "הרופא של המדינה"

ד"ר מיקי שטיין (צילום: דוד חורש עבור כללית)

ד"ר מיקי שטיין, מומחה ברפואת ילדים במרכז לבריאות הילד לב הקריה של כללית בקריית אתא, נבחר ל"רופא של המדינה" במסגרת תחרות פרס דניאלי.

ד"ר מיקי שטיין, רופא ילדים במרכז לבריאות הילד לב הקריה ורופא עצמאי במרפאה בחיפה, במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית, נבחר ל"רופא של המדינה" במסגרת תחרות פרס דניאלי.
ד"ר שטיין למד רפואה במסגרת העתודה האקדמית בטכניון בחיפה ואת ההתמחות ברפואת ילדים ביצע בבית החולים בני ציון בחיפה. במהלך שירותו הצבאי ביצע מגוון תפקידים כגון: רופא בגדוד תותחנים, רופא אגד ארטילרי (רופא חטיבתי) ובתפקידו האחרון ובמילואים ויושב ראש ועדות רפואיות בלשכת הגיוס.

בתום שירותו הצבאי החל לעבוד במרפאת כללית "פינסקר" לשעבר בקריית אתא, שהועתקה למשכנה החדש – מרפאת לב הקריה. עם השנים המרפאה התפתחה וכעת ניתנים בה שירותי רפואה מצוות רב מקצועי בתחומים רבים כגון: רפואת ילדים, נפרולוגית ילדים, רפואת עיניים, הפרעות קשב, שירותי מעבדה וסיעוד, תזונה ודיאטה, שירותי משרד ובית מרקחת.

המטופלים הקטנטנים של ד"ר שטיין מספרים עליו שהוא רופא אנושי, אכפתי והם יודעים שבשבילם הוא יעשה את הטוב ביותר.

ד"ר מיקי שטיין (צילום: דוד חורש עבור כללית)

ד"ר שטיין:

אני מרגיש גאה ושמח על הזכייה בפרס שניתן על סמך הערכה והוקרה של המטופלים שלי והוריהם. מחמם את הלב לדעת שמעריכים ומוקירים את העשייה שלי.

פרס דניאלי – רפואה עם לב

"פרס דניאלי – רפואה עם לב" הוא מיזם של 'קרן דניאלי' בשיתוף כל קופות החולים ובחסות משרד הבריאות. המיזם בא להוקיר את האנושיות והמסירות של הרופאים וצוותי הרפואה – עם החולים והמטופלים. ״פרס דניאלי" הוקם לזכרה של דניאלי זוננפלד ע"ה, מתנדבת מסורה ואהובה בבית החולים שניידר בפתח תק2וה, דניאלי נהרגה בתאונה בחזרתה מההתנדבות בשניידר, בהיותה בת 20 בלבד. דניאלי התקבלה ללימודי רפואה בבאר שבע והתאונה קטעה את שאיפתה להיות 'רופאה עם לב'. השנה זו השנה השישית למיזם והוא מתמקד גם ברפואת משפחה וגם ברפואת ילדים.

"אני מברך את ד"ר שטיין על קבלת הפרס. ד"ר שטיין הוא רופא מסור, מוערך ואהוב על מטופליו הצעירים והוריהם. המקצועיות, הידע, הניסיון הרב והמגוון שצבר מהווה תרומה גדולה לציבור מטופלינו", סיכם רונן נודלמן, מנהל המחוז.

הגיבו כאן לכתבה

11 תגובות
 1. רק פנינה אמר/ה

  דוקטור שטיין )או כמו שהבן שלי היה קורא לך דוקטור שתיים) זוכרת לך חסד נעוריך כשטיפלת בילדים שלי. שהקטן מיבינהם הוא בן 21..אין יותר ראוי מימך לקבל את הפרס..אתה רופא מבריק.. אנושי..רגיש..יצירתי עם חוש הומר. כן ירבו כמוך בישראל

 2. סבתא אמר/ה

  דר מיקי שטיין הוא רופא בחסד עליון.מעבר למקצועיות יש לציין את המסירות האנושיות המגע האנושי שהוא מפגין לילדים ולהורים.מרגיע קשוב ואיכפתי.הלוואי וירבו כמוהו.זמין להורים ומשיב במהירות לכל שאלה והתלבטות של ההורים.תודה לך

 3. רפי רפול - חסון.חיפה עיתונאי אמר/ה

  יישר כוח לך ד"ר מיקי שטיין. כל הכבוד

 4. צור אמר/ה

  באמת שמגיע לו! רופא ברמ"ח איבריו ושס"ה גידיו. טיפל בי כשהייתי קטנה היום אני בת 29 ומטפל בילדיי הקטנטנים.
  איזה מקסים

 5. פיני קרואני אמר/ה

  ד"ר שטיין היקר.
  אין ראוי ממך לקבלת הפרס של
  " הרופא של המדינה "
  בשם .. גב קרואני ..וההורים שושי ופיני,
  אנחנו רוצים להודות לך על הטיפול המסור לגב..כבר שנים ארוכות ולאחל לך בריאות
  והמשך עשייה לבריאות הציבור..

 6. דרורית הרשקוביץ אמר/ה

  דר שטיין הרופא עם הלב הכי גדול שיכול להיות רופא עם נשמה שמדבר בגובה העיניים ותמיד תמיד עם חיוך מאוזן קשבת כל הכבוד. על קבלת האות הרופא של המדינה. בהוקרה מש הרשקוביץ

 7. יהודי אמיתי אמר/ה

  מיקי זה לא שם של כלב?

 8. צילה אמר/ה

  ד"ר שטיין או בשם הילדים ד"ר שתיים הרופא הכי אנושי אכפתי נעים הליכות ומיקצועי
  הכי מגיע לו ישר כח

 9. ברוך אמר/ה

  ד"ר שטיין ראוי לכל שבח!
  רופא אדיב, מקצועי ומסור בצורה בלתי רגילה.
  תמיד אפשר לסמוך עליו כשצריך עזרה.
  תודה על הטיפול האיכותי בילדיי לאורך השנים!

 10. אפרת משה אמר/ה

  ד"ר שטיין היקר ❤
  שמחנו מאוד על הידיעה הזו כי אין ראוי ממך לזכות בתואר "הרופא של המדינה"……יש עוד רופאים מעולים אך רק 1 זוכה,
  ונותר רק לברך ולאחל לך המון בהצלחה בהמשך הדרך מתוך בריאות איתנה ושמחה ותמשיך להיות המלאך בלבן בדמות אדם כה מיוחד,מקסים,אנושי,מקצועי….ומה לא…וזה רק קצת משבחו של אדם….
  אמא של שמחה 🥂🍷🥂

 11. יעקב תימסיט אמר/ה

  בשבילנו אתה כבר שנים הרופא של המדינה.
  זכינו בך וזכתה המדינה.

  תודה רבה לך ד"ר שטיין

הגיבו כאן לכתבה