עכשיו או אחר כך? מכבי חיפה – מכבי ת"א • ליגת העל בכדורגל • ג' 10/5/22 סמי עופר

אצילי. לא הגיע למשחק ואף נגרר למעגל העצבים המיותר. (צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

שלישי 10.5.22 סמי עופר 20:30 • מחזור 34, ליגת העל בכדורגל

בטורי הקודם כתבתי: "הנה זה מגיע" עם דגש על ה"אולי". לצערי, כל המשחק של מכבי חיפה מול הפועל ב"ש היה באולי ולא עם תכלס. מהדקה הראשונה ראו שהירוקה לא באה טוב למשחק. באופן מדהים ועצוב בו זמנית כל שחקני המפתח היו חלשים להחריד. לא מובנת לי עצבנות היתר שיש במפגשים בין 2 המועדונים הללו. צהובים, אדומים, כעס, תקריות משמעת. האמת? זה כבר מעיק וחייב להיפסק לאלתר! האירוני בכך ששני הצדדים מאשימים האחד את השני. לפני שאתה מפנה אצבע מאשימה למישהו, שים לב שיש 3 אצבעות שמופנות אליך.

(צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

ברק בכר לא היה מובן בהחלטותיו. להכניס את נטע לביא במקום מוחמד ולא להוציא את אבו פאני שהיה עצבני יותר מנתן זהבי, בהחלט תמוה. בנוסף, בזמן פיגור שברירי של 1:0 להכניס את סאן מנחם ולא חלוץ זה מראה על חוסר מחשבה וקיבעון מחשבתי.

אצילי. לא הגיע למשחק ואף נגרר למעגל העצבים המיותר. (צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

מזלה של האלופה המכהנת שהמשתק הקרוב שלה הוא בטווח הזמן הקצר והיא תוכל לתקן את מעידתה מיד. אך הבעיה היא שמולה תעמוד מכבי ת"א – "הסיוט הצהוב מקרית שלום". לנצח ולקחת אליפות מולה הינו דבר מתוק מדבש. להפסיד מולה ושוב לדחות את ההכתרה זאת כבר מכה רצינית.

(צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

אם מכבי ת"א מנצחת יום שלישי, ב"ש תחזור לתמונה באופן חזק ויהיה לנו פוטו פיניש ששמור למחוזות אחרים בעולם הכדורגל.

יש לי מסר מרגיע: אוהדי הירוקים, אל דאגה, בסופו של דבר מכבי חיפה תיקח את התואר מפני שאין לי ספק שב"ש תמעד בעצמה במחזור הקרוב. משום, שאין לה אופי של קטר מוביל, אלא קרון מובל והתחנה הסופית היא חיפה ולא ב"ש.

חיפה צריכה להגיע למשחק רגועה, לא עצבנית ופשוט לנצח. חד וחלק. אומנם, ללא היציע הצפוני שהוא יתרון מספרי בעצמו, אבל תירוצים יש בשפע.

(צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

חדשות בקצרה:

  1. אבו פאני ייעדר בשל הרחקה ומי שיחליפו יהיה מחמוד ג'אבר.
  2. שון גולדברג יחזור להרכב.
  3. ג'וש כהן ועפרי ארד בספק למשחק. 
הגיבו כאן לכתבה