אוהדי מכבי חיפה יפגינו נגד סגירת היציע הצפוני

אוהדי מכבי חיפה חוו תבוסה (צילום: ניב כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה)

לאור החלטת בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לסגור את היציע הצפוני בסמי עופר במשחק בין מכבי חיפה למכבי תל אביב, הודיע ארגון "הקופים הירוקים", ארגון האוהדים של הקבוצה מהכרמל, על הפגנה מול משרדי ההתאחדות ברמת גן.

ההפגנה מתוכננת למחר (ב', 2/5/2022) לשעה 16:00. העונש הוטל על הקבוצה בגין הדלקת אבוקות על ידי אוהדיה במשחק מול מכבי תל אביב בבלומפילד, זאת לאחר שהקבוצה כבר נשאה בעונש על תנאי בשל אירועים קודמים בעבר. בית הדין דחה את ערעור הקבוצה על ההחלטה הקשה, וכעת מספר אוהדים שוקלים לפנות לבית המשפט העליון במטרה לשנות את רוע הגזרה.

אוהדי מכבי חיפה (צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה)

היציע הצפוני מכיל 8000 מקומות ומאכלסים אותו האוהדים המסורים של הקבוצה, ביניהם ארגוני האוהדים השונים. האוהדים ביציע הצפוני הם אלו שאחראים על האווירה הנפלאה במשחקי הקבוצה.

סגירת היציע מגיעה בעיתוי רע במיוחד עבור מכבי חיפה, שכן הקבוצה עשויה להבטיח את זכייתה באליפות השנייה ברציפות מול יריבתה הגדולה, וסגירת היציע המעודד היא מכה כלכלית ומוראלית קשה עבור הקבוצה.

הקופים הירוקים מסרו:

אין כדורגל בלי אוהדים! מחר בשעה 16:00 ניפגש כולנו ביחד מחוץ למשרדי ההתאחדות כדי למחות נגד חבורת אפסים מנותקים שאחראים על עונשים קולקטיביים ולא מידתיים, פעם אחר פעם, כנגד אוהדי מכבי חיפה.
זוהי מלחמה של כולנו מעצם היותנו אוהדי מכבי. כוחנו באחדותנו!
אוהדי מכבי חיפה (צילום: יוסף הירש)
הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אבי קו-ישר אמר/ה

    הדבר המשמעותי ביותר שאפשר לעשות לקידום הכדורגל בארץ הוא להרחיק לעשר שנים את ההתאחדות לכדורגל, את בתי הדין שלהואת איגוד השופטים. הם בלאו הכי מנותקים מהמציאות ומהפתרונות הראויים שהצליחו בחו"ל, אז עדיף להרחיקם, וכל המוקדם הרי זה משובח….

הגיבו כאן לכתבה