מעשים מגונים בתלמידות כיתה א' ועבירות אינוס בנסיבות מחמירות • 11 שנות מאסר ליואב בושמיץ

גן ילדים בחיפה • אילוסטרציה - אין קשר לנאמר בכתבה (צילום: ירון כרמי)

11 שנות מאסר נגזרו על יואב בושמיץ בגין אינוס ומעשים מגונים בתלמידות כיתה א'

בית המשפט המחוזי בחיפה גזר על יואב בושמיץ, בן 20 מפרדס חנה, 11 שנות מאסר בגין אינוס ומעשים מגונים בתשע תלמידות בנות 6 בבית ספר בקריית אתא.


כזכור, בחודש ינואר 2021 הגישה פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום לבית המשפט המחוזי בחיפה, כנגד בושמיץ שהיה בן שירות ושימש כסייע בבית ספר יסודי בקריות. לבושמיץ יוחסו תשעה אישומים בגין ביצוע עבירות מין חמורות בשמונה קטינות, בנות 6. בחודש אוגוסט תוקן כתב האישום והתווסף לו אישום עשירי.

מכתב האישום שהוגש נגד בושמיץ, עולה כי מיום 20/8/20 ועד ליום 20/12/20 הוא התנדב לשנת שירות מטעם ארגון "מרכז מעשה". ביום 1/11/20 הוצב בושמיץ כסייע הוראה בכיתה ד' בבית הספר יסודי בקריות, ומיום 29/11/20 ועד יום 20/12/20 שימש כסייע בכיתה א'.

10 אישומים מחרידים

על פי האישום הראשון הנאשם ניגש לקטינה, "א", שאל אותה אם היא יודעת מה עליה לעשות בעניין מטלה לימודית. תוך כדי כך ובמהלך השיחה על אותה מטלה, הניח את ידו על רגלה מתחת לשולחן הכתיבה, הכניס את ידו מתחת לתחתוניה והחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה, בניגוד להסכמתה החופשית. בגין מעשה זה, הורשע הנאשם בעבירה של אינוס בנסיבות מחמירות.

על פי עובדות האישום השני, במועד שאינו ידוע במדויק, פנה הנאשם לקטינה, "ב" כדי לסייע לה בנושא השיעור. במהלך השיחה ביניהם ובעת שהקטינה הסתובבה לאחור כדי להוציא ספר מהתיק שלה, הכניס הנאשם את ידו מתחת לתחתוניה, ליטף את גבה ולפת את ישבנה. במועד נוסף שאינו ידוע במדויק, נצמד הנאשם לב' מאחור וחיכך את איבר מינו בישבנה. כל זאת עשה הנאשם בניגוד להסכמתה של ב' ולשם גירוי וסיפוק מיני. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשים מגונים בנסיבות מחמירות.

על פי המתואר באישום השלישי, במספר הזדמנויות במועדים שאינם ידועים במדויק, סייע הנאשם לקטינה, "ג" בנושאי השיעור, ותוך כדי כך הכניס את ידו מתחת לתחתוניה והחדיר אצבעותיו לאיבר מינה בניגוד להסכמתה, תוך שהוא גורם לה לכאבים באיבר המין. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של אינוס בנסיבות מחמירות.

האישום הרביעי עוסק בקטינות ב' ו-ג' שבאישומים לעיל, שבמועד שאינו ידוע במדויק, יצאו מהכיתה לשירותים והנאשם הלך בעקבותיהן. בזמן שהקטינות שטפו ידיים וכדי לסייע להן בכך, הנאשם נצמד מאחור לכל אחת בנפרד, כופף קצת את ברכיו וחיכך את איבר מינו בישבנן, תוך שהוא מניע את האגן שלו מעלה ומטה קדימה ואחורה, לשם סיפוק וגירוי מיני ובניגוד להסכמתן. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשים מגונים בנסיבות מחמירות.

על פי עובדות האישום החמישי, במועד שאינו ידוע במדויק, תוך כדי שהנאשם סייע לקטינה "ד" קיפול נייר להכנת חנוכייה, הוא רכן לכיוונה, הכניס את ידו למכנסיה וליטף את ירכה שלא בהסכמתה החופשית ולשם סיפוק וגירוי מיני. בגין המעשה המתואר באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשה מגונה בנסיבות מחמירות.

על פי האישום השישי, במספר מועדים שאינם ידועים במדויק, בזמן שהנאשם סייע לקטינה "ה" בנושאי השיעור, הוא הכניס את ידו מתחת לתחתוניה והחדיר אצבעותיו לאיבר מינה, בניגוד להסכמתה ותוך שהוא גורם לה למעט כאב. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של אינוס בנסיבות מחמירות.

באישום השביעי, במספר מועדים שאינם ידועים במדויק, עת סייע הנאשם לקטינה, "ו" בנושאי השיעור, הוא נגע בידו ברגלה ובאיבר מינה, מעל לבגדיה, בניגוד להסכמתה ולשם גירויו וסיפוקו המיני. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשים מגונים בנסיבות מחמירות.

על פי עובדות האישום השמיני, במספר מועדים שאינם ידועים במדויק, עת סייע הנאשם לקטינה, "ז" בנושאי השיעור, הוא הכניס את ידו מתחת לתחתוניה והחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה בניגוד לרצונה. כשניסתה ז' לסגור את רגליה כדי למנוע את הדבר, פישק הנאשם את רגליה והמשיך במעשיו. בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של אינוס בנסיבות מחמירות.

על פי האישום התשיעי, במספר מועדים שאינם ידועים במדויק, עת סייע הנאשם לקטינה, "ח" בנושאי השיעור, הוא הכניס את אצבעותיו ונגע באיבר מינה מתחת לתחתוניה לשם גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים וללא הסכמתה החופשית בגין המעשים המתוארים באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשים מגונים בנסיבות מחמירות.

האישום העשירי והאחרון עוסק במעשה נוסף שביצע הנאשם בקטינה, "ט" במועד שאינו ידוע במדויק, תוך כדי שסייע לה בנושאי השיעור הוא נגע בבטנה, בישבנה ובאיבר מינה מתחת לבגדיה, בניגוד לרצונה ולשם גירוי וסיפוק מיני. בגין המעשה המתואר באישום זה, הורשע הנאשם בעבירה של מעשה מגונה בנסיבות מחמירות.

11 שנות מאסר ופיצוי כספי

הנאשם הודה בכל העובדות שבכתב האישום המתוקן והורשע בעבירות שלעיל. בית המשפט בהרכב שלושת השופטים יחיאל ליפשיץ, גלית ציגלר ושמואל מנדלבום, החליט לגזור עליו 11 שנות מאסר שייחשבו מיום מעצרו ביום 20/10/20. כמו כן נגזרו עליו 12 חודשי מאסר על תנאי לתקופה של 3 שנים מיום שחרורו, והתנאי הוא שלא יעבור כל עבירת מין מסוג פשע, 6 חודשי מאסר על תנאי לתקופה של 3 שנים מיום שחרורו, והתנאי הוא שלא יעבור כל עבירת מין מסוג עוון. בנוסף הוא ישלם פיצויים לנפגעות העבירה: לקטינות נפגעות עבירות האינוס המרובות ג', ה' ו-ז' 50,000 שקלים כל אחת. לקטינה א' נפגעת עבירת האינוס 40,000 שקלים. לקטינות נפגעות ריבוי עבירות המעשים המגונים ב', ו' ו-ח' 25,000 שקלים כל אחת. לקטינות נפגעות עבירת מעשה מגונה ד' ו-ט' 15,000 שקלים כל אחת.הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
  1. יהודי אמיתי אמר/ה

    אני חושב לעניות דעתי שהעונש היה צריך להיות:לגדוע את הענף!

  2. ירון אמר/ה

    11 שנה? צחוק מהעבודה… מה עם ניכוי שליש?
    בתי המשפט, פשטו את הרגל…בארה"ב , היה מקבל 30 שנה לפחות…
    חיי ילדינו, הפכו להפקר ולמדינה הארורה , לא איכפת…

הגיבו כאן לכתבה