הפנינג טבע לכל המשפחה לזכר רן פרן ז"ל – וידאו מהשטח

הפנינג בסטלה מאריס – חיפה

משפחת פרן בשיתוף עם מספר ארגונים, הפיקו הפנינג טיול והפעלה בטבע, באזור סטלה מאריס ועין הים. בהפנינג השתתפו מאות אנשים, אשר הגיעו לקחת חלק ביום של כיף, לזכרו של רן פארן, אשר היה פעיל בחברה להגנת הטבע, אהב לטייל ונהרג בתאונת אופנוע בחיפה, ברחוב שמשון.

 

צפו בוידאו מההפנינג

צילום ועריכה: חי פה בשטח

 

הפנינג לזכרו של רן פרן – התמונות

(צילום: ירון כרמי)
הסבר_במנזר_הכרמליתים.jpg

הסבר במנזר הכרמליתים09_-_הפנינג_בטבע_-_נגה_כרמי_ורד_פרן.jpg

נגה כרמי ורד פרןמדריך_מסביר_על_אזור_סטלה_מאריס_ועין_הים.jpg

מדריך מסביר על אזור סטלה מאריס ועין היםמשפחת_פרן.jpg

משפחת פרןשלט_מטיילים_בטבע.jpg

שלט מטיילים בטבעתיפוף_בחיק_הטבע.jpg

תיפוף בחיק הטבע 

ההזמנה להפנינג

משפחת פרן, קהילת חיפה והסביבה של החברה להגנת הטבע, פרוייקט סובב עין הים – שכונת עין הים, מתנ"ס ליאו באק, עיריית חיפה – אגף התרבות, אוניברסיטת חיפה, תוכנית הדגל למאבק בהדרה ולקידום סולידריות חברתית מזמינים את הציבור הרחב להשתתף וליטול חלק בהפנינג הטבע לזיכרו של רן פרן ז"ל שיתקיים בשבת הקרובה בתאריך: 14.5.2016. הפנינג הטבע הוא לזיכרו של רן פרן – ילד טבע חיפאי שנפטר בתאונת דרכים.

בואו לטייל בשביל סטלה מאריס – במקום בו הכרמל יורד אל הים, ותהנו מהדרכות טבע, סיור במנזר הכרמליתים בהדרכת דר' כמיל סארי, קולינריה מקומית, הפעלות לילדים, תצפית מאחד המקומות היפים ביותר בארץ ועוד. מהאירוע יצאו הסעות אל מסלול המשך מודרך: סובב עין-הים תחתון.
נקודת מפגש: מגרש החנייה מול מנזר סטלה מאריס
השתתפות: האירוע ללא תשלום, ומצפים לראותכם !
המסלול: מיועד לכל המשפחה.
אורך שביל סטלה מאריס: כחצי ק"מ.
ההליכה: לאורך המסלול עצמאית, וניתן להגיע בכל שעה.
יש להביא: נעליים נוחות להליכה, מים, כובע.

בהפנינג ולאורך המסלול יוצבו תחנות והפעלות שונות. חלק משביל ההליכה חשוף לשמש – מומלץ להגיע בשעה מוקדמת. המסלול מסתיים ברחוב אלנבי, ליד מערת אליהו. מנקודה זו יצאו הסעות (בחינם) חזרה אל נקודת ההתחלה או
אל מסלול ההמשך: שביל סובב עין הים תחתון . הסיורים בסובב עין הים תחתון יצאו בשעות 10:30 ו-11:30 ויימשכו כשעה. ניתן להגיע להפנינג בסטלה-מאריס בתחבורה ציבורית: קו 25 מהדר או קריית שפרינצק. ירידה בתחנת אדמונד פלג / טשרניחובסקי והליכה של כ 5 דקות עד למקום המפגש.

פוסעים_בנוף_-_סטלה_מאריס.jpg

פוסעים בנוף – סטלה מאריסרן פרן נולד וגדל בחיפה והטבע העירוני בה היה עבורו בית שני. הוא אהב את הטבע ובילה בו כל רגע פנוי. רן הוא בנם של ורד ודרור, נולד בחיפה ב 25.11.1987 ואת ילדותו בנוף הירוק החיפאי עשה בשכונות כרמליה ורמת התשבי הוא הבן הבכור לבית פרן אח לתום לסער וליאור. סיים את לימודיו ב"אנקורי" במגמת גיאוגרפיה, את שירותו הצבאי עשה כחובש קרבי ב"גולני". רן פרן נהרג בתאונה דרכים בתאריך 25.3.2011 והוא פחות מגיל 24 שנה, בחור צעיר שלא הספיק להגשים את חלומותיו טיול זה מטרתו להזכיר לנו את הילד הזה שאהב את הטבע של העיר חיפה.

Screen_Captures143.jpg

לא ניתן להגיב