ערב גאלה של עמותת "שולחן עגול 3" התקיים בחיפה • צפו

עמותת שולחן עגול 3 בחיפה קיימה את הערב, 9/4/22, את ערב ההתרמה השנתי בחיפה.
הערב הזה נועד לאסוף תרומות אשר מאפשרות את פעילות העמותה במשך השנה. אולם רפפורט התמלא כמעט עד 0 מקום. הקהל הרב צפה במצגת על הפעילות הרבה שהתרחשה בשנה החולפת והעשייה הברוכה זכתה למחיאות כפיים. בהמשך התקיימה הופעת רוק של להקת רוקוייל – rockville ומאות קמו לרקוד.

צפו: עידו מורג מספר על עמותת "שולחן עגול 3"

צפו: תומר פרויד, יו"ר עמותת "שולחן עגול 3" (בהתנדבות) מספר על העמותה:

קטע קצר מתחילת ההופעה:

קבלת הפנים - ערב גאלה של עמותת "שולחן עגול 3" (צילום: ירון כרמי)
קבלת הפנים – ערב גאלה של עמותת "שולחן עגול 3" (צילום: ירון כרמי)

ההזמנה לאירוע:


עמותת "שולחן עגול 3" פועלת למען החלשים בחברה והינה חלק מארגון התנדבותי בינלאומי

למען נוער בסיכון, ניצולי שואה ובעלי מוגבלויות ועוד – עמותת "שולחן עגול 3" מפעילה עשרות פרויקטים בהתנדבות, לאורך כל השנה.

עמותת שולחן עגול 3 בחיפה היא העמותה הפעילה והמשמעותית ביותר בארץ של הארגון, העמותה מורכבת מחבורת צעירים מחיפה והסביבה, המקדישים מזמנם ומרצם למען האחר. כל פעילות העמותה מתבצעת בהתנדבות מלאה ע"י החברים, אשר כולם נמצאים בשנים המעצבות של חייהם (גילאי 30-45). החברים בשולחן עגול מוציאים לפועל עשרות פרויקטים בשנה, בדגש על נוער בסיכון, ניצולי שואה ובעלי מוגבלויות.

בחג פורים ביצענו את הפרויקטים הבאים:

  • ארוחת ערב למסיבת פורים במרכז חרום אהבה- מוסד שמטפל בילדים ממשפחות מצוקה. כל שנה אנחנו מלווים את מוסד חירום אהבה ושומרים איתם על קשר אישי כבר שנים רבות. השבוע נתבקשנו לסייע ולתרום במסיבת הפורים של המוסד וכמובן שנענו בשמחה.
  • קניית תחפושות לפורים לילדי עולים חדשים במרכז עלייה קרית ים—בשבוע העמוס של חג פורים הספקנו גם לסייע במרכז הקליטה של בני העדה האתיופית בקרית ים והילדים התחדשו בתחפושות שנתרמו ע"י שולחן עגול 3.
  • מסיבת פורים מעגן השייט—מעגן השייט בחיפה מארח על בסיס שבועי קבוצת ילדים על הרצף לפעילויות העשרה- אנחנו בשולחן עגול יוזמים בימים אלו הקמת מזח חדש לטובת הפעילות של הילדים ובשבוע שעבר ערכנו להם מסיבת פורים בהשתתפות חברי השולחן וילדיהם. אחד העקרונות שלנו בשולחן עגול 3 זה להיות פעילים ומעורבים בפרויקטים.

הכל בהתנדבות מלאה

פרויקטים אלו הם חלק קטן מהעשייה השנתית של החברים בעמותה הכוללת עשרות רבות של פרויקטים.

העבודה וההשקעה מתבצעת ע"י חברי השולחן בהתנדבות מלאה (אנחנו מחפשים תמיד חברים חדשים, למי שמעוניין), התקציב למימון עשרות הפרויקטים שהעמותה מוציאה לפועל בחיפה והסביבה מגיע כולו מההכנסות של מכירת הכרטיסים בערב השנתי.

מופע ההתרמה השנתי של עמותת שולחן עגול 3 חיפה • להקת rockville (צילום באדיבות שולחן עגול 3 חיפה)

להקת הרוק "Rockville" במופע 'PARTY'
מוצ"ש 9/4/22 • 20:30
אודיטוריום חיפה

השנה ערב ההתרמה יערך ב-9/4/22 באודיטוריום בחיפה, כשההופעה השנה היא של להקת "Rockville" שתבצע את מטב הלהיטים מכל התקופות, במופע קצבי שמתאים לכל המשפחה.


בואו בהמוניכם!

נשמח שהציבור החיפאי יגיע בהמוניו למופע. אנחנו בשולחן עגול 3, מזמינים אתכם להנות ממופע מוזיקלי כיפי ומלהיב ומתרומה לקהילה – בכרטיס אחד.

כל ההכנסות הן קודש לביצוע הפרויקטים למען הקהילה.

הגיבו כאן לכתבה