"אתם המלאכים שבדרך" רחל סיימה את הטיפולים בהתרגשות ובהודיה לצוות המסור של כללית

רחל וייצמן טופלה במכון האונקולוגי בשנה וחצי האחרונות (צילום: דוברות כללית)

רחל וייצמן סיימה את טיפוליה וההתרגשות היתה גדולה

התרגשות רבה נרשמה במכון האונקולוגי במרכז לרפואה יועצת זבולון של כללית, כאשר מטופלת סיימה את טיפוליה.

רחל וייצמן טופלה במכון האונקולוגי בשנה וחצי האחרונות. רחל עברה טיפולים שלוו במגוון רחב של תסמינים, למרות כל זאת היא התמודדה בצורה מופלאה והפגינה תעצומות נפש!

רחל וייצמן שטופלה במכון האונקולוגי, יחד עם משפחתה והאחות אוקסנה שרייפר (צילום: דוברות כללית)

יום הטיפול האחרון

הצוות במכון, ובראשם הרופאה המטפלת ד"ר יקטרינה סנצקי והאחות אוקסנה שרייפר, עמדו לצד רחל לאורך כל התהליך שעברה וסייעו בידה לעבור את התקופה המאתגרת, ובשבוע שעבר הצוות בישר לרחל שהגיע יום הטיפול האחרון.   

משלוח המנות ומכתב התודה המרגש של רחל וייצמן ומשפחתה לצוות כללית (צילום: דוברות כללית)

חגיגות סיום הטיפול

"היה מאוד מרגש כאשר פגשנו בפעם הראשונה את ילדיה הצעירים של רחל שהגיעו בליווי בעלה, חגגו עימה את סיום הטיפול, הודו לצוות על הטיפול המסור עם משלוח מנות מושקע כתשורה, ומכתב תודה מרגש לצוות. אנחנו מאחלים לה ולמשפחתה המשך חיים טובים בבריאות ואושר, והרבה נחת ממשפחתה היפה", שיתפה בהתרגשות יהודית טפירו, האחות האחראית של המכון.

רחל וייצמן טופלה במכון האונקולוגי בשנה וחצי האחרונות (צילום: דוברות כללית)

מודל ייחודי לטיפול בקהילה

המכון האונקולוגי בזבולון הוקם בשנת 2003, ומנוהל כיום ע"י ד"ר יקטרינה שולמן ומהווה מודל ייחודי למתן טיפולי אונקולוגיה בקהילה. במכון, סמוך למקום המגורים של המטופלים, ניתנים כל סוגי הטיפולים האונקולוגים, בדומה לכל המכונים בבתי החולים, אך באווירה משפחתית ותומכת ובשביעות רצון גבוהה מצד המטופלים: מתן טיפולים כימותרפיים, ביולוגיים, בוני עצם, הורמונליים, אימונותרפים, בדיקות דם, שטיפות פורט, הדרכות ומעקב אחרי חולים המקבלים טיפולים פומיים, טיפול באומנות – תרפיה באמצעות ציור, רוקחות קלינית, שירותי תזונה ודיאטה ושירותי מעבדה.

בנוסף, המכון מהווה שדה להתנסות לסטודנטים לליווי רוחני ושדה קליני לסטודנטים לסיעוד.

הגיבו כאן לכתבה