בשורה למבוטחים: מכשיר ה-TYTO זמין לרכישה בבתי המרקחת של כללית חיפה והסביבה!

אסאלה ח׳ורי - רוקחת בית מרקחת כללית איינשטיין בחיפה (צילום: דוברות כללית)

מכשיר ה-TYTO זמין לרכישה בבתי המרקחת של כללית בחיפה והסביבה

רפואת העתיד כבר כאן ומהיום מכשיר ה-TYTO זמין לרכישה בבתי המרקחת של כללית ברחבי הארץ. מעכשיו, כל מטופל המגיע לביקור במרפאה או זקוק למכשיר באופן מידי יוכל לרכוש ולקבל אותו באותו הרגע במקום!

אבחון רפואי בלי לצאת מהבית

מכשיר TYTO מאפשר אבחון רפואי לכל בני המשפחה בלי לצאת מהבית. מדובר על מכשיר מהפכני, קומפקטי ופשוט לשימוש שבאמצעותו ניתן לבדוק מרחוק: חום, לב, דופק, ריאות, גרון, אוזניים, בטן ועור ולהתייעץ עם רופא בשיחת וידאו. השירות זמין למבוטחי כללית גם כשהמרפאות סגורות וכל המידע מתועד על ידי הרופא הבודק בתיק האישי של המטופל.

הפעלה פשוטה וידידותית

כללית, כארגון מוביל ומקדם חדשנות וטכנולוגיות רפואיות, השיקה ראשונה את השירות לפני 4 שנים. מאז מאות אלפי משתמשים נהנים משירות זה 24/7 והמטופלים אשר משתמשים במכשיר מדווחים כי ההפעלה פשוטה וידידותית. 

בלי להיחשף לתחלואה

האפשרות לקבל שירות רפואי מבלי להגיע למרפאה לעיתים תכופות ולהיחשף לתחלואה נוספת מעלה את חשיבות השירות במיוחד בתקופת מגפת הקורונה. 

מקבולה הנו ומייסם עבד אלראזק מבית מרקחת מרפאת לב הקריה של כללית (צילום: דוברות כללית)

אירנה מלנבסקי, הרוקחת המחוזית בכללית:

רכישת מכשיר ה-TYTO בבתי המרקחת מתווסף למהפכה הדיגיטלית שעולם הרוקחות עובר בשנתיים האחרונות. ניתן לקבל שירותים רוקחיים דיגיטליים כגון: ייעוץ רוקחי מרחוק, זימון תור לבית המרקחת – שירות שחוסך לנו את ההמתנה, הזמנת תרופות עד הבית ו/או איסוף באופן עצמי של התרופות מהסניף. המטרה שלנו בכללית, היא שמירה על בריאות המטופל, הנגשה של השירותים והעלאת המודעות, תוך הפיכת המטופל לשותף מלא בטיפול התרופתי שלו.
אסאלה ח׳ורי – רוקחת בית מרקחת כללית איינשטיין בחיפה (צילום: דוברות כללית)

"כארגון המעניק מגוון רחב של שירותי רפואה בדיגיטל חשוב לנו להרחיב ולהתאים את אמצעי התקשורת של הלקוחות עם הכללית תוך מתן אפשרות לתקשורת ישירה בפלטפורמות הזמינות והמועדפות עליהם. בעקבות עליה חדה ברכישה ועל מנת להנגיש את המכשיר ללקוחות מעתה רכישת המכשיר תתבצע גם בבתי המרקחת במרפאות, קרוב לבתי הלקוחות ובזמינות גבוהה. נמשיך לתת למטופלים שלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר ובזמינות הטובה ביותר על ידי טובי המומחים", סיכם רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי. 

רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)
רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)

במחוז חיפה וגליל מערבי של כללית ניתן לרכוש את מכשיר ה-TYTO בבתי המרקחת הבאים:
יוקנעם עמק השלום, לב הקריה בקריית אתא, המרכז לרפואה יועצת זבולון בקרית ביאליק, איינשטיין בחיפה, יועצת כרמיאל ובנהריה געתון.
• עלותו של המכשיר 179 ₪ עבור מבוטחי כללית.


ליצירת קשר עם כללית, הכנסו לקישור:

או חייגו למוקד כללית 2700*


הגיבו כאן לכתבה