חנוכת מרפאת הכללית בקניון קסטרא – עבור תושבי נאות פרס

מרפאת נאות פרס של הכללית נחנכה היום (שני, 14/3/22) באירוע חגיגי בקניון קסטרא בחיפה. מדובר במרפאה משודרגת הכוללת רפואת משפחה וילדים, בית מרקחת ושירות מיוחד של בית חולים ברפואה מקצועית לילדים אורטופדיה, קרדיולוגיה ועור.


מרפאת נאות פרס משתרעת על שטח של כ-400 מ"ר במרכז קסטרא וכוללת רפואת משפחה, ילדים, בית מרקחת, בדיקות דם, חדר טיפולים ושירותי משרד. בנוסף יפעל במרפאה מיני בית חולים, בבעלות כללית, במסגרתו יינתנו שירותי רפואת ילדים, על ידי רופאים מבית החולים שניידר – רופאים מומחים בתתי התמחויות ברפואת ילדים, כמו אורטופדיה ילדים, קרדיולוגיה ילדים ועור ילדים ובהמשך יוכנסו שירותים נוספים.

מרפאת נאות פרס (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
מרפאת נאות פרס (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)

רונן נודלמןמנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית רונן נודלמן אמר בראיון לחי פה:

"בנינו את המרפאה עבור לקוחות כללית בקניון קסטרא. שכונת נאות פרס, הנמצאת במבואות הדרומיים של חיפה, היא שכונה של צעירים שהולכת וגדלה וכמו בכל שכונה שנפתחת, אנחנו מרחיבים את השירותים.

אני שמח לחנוך את המרפאה עם התושבים הרבים שהגיעו לאירוע את המרפאה ומתרגשים יחד אתנו. מאחר שמדובר באזור שמאכלס זוגות צעירים, קיבלנו החלטה להרחיב את שירותי הילדים ופתחנו במקום בית חולים לילדים, בבעלות כללית, בו יפעלו רופאים מומחים ברפואת ילדים, אשר יגיעו מבית החולים שניידר.

אני שמח לחנוך את המקום ויותר שמח שלתושבים יש כזאת מרפאה ושירותים זמינים לאורך כל היום ובסופי השבוע. אני מאחל לתושבים שאף אחד לא יזדקק לנו, אבל כל מי שצריך יכול להגיע ומוזמן לכאן".

נודלמן ובן שושן בטקס חנוכת מרפאת נאות פרס (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)

אורטל בן שושן – המנהלת האדמינסטרטיבית של מינהלת חיפה

אורטל בן שושן, המנהלת האדמינסטרטיבית של מנהלת חיפה בכללית אמרה בפתיחת האירוע:

"רגע לפני תחילת האביב אנחנו שמחים להשיק את המרפאה החדשה. מהרגע שהמטופל נכנס למרפאה, חשוב לנו שחווית השירות תהיה טובה, כי אנחנו מאמינים שהחוויה והשירות הם חלק מהטיפול הרפואי האיכותי אנו אותו מעניקים ללקוחותינו.

אנחנו קשובים לצרכי המטופלים שלנו ומתאימים את השירותים בהתאם. הקמת המרפאה החדשה מאפשרת למטופלים שלנו לקבל את השירות ליד הבית. המרפאה קמה בזכות עבודת צוות של המנהלת בשותפות של המנהלת והנהלת המחוז".

בית מרקחת נאות פרס (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
מרפאת נאות פרס – כללית (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
רפואת ילדים נאות פרס (צילום: סמר עודה כרנתינג'י)
קביעת המזוזה במרפאת כללית נאות פרס (צילום: דוברות הכללית)
קביעת המזוזה במרפאת כללית נאות פרס (צילום: דוברות הכללית)
הגיבו כאן לכתבה