תושב חיפה נשדד, רוסס בגז מדמיע והותקף

אגרוף - אילוסטרציה (צילום: ירון כרמי)

קבע עסקת חליפין שלמטבע זר והותקף ע"י שניים

מהמשטרה נמסר לחי פה – תאגיד החדשות:
תושב חיפה שקבע פגישה לצורך עסקת חליפין של מטבע זר הותקף, רוסס בגז מדמיע ונשדד: המשטרה עצרה שני חשודים לביצוע המעשה והבוקר (ד' 9/3/22) יוגש נגדם כתב אישום.

המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת דיווח בדבר אירוע שוד אלים, בו תושב חיפה הותקף ונשדד על ידי 2 חשודים.

מהחקירה עולה כי הקורבן, תושב חיפה בשנות ה-30 לחייו, קבע לבצע עסקת חליפין של מטבע זר בשווי של כ-10,000 ש"ח, כאשר בעת המפגש עם שני החשודים, השניים תקפו אותו, ריססו אותו בגז מדמיע, שדדו ממנו אלפי שקלים במזומן ונמלטו מהמקום באמצעות רכבם.

בתוך כך, שוטרי תחנת עכו שביצעו פעולות חקירה ראשוניות, עצרו את שני החשודים בביצוע המעשה, תושבי עכו (25,27) ותפסו את הרכב באמצעותו ביצעו את העבירה לטובת הליך חילוט.

בתום חקירה מאומצת שכללה גביית עדויות, סריקת מצלמות אבטחה ושימוש באמצעים טכנולוגיים מגוונים, הוגשה אתמול (ג' 8/3/22) הצהרת תובע נגד שני החשודים, כאשר הבוקר יוגש נגדם כתב אישום ובקשה למעצרם עד תום ההליכים.

הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
 1. מיר אמר/ה

  צריך לדעת עם מי לעשות עסקים…

 2. חיפה אמר/ה

  לא משלם ארנונה לעיריה עד שלא יטפלו בפדע ובחזירים. קליש זה עונש מן השטן. שוטרים מחפשים גוינטים במקום לבצע עבודתם.

 3. אייל אמר/ה

  חזירים – בגודל מכונית, אין דילול. העירייה עושה פרסום פייק ניוז כאילו אין בעיה, כל תושבי חיפה מבינים שזה בגדי המלך החדשים.
  פשיעה – ביטול הסיירת העירונית, משטרה שלא רואים ברחובות. לא אכיפה על תנועה וסדר וזה בסוף זולג להרס הבטחון האישי וראינו את חוסר התגובה בלינצ'ים בדיוק לפי שנה…

הגיבו כאן לכתבה