אלופים בפעם השלישית ברציפות

קבוצת הותיקים בכדורסל של עובדי חברת עובדי החשמל במרחב הצפון, זכתה זו השנה השלישית ברציפות וללא הפסד באליפות הליגה הלאומית למקומות עבודה במחוז חיפה. מ”מ יו”ר המזכירות הארצית ויו”ר הועד הצפוני של עובדי חברת החשמל יעקב דבידה, המעודד את הפעילות הספורטיבית בחברה, ברך את השחקנים והצוות הניהולי והמקצועי על הזכייה
יש אליפות. למרות השינויים הגדולים בסגל שחקני הקבוצה והצטרפותם השנה של שחקנים ותיקים לשורותיה, זכתה גם השנה קבוצת הותיקים בכדורסל של עובדי חברת החשמל בצפון זו השנה השלישית ברציפות באליפות הליגה הלאומית בכדורסל למקומות עבודה.

“קפטן” קבוצת הוותיקים בכדורסל של עובדי חברת החשמל בצפון ראובן אנקורי, שנחשב לאחד משחקניה המובילים, אמר השבוע, “ישנה חשיבות עצומה להישג זה לאור יחס הכוחות בליגה, כאשר רוב הקבוצות ששיחקו מולנו שיחקו עם שחקנים צעירים יותר ומשנה לשנה המאמץ הנדרש מהשחקנים רק הולך וגדל”.

מאמן קבוצת הוותיקים בכדורסל של עובדי חברת החשמל בצפון רוני סימאני, אף הדגיש כי “ההישג כולו שייך לשחקנים המשקיעים מזמנם ומרצם עבור הקבוצה ולשמחתי, הקבוצה מחוברת גם מהבחינה חברתית דבר הבא לידי ביטוי במשחקי הקבוצה”. מנהל הקבוצה ליאור גורן חיזק את דבריו של המאמן ואמר, “נכונות השחקנים להגיע למשחקים היא גבוהה ביותר ומהווה מתכון נוסף להצלחה”.

על סגל קבוצת הכדורסל של חברת חשמל וותיקים נמנים: ראובן אנקורי, אבי ונדל, ירון חנין, בוריס סלוביטקר, פיני פומן, זיו אפשטיין, ניר גל, שי גרנט, ערן קשת ורזי כרמי.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו