רכבל חינם לאקדמית גורדון – חוזר! • יום ד' 2/3/22

רכבל חיפה – חינם לסטודנטים של גורדון (צילום: Maroun image)

שירות "רכבל חינם לאקדמית גורדון" חוזר ביום רביעי!

הכירו את השירות אשר הושק בשנת 2016 כ"רכבל התחבורתי" הראשון בארץ

אם הייתם שואלים את בוגרי האקדמית גורדון, הם היו מספרים לכם שרכבל תחבורתי קיים במדינת ישראל כבר משנת 2016. הרכבל המיתולוגי של חיפה, משכונת בת גלים לסטלה מאריס, הסיע אותם מידי יום ללא כל עלות, כחלק משיתוף פעולה של המכללה עם הנהלת הרכבל.

שירות הנסיעה בחינם הופסק עם פרוץ הקורונה ובפעם השנייה עם פרוץ זן האומיקרון, תקופות בהן הסטודנטים למדו מרחוק.

ביום רביעי הקרוב (2/3/22) עם החזרה ללימודים בקמפוס, יחודש השירות לאורך סמסטר ב' עבור כל הסטודנטים וכל חברי הסגל של האקדמית גורדון (למעט בימים שהרכבל לא יופעל בשל תנאי מזג אוויר, בחופשות וכד').

רכבל חיפה – חינם לסטודנטים של גורדון (צילום: Maroun image)

פתרון לבעיית החנייה וגם אטרקציה מהנה

הרעיון של "רכבל תחבורתי" נועד לפתור את מצוקת החניה של הסטודנטים בגורדון. בזכות השירות יכולים הסטודנטים לחנות בחניון בת גלים שכולל כ-500 מקומות חנייה ללא עלות, להגיע חינם, תוך מספר דקות למכללה וליהנות מאטרקציה ייחודית ומנוף מרהיב של חורש וים. כמו כן, הפתרון מאפשר למגיעים בתחבורה ציבורית להגיע בעזרת אוטובוס או מטרונית לשדרות ההגנה ומשם להמשיך ברכבל.

המיזם הפתיע בנתוניו – כבר בהתחלה נמדד גידול עצום של למעלה מ-50% נוסעים ברכבל. בכך ניתן לציין גם את תרומתה של האקדמית גורדון לקידום עסקים מקומיים ושיתופי פעולה פוריים.

יגאל שייניס – סגן הנשיא למנהל וכספים – גורדון (צילום: ירון כרמי)

יגאל שייניס, סגן נשיא האקדמית גורדון:

אנו גאים בחיבור המוצלח עם רכבל חיפה למען הבאים בשערנו. נמשיך להוביל פתרונות פורצי דרך למענם. בהזדמנות זו נאחל לכולם חזרה נעימה לשגרה וסמסטר אביב מוצלח.
פאחר באדסי
פאחר ביאדסי

פאחר ביאדסי, מנהל הרכבל

: אנו מאוד שמחים על שיתוף הפעולה עם האקדמית גורדון. בהחלט מדובר במיזם יצירתי ופורה אשר מרגש אותנו ובעיקר את ציבור הסטודנטים. פתרון למצוקת החניה זה אומנם חשוב ונחמד, אך הסתבר שהרכבל מספק לסטודנטים גם חווית לימודים ייחודית, שמתחילה בבוקר קסום מול הנופים היפים של העיר חיפה, וממשיך אף ב"שעות חלון". סטודנטים נהגו לנסוע לטיילת בת גלים, לנשום אוויר ים ולחזור ללימודים בכוחות מחודשים. רכבל חיפה המיתולוגי שמח וגאה על שיתוף הפעולה ומאחל שנת לימודים פורייה.

הגיבו כאן לכתבה