גינת כלבים חדשה בקריית אתא • הכלבים נהנים וכולם מרוצים

גינת כלבים בציונות (עיריית קריית אתא)

גינת כלבים חדשה ברחוב הציונות בקריית אתא

הגינה מצטרפת ל-7 הגינות הציבוריות לשחרור כלבים שהוקמו ברחבי העיר

בימים אלה מקימה עיריית קריית אתא גינה ציבורית לשחרור כלבים ברחוב הציונות. הגינה מצטרפת ל-7 הגינות הציבוריות לשחרור כלבים שהוקמו ברחבי העיר ברחובות: מינץ, ג'אקומטי, האורן, לילנבלום, פארק הספורט, פארק אברהם בנווה חן ובשכונת גבעת אלונים. 

גינת כלבים בציונות (עיריית קריית אתא)

מתקני משחק לכלבים

בגינה קיימים 4 מתקני משחק לכלבים: רמפה דו שיפועית, מנהרת זחילה, קורת הליכה ומתקן קפיצה 3 טבעות בגבהים שונים. בנוסף, כל גינות הכלבים כוללות שער כפול בכניסה, משטח מרוצף, ספסלים, פח עם מתקני שקיות לאיסוף צרכים ותאורה.

ספורט וחברים

גינות הכלבים מאפשרות לכלבים לבצע פעילות גופנית וחברתית תוך שמירה על בטחון ובריאות הציבור. הגנים נועדו להקל על בעלי הכלבים לשחרר את כלביהם באין מפריע, ללא צורך בשימוש ברצועה ולאפשר לכלבים להתרוצץ חופשי תוך צמצום מפגעי צואת הכלבים בשכונות.

גינת כלבים בציונות (עיריית קריית אתא)

אכיפה ודו"חות

במקביל להכשרת הגינות נמשכת פעילות האכיפה של העירייה נגד תופעת הכלבים המשוטטים ואי איסוף צרכיהם ע"י בעליהם. האכיפה כוללת מתן דו"חות לתושבים שלא ישמעו לחוקי העזר העירוני לאחזקת כלבים (דוחות ע"ס 730 ₪ עבור כלבים משוטטים ודוחות ע"ס 475 ₪ על אי איסוף צרכי כלבים).  

שומרים על הכלבים ועל הסביבה

בהתאם לחוק העזר לפיקוח על כלבים, נקבע כי אין להשאיר בעל חיים ללא השגחה. על הבעלים לטייל עם כלבם כשהוא קשור ברצועה (ולעיתים גם במחסום) כדי להגן הן על הכלב והן על הסביבה.  בנוסף, ע"פ חוקי עזר מקומיים, חלה על הבעלים חובת איסוף צואת כלבים במטרה למנוע מפגעים תברואתיים ומחלות. 

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. עופר אמר/ה

    יפה טוב מאוד אבל למה לא עושים גינת כלבים בשכונת שדה בוקר בקרית אתא יש הרבה כלבים לדיירים בשכונה

הגיבו כאן לכתבה