שבוע פתוח באקדמית גורדון • 27/2/22-6/3/22 ◄800 ₪ הטבה לנרשמים!

חדשנות בחינוך בגורדון (צילום: סטודיו בעמק)

בואו להיות מנהיגי החינוך של המחר – שבוע פתוח באקדמית גורדון

האקדמית גורדון מזמינה מועמדים לתואר ראשון, תואר שני, מכינה והסבת אקדמאים להוראה – לחוות במשך שבוע שלם, כיצד היא מכשירה את מנהיגי החינוך של המחר.

האירוע יתקיים באופן היברידי – הן בהגעה פיזית לקמפוס והן בהתקשרות מרחוק. במהלך האירוע ניתן יהיה להירשם למועד מרץ או אוקטובר 2022 וליהנות מהטבה על סך 800 ₪.

שבוע פתוח באקדמית גורדון - online 2021
מציאות מדומה – כיתת חדשנות באקדמית גורדון (צילום: Matter)

עתיד בטוח מתחיל בשבוע פתוח

תחת המסר "עתיד בטוח מתחיל בשבוע פתוח", ייהנו המועמדים מסיור במתכונת של "אחד על אחד" במרחבים הטכנולוגיים, מהתנסות בשיטות ההוראה, ממפגשים עם ראשי חוגים וסטודנטים ממליצים וכמובן מייעוץ אישי.

החדשנות של המחר

האקדמית גורדון חרטה על דגלה את נושא הכשרת "שגרירי החדשנות של המחר" אשר יחנכו דור של ילדים סקרנים, חוקרים ויוצרים בעזרת שיטות הוראה מגוונות, בחלקן טכנולוגיות. ילדים שיידעו להתמודד עם אתגרי המחר וירכשו כישורים אשר יסייעו להם בהגיעם למקצועות עתידיים אשר טרם מוכרים לנו.

בתי הספר מכירים בשיטות ההוראה והדבר בא לידי ביטוי באחוז השמה גבוה במיוחד, מעל 90% מבוגרי המכללה מועסקים בחינוך.

חדשנות בחינוך בגורדון (צילום: סטודיו בעמק)

זוכת הפרס הלאומי למצוינות

גם הסטודנטים מביעים את שביעות רצונם. זו השנה השנייה שבה המכללה דורגה במקום ה-1 בישראל בסקר איכות ההוראה של התאחדות הסטודנטים הארצית מבין כל המכללות בישראל.

האקדמית גורדון, זוכת הפרס הלאומי למצוינות (2 כוכבי כסף, 2018), הוקמה לפני כ-70 שנה מתוך מטרה להכשיר מנהיגים בעולם החינוך. המכללה היתה לפורצת דרך לפני כעשור כאשר החלה את מהפכת החדשנות מתוך הבנה שתפקיד המורה במאה ה-21 הינו לעודד למידה שמקדמת סקרנות וחקר עצמי. עם השנים המכללה עדכנה את שיטות הלימוד, שילבה קורסים בנושאי טכנולוגיה, הקימה מרחבי למידה ייחודיים בנוף הישראלי והעניקה לכל סטודנט לתואר ראשון iPad חינם ככלי עבודה אשר יחליף בעתיד את הלוח והגיר. מעבר לכך, הסטודנטים בגורדון נהנים מסגל מרצים מקצועי, מיחס אישי, מתכנים בנושא קהילה ויזמות ומהתנסות מעשית ברמה גבוהה.

מרחבי למידה דיגיטליים - באקדמית גורדון מכשירים את המורים שמובילים את המהפכה (צילום: חי פה)
מרחבי למידה דיגיטליים – באקדמית גורדון (צילום: חי פה)

יש להירשם מראש
שבוע פתוח באקדמית גורדון 27/2/22-6/3/22

או חייגו 5033*


מלגות מגוונות

שכר הלימוד במכללה הינו אוניברסיטאי עם אפשרות למלגות מגוונות. מועמדים מצטיינים מתקבלים לתוכנית רג"ב (ראש גדול בהוראה) הכוללת הטבות שונות ובהן פטור מלא מתשלום שכר לימוד. לרשות הלומדים קיימת האפשרות ללמוד תואר ראשון, תואר שני ותעודת הוראה ב-5 שנים בלבד. קמפוס המכללה החדשני ממקום בלב שכונת כרמל צרפתי בחיפה וממנו נשקף נוף מרהיב של חורש טבעי וים.


הגיבו כאן לכתבה