שתיקה רועמת: כ-30 פעילים צעדו בחופי חיפה למען החיות המעונות

כ- 30 פעילי החזית לשחרור בעלי חיים, צעדו היום (ו') במשך שעתיים מחוף הסטודנטים עד למלון לאונרדו בשתיקה, על מנת להראות ליושבים במסעדות ולרוחצים בחוף את הזוועות המתרחשות בתעשיות המזון מן החי.

003-_חוף_הכרצל_הפגנה.jpg

צילום: אוריה כהן ומחמוד אבו נמיר
פעילי החזית לשחרור בעלי חיים ממשיכים במחאות למען בעלי החיים בתעשיות המזון מן החי בכל הכוח והפעם החליטו ללכת על מחאה יוצאת דופן והיא צעדה בשתיקה לאורך חופי חיפה, כשהם מחזיקים שלטים עליהם כתוב בשתי השפות עברית וערבית משפטים כמו: "חמלה לחלשים" – "אילו קירות המטבחיים היו עשויים מזכוכית, כל בני האדם היו הופכים לטבעונים" – "צדק לכולם" – "אין חיים במשלוחים רק מכות ואגרופים" – "לבעלי החיים אין סיכון להגיע לגיהינום. הם כבר שם" וזאת במטרה לגרום לאנשים שיושבים בצד בין אם במסעדות או על החוף להתחיל לשאול שאלות, להטיל ספק במה שהורגלו אליו במשך כל השנים כתוצאה משטיפות המוח של התעשיות וילכו לחקור ולבסוף להבין את האמת וירצו לשנות אותה גם הם.

מארגנת המחאה, שלי בן יוסף סיפרה לחי פה: "רק אם נמשיך בעוצמה בפעולות כאלו, הציבור יבין שאנו לא תופעה חולפת, יפתח את הראש וישכיל להקשיב לגבי טבעונות. רק כך הציבור יבין שטבעונות היא לא טרנד, אלא אורח חיים בריא, אקולוגי ומוסרי המצמצם את הפגיעה בבעלי החיים בצורה המירבית, את הפגיעה בבריאותנו וכמו כן, את הפגיעה האקולוגית בעולם. עלינו להמשיך להילחם בכל הכוח על מנת לעשות את השינוי התפיסתי בעולם, על מנת שהוא יהפוך לטבעוני ויפסיק להיות מושחת מבחינה מוסרית ועל מנת שנוכל להציל אותו לפני שיגיע לכליון מוחלט. אנחנו נלחמים עד שכל כלוב יהיה ריק, לא עד שכל כלוב יהיה נוח״.

IMG_2392.jpg

צילום: אוריה כהן ומחמוד אבו נמיר
DSC_0591.jpg
צילום: אוריה כהן ומחמוד אבו נמיר
IMG_9942.jpg
צילום: אוריה כהן ומחמוד אבו נמיר

זכויות בעלי החיים בחיפה

לא ניתן להגיב