החתול עונה ונשרף בזדון, לאחר מכן הושלך בכניסה לבניין של בעליו בחיפה

החתול קלוד (אלבום פרטי)

הבעלים של החתול מצא אותו ומתאר מראה מחריד ושובר לב

הסיפור המזעזע התרחש ביום שלישי השבוע, כאשר הבעלים של החתול קלוד בן ה-10 מצאו אותו שרוף ומושלך בפתח הבניין, לאחר שנעלם למשך 40 ימים. רוני וגמן הבעלים: "מסתובב בנינו אדם מסוכן. אנחנו מרגישים מאוימים".

קלוד בן ה-10

רוני וגמן ובת זוגו שמתגוררים במדרגות שפינוזה בהדר עליון, לא תיארו לעצמם שיחוו אירוע מזעזע ומחריד כמו זה שחוו ביום שלישי השבוע (15/2/22). רוני ובת זוגו מגדלים את החתול קלוד כבר 10 שנים, עבורם קלוד הוא ילדם לכל דבר ועניין.

רוני מספר בשיחה לחי פה: "לפני עשר שנים מצאתי את קלוד, הוא ילל הרבה ולא הצליח לקפוץ כי סבל מנכות ברגלו. לקחתי אותו אלינו ואימצנו אותו כבן משפחה. אני ובת זוגי לא הצלחנו ילדים לעולם, לצערנו, וקלוד הוא עבורנו הוא הילד שלנו, פשוט כך. אנחנו מגדלים אותו בהרבה חום ואהבה. הוא היה חתול ביתי ויש לנו חצר גדולה בבניין, שם נפגשים החתולים מהשכונה ויוצאים לטייל מדי פעם ואז חוזרים הביתה".

נעלם ל-40 יום

"לפני 40 יום קלוד נעלם. לפעמים היה נעלם ליום וחוזר למחרת", מספר רוני, "אבל הפעם ראינו שהוא לא חוזר במשך שבוע והיינו בטוחים שקרה לא משהו רע. אבל בחלומות הכי רעים לא חשבנו בכיוון הזה. חשבנו אולי חיית בר טרפה אותו, כי יש תנים שלפעמים מסתובבים באזור, או שאולי נדרס", הוא אומר.

החתול קלוד (אלבום פרטי)

"מאז אני לא מצליח להירדם"

"ביום שלישי, כשיצאתי לעבודה, מצאתי את קלוד מושלך בפתח הבניין. לא האמנתי למראה עיניי. גופו הושחת. הוא היה במנח לא טבעי, הראש מסובב והרגליים פתוחות והוא היה שרוף. מאותו יום אני לא מצליח להירדם. כל הזמן התמונות הקשות רצות לי בראש, גם כשאני בעבודה. לא הראיתי אותו לבת זוגי כי היה ברור לי שיהיה לה קשה מאוד להתמודד עם המראה המחריד שראיתי. זה נראה כאילו שהיה מוחזק בכת השטן. בגלל איך שהוא נראה, בתנוחה לא טבעית בכלל, היה ברור שעבר התעללות קשה ושהיה מוחזק לאורך כל התקופה הזאת.

אנחנו מרגישים מאוימים וחוששים, כי איזו סיבה יש שהחתול שלנו יעבור דבר כזה? ודווקא שלנו? הרי יש הרבה חתולים בחצר. זה כאילו שבחרו אותו. ולמה שמו אותו במצב הזה? בפתח הבית?

אני מקווה שהמשטרה תטפל ברצינות בתלונה שלנו, כי מי שעושה דבר כזה לבעל חיים חסר ישע, עלול גם לעשות את אותו הדבר ויותר לבני אדם.

הילה לאופר (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)
הילה לאופר (צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה)

הילה לאופר, חברת מועצת העיר מטעם הירוקים ופעילה למען זכויות בעלי חיים מסרה לחי פה: אסור לנו כחברה לשתוק כשמתרחש אירוע כזה ובטח לא להתייחס למקרה הזה בצורה כזאת כשמדובר בחתול או בכלב. זה מקרה מאוד חמור. מדובר בפסיכופט שמסוכן לציבור. היום זה בעל חיים, מחר זה יכול להיות אדם. חשוב לציין כי בבתי סוהר נעשה מחקר אשר גילה כי רבים מהאסירים שמרצים עונשים בגין אלימות קשה על כל גווניה כולל רצח, בעברם התעללו בבעלי חיים. אני העברתי את כל החומרים למשטרה ודרשתי התייחסות רצינית וטיפול רציני. בנוסף אני מתכוונת לפנות לאחראי הביטחון בעירייה ולבקש, אם יש מצלמות, שבאמצעותן ניתן יהיה לאתר את האדם שביצע את המעשה הנפשע הזה.

מהמשטרה טרם נמסרה תגובה.

הגיבו כאן לכתבה

42 תגובות
 1. נילי אמר/ה

  כואב הלב עבר החתול ייסורים קשים טרם מותו הנורא.

 2. יהודי אמיתי אמר/ה

  מידה כנגד מידה.לתפוס את מבצע הפשע ולשרוף אותו ברחוב הרצל בפני כל התושבים.פשוט בן אדם חלאה ללא לב.

 3. מנחם אמר/ה

  חלאה בןןןןן ז…. שיקבל שיתוק מי שעושה לחיות הוא יעשה גם לבן אדם או ילד קטן

 4. מנחם אמר/ה

  פסיכופט באמיית פסיכופט פחד אלוהים

 5. אייקו אמר/ה

  משתתפת בכאבך. חיית בית היא בת בית לכל עניין, כואב הלב!

 6. תחקירן אמר/ה

  לרוב רוצחים סדריים התחילו בנערותם ברצח מחרידשל חתולים או כלבים, כשהם גדלים הם צוברים בטחון וצורך בריגוש ועוברים לרצוח בני אדם

 7. תחקירן אמר/ה

  לרוב רוצחים סדריים התחילו בנערותם ברצח מחרידשל חתולים או כלבים, כשהם גדלים הם צוברים בטחון וצורך בריגוש ועוברים לרצוח בני אדם.

 8. אני אמר/ה

  איך אפשר ולמה???? מי שמסוגל לפגוע בבעלי חיים , הוא פושע לכל דבר וצריך למצות אתו אתו את הדין בחומרה רבה. הבעיה, שאין הרתעה וענישה. עצוב כל כך. ליבי אתכם.

 9. בוריס גרגורובי'ץ אמר/ה

  צריך לשרוף את מי שעשה זאת לחתול

 10. ענת לקריף אמר/ה

  הקלות הבלתי נסבלת שבה מתיחסים ברשויות להתעללות בבעלי חיים חייבת להיפסק. רוע זה רוע זה רוע. אין מקום בחברה מתוקנת להתעללות ואכזריות משום סוג. חתול הוא נשמה כמו כל נשמה אחרת ומי שמתעלל בחתולים או בע"ח בכלל הוא מי שמחפש את החלשים כדי להתאכזר אליהם. היום חתול, מחר ילדים, נשים בודדות, נכים או אנשים עם צרכים מיוחדים.
  הלוואי שיתעוררו שם במשטרה ויתייחסו למקרה כזה בכובד ראש. עונש חמור, מאסר וקנסות כספיים רק ככה אולי נצליח למגר את הרשע מתוכנו.

 11. זיו אמר/ה

  עוד דוגמה מאוד מצערת לאזלת ידה של עיריית חיפה. זנחה את ביטחון התושבים, ומתעסקת בשימור כוח. קאליש הזנחת את הדר את מסדה את השכונה הנהדרת הזו. לכי כבר. תני למישהו אחר עם מסוגלותלדאוג לעיר ולטפח אותה לעשות כאן עבודה . לכי .

 12. י.ו. אמר/ה

  לא נתפס כמה רוע יש בלב של "בן אדם"
  איך אפשר להתעלל בחיה שמסתכלת לך בעיניים ומחפשת חמלה ואהבה הלוואי שמי שעשה את זה יחווה אותו דבר ויותר גרוע העולם נהיה מקום מסוכן עצוב

 13. אריאלה אמר/ה

  לא חסרים סדיסטים בעולם. אדם שעשה מעשה כזה הוא ללא ספק סדיסט.

 14. ישראל אמר/ה

  ממש רשע של אנשים רעי לב, יכולים כך גם להתנהג לבני אדם, מפחיד ועצוב

 15. צעירה אמר/ה

  סדום ועמורה זה כאן ומזמן.
  הפשע על כל סוגיו שורר פה. עצוב!

 16. רפי רפול - חסון.חיפה.עיתונאי אמר/ה

  סיפור מזעזע ידידתי הלה לאופר,חברת מועצת העיר חיפה.שבת שלום

 17. גלעד אמר/ה

  פסיכופטים מכת השטן. . .
  הייתי שופך עליהם דלק ומצית, שיישרפו לאט. .

 18. רוני וגנר אמר/ה

  אני מבקש באופן אישי מכל מי שראה או שמע משהו שיכול להיות חשוד ולהצביע על התעללות בחתולים ליצור איתי קשר. הפרטים שלי נמצאים במערכת.
  תודה רבה,
  רוני,
  הבעלים של החתול קלוד

 19. איריס אמר/ה

  מחריד. מניסיון כדי להאריך את חיי החתול ואיכות חייו כדאי להשאיר חתולים רק בבית
  כמה עצוב. כמה סבל

 20. אשרת אמר/ה

  מזעזע! לפי התיאור, יש מצב שכת השטן. גם החתול היה שחור שהוא החתול הכי יפה שיש! אבל ידוע שלצערנו הם החתולים שהכי סובלים בגלל אמונות טפלות. אני בכלל לא נותנת לחתולים שלי לצאת החוצה. מעדיפה לשמור אותם קרוב אליי, בחממה שלנו. אחרי שמעקרים/מסרסים אותם הם כבר לא רוצים לצאת וטוב שכך. מקווה שהמשטרה תפעל כי כמו שציינתם, מי שיכול להתעלל בכל חיה שהיא הלא חסרת ישע, יכול להתעלל גם בבני אדם. לפחות באלו שחלשים ממנו. הצטערתי מאד לקרוא על הסיפור האישי שלכם ואת הטראומה שחוויתם. ממליצה לכם לאמץ חתול נוסף יחד ולבצע בו עיקור או סירוס.

 21. tal אמר/ה

  אפשר לדעת באיזה רחוב או אזור זה קרה בחיפה בבקשה? חשוב שהציבור ידע איפה להזהר מבנאדם מסוכן שמסתובב שם חופשי. אשמח לתגובה, תודה.

  1. רוני וגנר אמר/ה

   הדר עליון

  2. רוני וגנר אמר/ה

   אבל זה יכול לקרות לצערי גם באזורים אחרים בחיפה.חשוב לפקוח עין.

 22. אלי הכריש... אמר/ה

  לצערי הרב ישנם אנשים מוגי לב חסרי לב,גם אני מתגורר בקירוב למדרגות שפינוזה ואוהב בעלי חיים ,לצערי לא פעם נתקלתי באנשים חסרי לב חלאות אדם,גם לי בשכנות גרה שכנה שמתעבת בעלי חיים ולא פעם נתקלתי בהתנהגותה המחפירה כלפיהם מכשפה בכל רמ"ח איבריה מאחל לה סבל כל החיים.

 23. אזרח פשוט... אמר/ה

  מפחיד שאדם כזה חי בינינו ואין לי מה לאחל לפסיכופט הזה חוץ מכל הרוע בעולם

 24. נ אמר/ה

  למצוא דחוף
  את הפושעים!!

 25. אנה אמר/ה

  מזעזע. מקווה שהמשטרה תטפל. פסיכופטים כאלה לרוב לא מסכמים את מעשיהם בפגיעה בבעלי חיים. מקווה שהמשטרה תטפל ברצינות

 26. דליה אמר/ה

  מקווה שהמשטרה תעשה את עבודתה ותוכיח שבעלי חיים לא שקופים מאחלת למי שהרג אותה שה' ישלח לו ייסורים שיקבל שיתוק בכל הגוף

 27. חיפאית אמר/ה

  נורא פשוט נורא הלב נשבר קלוד המסכן יהיה זכרו ברוך
  צריך להזהר הלוואי שיתפסו את המנוול הפסיכופת

 28. ניקו אמר/ה

  אנשים רעים שטןן..פשוט לא יאומן.כמה מירמור יש באנשים.אלןקים יסגור חשבון עם אותו המתעלל .כל אחד מגיע יומו

 29. Shel Hesh אמר/ה

  If someone would kill your cat, he'd kill you.
  If your wife cheats on you, she'd kill you too. You know, has anyone seen my dog? His name is Gizmo. I love you Gizmo.

 30. אפרת אמר/ה

  חייבים לעשות הפגנה ורעש ליד משטרה ובית המשפט כדי שמקרה כזה לא יועבר לסדר היום המקרה אכזרי ושטני ואסור לשתוק על כך היום חתול מחר ילד או אדם בוא כולם נבחר תאריך ושעה ןנצא לעשות רעש כדי שהחלאה הזה יקבל את עונשו כראוי

 31. אמילי אמר/ה

  כואב הלב איי מאוד מקווה שאנשים שמתעללים בחיות ישבו שנים בכלא זה מתחיל בלהתעךל בחיות ומגעי לילדות ונשים וכו מדינת ישראל צריכה לקחת יוזמה ולהכניס מתעללים לכלא לשנים ארוכות!!

 32. איל אמר/ה

  אם תמצא את הנאשם תתבע אותו תביעה אזרחית על נזקים נפשיים שנגרמו לכם. העונשים שבתי המשפט נותנים על מתעללים בבעלי חיים הם בד"כ עלובים ולא מרתיעים את הרשעים שעושים את זה להמשיך במעשיהם.

 33. שולמית ויס אמר/ה

  אנשים שפוגעים בבעלי חיים חסרי ישע הם אנשים רעים. מי שפוגע בבעל חיים בסופו של דבר עלול לפגוע בבני אדם. סופו של אדם כזה בכלא להרבה שנים

 34. אתי אמר/ה

  מזעזע! ועוד שיש ביננו אנשים לא אנושיים שמסוגלים לעשות כאלה זוועות ואכזריות לשמה, המשטרה חייבת לחפש האשמים, לצערי אינני סומכת על המשטרה חדלת האישים

 35. מירה אמר/ה

  נורא😭😭😭 אני ממש מזועזעת.
  קשה לתפוס את האכזריות הנוראית הזאת.

 36. הקול השפוי אמר/ה

  שאתם גרים בשכונה בעייתית עם אנשים חארות,אל תתנו לחתול שלכם לצאת החוצה… החיות על 2 מסוכנות יותר מהחיות על 4.

 37. אורית אמר/ה

  מזעזע מסכן למה מה הוא עשה
  ממש מרחמת על המשפחה שלו
  אם היה שלי היה לוקח לי הרבה זמן להתאושש
  אני מאוד אוהבת חתולים לצערי אין לי מקום בבית ויכולת להכניס חתול
  אבל אם היה לי שכנה עם חתול זה היה אושר גדול עבורי

 38. lisa אמר/ה

  מזעזע לקרוא! כל כך מצער שחתול אהוב, שחי חיים טובים ושלווים, סיים את חייו בייסורים ובאופן טראגי.
  מפחיד אפילו לחשוב, שגם אם היו מוצאים את הפסיכופט הרוצח, לא היה מקבל עונש ראוי.
  משתתפת בצערכם, אנשים יקרים )': אם אתם זקוקים לכל דבר, המייל שלי במערכת האתר.

 39. מלי אמר/ה

  אני מזועזת כל פעם מחדש לקרוא דברים כאלה. אני גרה ברמת גן ומאכילה כ 15 חתולים באזור שנחשב לאזור טוב. בשנה האחרונה, יש גבר פסיכופט שהתחיל להטריד אותי בגלל שאני מאכילה בסביבה שבה הוא גר.םניתי למשטרה שכמובן לא עשתה כלום. כל התלונות שלי עליו, נסגרו כעבור כמה שעות. לפני כחודש, נאלצתי לרסס אותו בגז פילפל לאחר שהוא התקרב אלי יותר מדי, ועכשו יש לי רישום פלילי בגלל הגבר הפסיכופט הזה. אני חושבת שהוא הורג חתולים כי נעלמו לי כמה. בגלל שאף אחד לא פועל נגדו, הוא הולך ומתחזק יותר ויותר כל יום, ואני לא יודעת מה לעשות. מסתובבים ביננו פסיכופטים, והמשטרה אדישה.

 40. Guy אמר/ה

  ומה קורה עכשיו עם זה, מה תגובת המשטרה?

הגיבו כאן לכתבה