ענת איליביסקי מונתה כמנהלת מחלקת הדימות הרפואי וקובי בוסל הוא מנהל מחלקת הנדסה ובינוי החדש ברמב"ם

ד"ר ענת איליביצקי | קובי בוסל (צילום: דוברות רמב"ם)

קובי בוסל מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. קובי מחליף בתפקידו את אריה ברקוביץ הפורש לגמלאות • ד"ר ענת איליביצקי מונתה למנהלת המחלקה לדימות רפואי. היא מחליפה את פרופ' מאשה ג'אוויט הפורשת גם היא לגמלאות בימים אלו.

קובי בוסל, מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב"ם

קובי, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון (B.Sc , M.Sc), עובד ברמב"ם משנת 2009. במסגרת תפקידו, ליווה את מנהל המחלקה הפורש בימים אלו לגמלאות, אריה ברקוביץ, כששימש כסגנו, את פרויקט הקמת הקמפוס המערבי וכן פרויקטים רבים במבנים הוותיקים.

קובי בוסל ואריה ברקוביץ. (צילום: הקריה הרפואית רמב"ם)

החל משנת 2018 מנהל בוסל את מחלקת האחזקה של בית חולים וקידם את תחום תשתיות הליבה. במהלך משבר הקורונה ריכז וקידם הקמת והסבת מחלקות ומתחמים לטיפול מיטבי.
כאמור, מחליף בוסל בתפקידו את אריה ברקוביץ, שניהל עד כה את המחלקה ביד רמה.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם:

אני מבקש להודות לאריה ברקוביץ' על תרומתו הגדולה במהלך 21 השנים בפיתוח ותנופת הבינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. אלו היו 21 שנים מאתגרות של חברות, שותפות ומימוש חזון האדם בפועלו המבורך, שתרם רבות לאיכות שירותי הרפואה של תושבי הצפון.
ד”ר מיקי הלברטל מנהל בית חולים רמב”ם (צילום: סמר עודה כרנתינג’י)

דר' ענת איליביצקי מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם

דר' איליביצקי סיימה כעתודאית את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של הטכניון בשנת 1994 בהצטיינות, ומיד לאחר מכן הייתה למתמחה מצטיינת במחלקת הדימות ברמב"ם. היא השלימה תת-התמחות בדימות ילדים בבית חולים "שניידר" לילדים והשתלמויות נוספות בבית החולים Cincinnati Children Hospital בארה״ב.

דר' איליביצקי היא מרצה קלינית בכירה בפקולטה לרפואה של הטכניון ועל תחומי העניין הקליני והמחקרי שלה נמנים דימות המעי באולטרסאונד וב-MRI, תפקיד הדימות בילדים, דימות הילד האונקולוגי באולטרסאונד ו-MRI, כולל פעולות פולשניות תחת הכוונת אולטרסאונד. בשנת 2013 היא נמנתה עם מקימי היחידה לדימות ילדים בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט. כיום יחידה זו ממוקמת בשורה הראשונה בתחומה בישראל.

ד"ר ענת איליביצקי (צילום: דוברות רמב"ם)

עם כניסתה לתפקיד, דר' איליביצקי מחליפה את פרופ' מרשה ג'אוויט, מי שניהלה בארה"ב קריירה צבאית ורפואית מפוארת, וניהלה את המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם החל משנת 2014.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם סיכם:

שנים של עשייה מפוארת, ידע וקידמה אפיינו את שנות הנהגתה של פרופ' ג'אוויט במחלקה לדימות רפואי ברמב"ם, ועד כך אני מודה לה. אני בטוח שההצלחה וצמיחת התחום יימשכו גם במהלך כהונתה של דר' איליביצקי.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה.עיתונאי אמר/ה

    בהצלחה לכולם. בוקר טוב.

הגיבו כאן לכתבה