מקדמים את בריאות הקהילה הדרוזית בכללית ○ השייח מוואפק טריף ורונן נולדמן בשיתוף פעולה מרשים

השייח מוואפק טריף עם רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, והשייח מוואפק טריף, ראש העדה הדרוזית, מקדמים יחד את בריאות האוכלוסייה הדרוזית

במסגרת ביקורו של השייח במשרדו של מנהל המחוז, הודה לו רונן על שיתופי הפעולה ועל הדרך המשותפת לקידום הבריאות. 

הפגישה נערכה במטרה לתאם ציפיות ולהדק את שיתופי הפעולה לקידום בריאות בקרב האוכלוסייה הדרוזית.

עם פרוץ מגפת הקורונה ותחילת מבצע החיסונים הראשון, השייח הגיע להתחסן במרפאת ירכא סמוך למקום מגוריו, וביחד צילמו השניים סרטון בו הם קוראים לכלל האוכלוסייה הדרוזית להגיע ולהתחסן נגד נגיף הקורונה. לאורך השנתיים האחרונות שיתוף הפעולה בין השניים הביא לתוצאות מרשימות, שמתבטא, בין היתר, במספר רב של מתחסנים בקרב האוכלוסייה והצלחה במניעת תחלואה.

השייח מוואפק טריף עם רונן נודלמן (צילום: דוברות כללית)

רונן נודלמן, מנהל כללית מחוז חיפה וגליל מערבי:

בין כללית והעדה הדרוזית, בהובלתו של השייח טריף, מתקיים שיתוף פעולה הדוק למען בריאות התושבים ומבוטחי כללית. יחד פעלנו בשנתיים האחרונות בשגרה מאתגרת בעקבות נגיף הקורונה, ובזכות השותפות בינינו ולצד שגרת הטיפולים במרפאות, הגענו להישגים יפים במאבק בנגיף הקורונה. אני רוצה להודות בשמי ובשם כללית על שיתוף הפעולה.

במהלך המפגש הביע השייח טריף את הערכתו לשירות שניתן על ידי כללית ושיבח את העשייה הרבה בפיתוח התשתיות והשירותים למען הבריאות בכפרים הדרוזיים. בנוסף, השייח הודה על הפעילות הרבה שכללית עושה במהלך השנתיים האחרונות, כגון הקמת מתחמי בדיקות וחיסונים, עידוד התושבים להיבדק ולהתחסן, לשמור על כללי הריחוק, המסכות והבידוד.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה.עיתונאי אמר/ה

    כל הכבוד לכללית שירותי בריאןת.

הגיבו כאן לכתבה