קופ"ח כללית: סל ההיריון בפלטינום הוגדל ב- 3000 ₪ נוספים

003-_כללית_פלטינום.JPG

הורחב סל ההיריון למבוטחות פלטינום כללית לסכום של 8,000 ₪ במקום 5000 ₪. מדובר בסל ההיריון הרחב ביותר מבין כל מה שמוצע על ידי קופות החולים האחרות, המאפשר ניצול הסכום שנקבע לפיזור על פי בחירת הלקוחה, על פני הריונות שונים וכיסוי של 75% מעלויות הטיפול בפועל.

רובד הפלטינום להיריון בביטוח המשלים של שרותי בריאות כללית עבור שודרג משמעותי, עם הרחבת סל ההיריון לסכום של 8,000 ₪, ביחס ל-5,000 ₪ כיום, ללא כל תוספת לפרמיה הקיימת. השדרוג החדש החל ב- 1 בפברואר ויחול גם על לקוחות שמימשו את מלוא סל ההיריון עד כה. הכיסוי החדש מאפשר ניצול של 8,000 ₪ שניתנים לפיזור על פי בחירת הלקוחה, על פני הריונות שונים וכיסוי של 75% מעלויות הטיפול בפועל. שדרוג זה מציב את סל ההיריון של "כללית פלטינום" כרחב ביותר מבין כל מה שמוצע על ידי קופות החולים.

בכללית מציינים, כי סל ההיריון מהווה את אחד השירותים הממומשים ביותר בתכנית הפלטינום של כללית, ומהנתונים עולה כי הבדיקות והשירותים הפופולאריים ביותר בכיסוי הם : סקירת מערכות, התייעצות כללית עם רופא מומחה, תבחין מרובע, בדיקת VERIFI ודומותיה, שירות דולה או תומכת לידה, קורס הכנה ללידה, בדיקות גנטיות, בדיקת מי שפיר/סיסי שליה, דם ובדיקת צ'יפ גנטי.

מנכ"ל שירותי בריאות, כללית אלי דפסי: "הריון ולידה הם חוויה מרכזית במעגל החיים, אותה מלווה הכללית במסירות רבה. הרחבת הכיסוי מהווה כלי חשוב לניצול מיטבי של השב"ן (שירותי בריאות נוספים). מימון רחב זה גם מגביר הנגישות של הנשים ההרות לטכנולוגיות ולבדיקות מתקדמות שאינן נכללות בסל הבריאות אך חשובות מאוד ללקוחותינו ומהוות כיום חלק בלתי נפרד מתהליך ההיריון".

כללית

לא ניתן להגיב