אברהם אוחנה מקריית אתא קיבל את פרס שר החינוך לנוער מתנדב • "אני קורא לכולם להצטרף אלי"

אברהם אוחנה, תלמיד כתה י"ב בישיבה התיכונית בקריית אתא זכה בפרס מחוזי של שר החינוך לנוער מתנדב, על עשייה קהילתית ראויה לשבח.

אברהם אוחנה, תלמיד כיתה י"ב בישיבה התיכונית, קיבל את פרס שר החינוך לנוער מתנדב ע"ש אלעד ריבן ז"ל לשנת תשפ"ב.  

אברהם נבחר מבין עשרות מועמדים מכל הארץ ונמצא ראוי לפרס המחוזי על עשייה קהילתית ופעילות התנדבותית ראויים לשבח. 

אברהם מתנדב באופן קבוע בפרויקטים שונים, ביניהם: קו לחיים-ארגון וליווי בשבתות לילדים מוגבלים, מדריך בתנועת הנוער עזרא, יוזם פרויקט "משמר הסוכות"- הקמת סוכות בהתנדבות,  משתתף בנוער הקהל של החמ'ד ובמועצת התלמידים. 

לאחר קבלת הפרס אמר אברהם:

יש לנו כוח אדיר להתנדב ולתרום למי שבאמת זקוק לכך. ההתנדבות מאפשרת לי להיחשף לערכים חשובים של נתינה מכל הלב ואחדות ואני קורא לכל בני הנוער בעיר להצטרף אליי.

פרס שר החינוך ע"ש אלעד ריבן ז"ל

פרס שר החינוך לנוער מתנדב מוענק מידי שנה לבני נוער שהצטיינו באחד מהתחומים הבאים: חינוך, הדרכה, מנהיגות נוער מקומית/ארצית, בריאות, חירום והצלה, יזמות חברתית, עבודה עם ילדים ובני נוער בשעות הפנאי, איכות הסביבה, קשר בין דורי וסיוע לזולת. הטקס ע"ש אלעד ריבן ז"ל, הנער שהתנדב בכוחות לוחמי האש ונספה באסון השרפה בכרמל, הוא חלק ממסורת ההנצחה ועידוד התנדבות הנוער שיוזמים הוריו מאז שנהרג. 

יעקב פרץ ראש עיריית קרית אתא
יעקב פרץ ראש עיריית קריית אתא

ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ:

אני מברך את אברהם על זכייתו בפרס שר החינוך לנוער מתנדב. פרס זה מהווה מקור לגאווה בתלמידינו המתגייסים לעזרת האחר והנזקק ותורמים מזמנם וממרצם למען יצירת חברה טובה יותר הפועלת למען הקהילה ומעודדת את ערכי הנתינה וההתנדבות.
הגיבו כאן לכתבה

2 תגובות
 1. רפי רפול - חסון.חיפככה,עיתונאי אמר/ה

  מברוק אברהם אוחנה מקריית אתא על קבלתך פרס שרת החינוך לנוער מתנדב. כל הכבוד לך אברהם.פרס זה מהווה מקור לגאה לתלמידי קריית אתא. יישר כוח אברהם.אני מצטרף לברכות ראש העיר קריית אתא,ידידי יעקב פרץ לך ,אברהם.בהצלחה. שבוע טוב.

  1. עמי אבוטבול אמר/ה

   ברכות.
   טוב שיש לנו ילדים שיש להם את המצפון של הדור הקודם.
   אוחנה ברכות ותמשיך לתת עזרה לזולת.

הגיבו כאן לכתבה