מחווה לרווית מור לוחמת מג”ב שנפצעה בפיגוע בירושלים

עובדי מחלקת הנוער של רשת המתנ”סים נשר, וצוות שנת השירות ברשת המתנ”סים ביקרו את רווית מור, בביתה שבעיר לוד, שם היא מחלימה מפציעתה, לאות עידוד והערכה. וזאת כי מור עשתה שנת שירות לפני הצבא למען תושבי נשר.

רווית_מור_והחברים_מנשר_צילום_נתנאל_בטיש.jpg

רווית והחברHם מרשת המתנ”סים נשר. צילום: נתנאל בטיש
כזכור , ביום 3.2.16 נפצעה רווית מור, בעת עימות עם מחבלים בשער שכם בירושלים ואיבדה את חברתה הטובה הדר כהן ז”ל שנרצחה בפיגוע. הצוות שעליו נמנו השתיים, בגבורתו הרבה, מנע פיגוע קשה אף יותר. מור, אשר סיימה טירונות לפני שבועות ספורים ונמצאת כיום בהכשרה ללוחמה במג”ב, הייתה לפני כשנה בשנת שירות בעמותת “אחריי”, עמותה חינוכית חברתית הפועלת במטרה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים.

חבריה משנת השירות ברשת המתנ”סים נשר, יחד עם עובדי מחלקת הנוער של רשת המתנ”סים נשר, ביקרו אות בביתה לאות עידוד והערכה.

מנהל יחידת הנוער ברשת המתנ”סים נשר, נתנאל בטיש, מספר על מור, בוגרת מחלקת הנוער ברשת המתנ”סים נשר: “כחלק מהיותה ש”ש בעמותה, הגיעה מור, לקומונת “אחריי” בעיר נשר, בה התנדבה במשך שנה שלמה, טרם גיוסה לצבא. לאחר שהתייצב מצבה ושוחררה לביתה, הוחלט במחלקת הנוער נשר להרים את הכפפה ולהפגין תמיכה ואהדה ודאגנו להסעה מסודרת, בכדי לבקר את מור, בביתה בעיר לוד”.

אל ביתה של רווית הגיעו מנהל מחלקת הנוער, רכזי המחלקה, שינשינים מעמותת “אחריי” אשר כיום מתנדבים בעיר ובני נוער המכירים ומוקירים את רווית.

“הביקור היה מאוד מרגש”, מספרת מנחת מועצת הנוער בנשר, אור וייספלנר, “לביתה של מור, הגיעה המשלחת חמושה בסרטון הוקרה והערכה למור, בו השתתפו כלל בני הנוער השונים המתנדבים במחלקת הנוער, חלקם אף מכירים אותה באופן אישי, שוקולדים והמון אנרגיות מעודדות וחיוביות. היה מפגש מרגש ומעצים, מפגש מלכד ומלמד על דרך ארץ מהי, דבקות במטרה ונחישות”.

ראש עיריית נשר, אבי בינמו: “אנו גאים בלוחמת שלנו, ברווית, ובשאר הלוחמים האמיצים ששומרים עלינו. נשר ותושביה שולחים לרווית חיבוק חם ואוהב ומאחלים לה לחזור במהרה ליחידה. תמיד נשמור עבורה מקום חם בלב, על תרומתה לעיר נשר במהלך שנת השירות שעשתה, וכמובן על הגבורה ואומץ הלב שגילתה יחד עם חבריה לצוות”.

הגיבו כאן לכתבה