אמרתם איתור נזילות, אמרתם ישיר אחזקות החברה המובילה בתחום נזקי המים

קרדיט תמונה FREEPIK
קרדיט תמונה FREEPIK

איתור נזילות בזמן הנכון

לא פעם אנו עדים לרטיבות קלה של מים מבלי להבין מהיכן זה נובע. לפעמים אנו מזהים זאת באחד מהקירות שלנו, ובמקרים שונים בין הריצוף. בעוד חלקנו חושבים שמדובר בבעיה קטנה, הטפטוף הקטן הזה יכול להוביל לנזקים חמורים ואסור לתת לתופעה לבלבל אותנו ולהמעיט בחומרתה. יחד עם זאת, אחת הבעיות הגדולות יותר במקרים האלו, זה שאנו לא ממש יודעים להצביע על מקור הנזילה ואנו חוששים שהזמנת מומחה לטיפול בבעיה, יכניס אותנו עכשיו להרפתקת שבירת קירות והרמת רצפות, מה שגורם לנו לדחות את הטיפול. ובכן, קודם כל כדאי שתדעו שאי טיפול בבעיה רק יוביל אתכם בדיוק למקום אליו אתם מנסים להימנע מלהגיע, וזה נזק גדול וטיפול מורכב. הדבר השני שכדאי שתדעו, זה שכיום, בעזרת מכשור ייעודי מתקדם, ניתן להימנע משבירת קירות והרמת רצפות, אך זה אפשרי כל עוד אתם מתחילים את הטיפול בזמן הנכון, ולכן אל תדחו זאת.

כיצד מבצעים איתור נזילות?

קודם כל, כדי לוודא שאכן יש נזילה (מעבר לטפטופים), ניתן לעשות בדיקה פשוטה ולסגור בלילה את כל הברזים כולל את ברז הניאגרה בשירותים, ולבדוק האם מונה המים ממשיך לנוע. במידה והמונה ממשיך לנוע, סימן שיש נזילה. יחד עם זאת במידה והמונה מפסיק לנוע ועדיין יש רטיבות, סימן שהמים מחלחלים ממקום חיצוני, והבעיה היא דווקא בעיית איטום. כמו כן, קיימות שתי שיטות לאיתור נזילות. הדרך הראשונה נעשית על ידי מומחה בעזרת מצלמה תרמית. המצלמה התרמית היא מכשיר שסורק את אזור הנזילה בעזרת אינפרה אדום, בין אם זה קיר או רצפה, וממפה את השטח על פי שינויי טמפרטורה, כך שאיש המקצוע מקבל תצוגה של האזורים החשודים ברטיבות ובלחות. כדי לדעת האם מדובר בלחות או רטיבות, הוא נעזר במד לחות. מדובר בתהליך מורכב שדורש מומחיות רבה, ובהרבה סבלנות, אך הוא מונע את הצורך של שבירת קירות והרמת רצפות במקומות שאינם בעייתיים או רלוונטיים לבעיה. השיטה השנייה לאיתור נזילות היא בעזרת גז והיא יותר מתאימה לאיתור נזילות בשטח חיצוני כאשר מדובר במקומות שמקשות גישה למצלמה התרמית. למשל צנרת המצויה עמוק מתחת לאדמה. למרות שמדובר בשיטה יעילה ולא יקרה, האופרציה של היא הרבה יותר מורכבת ודורשת לתפעולה צוות מומחים.

איתור נזילות בעזרת ישיר אחזקות

חברת ישיר אחזקות היא בין החברות הטובות בארץ לטיפול בנזקי המים. נזילות קטנטנות, למרות חזותן התמימה, הן רק סממן ראשון לאי תקינות, אך וודאי לא האחרון. לפני שתמצאו את עצמכם עם פיצוץ בצנרת ושיטפון בתוך הבית כדאי שתעצרו את השתלשלות האירועים כל עוד אתם יכולים וזה אומר במיידי. הרימו טלפון אלינו ואנו נשלח אליכם צוות מיומן ומקצועי שיעניק לכם שירות יעיל, מהיר ואיכותי. אנו בישיר אחזקות עובדים אך ורק עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון והסמכות מקצועיות של מאתרי ליקויי בנייה ברישיון משרד העבודה עם התמחות בנזקי צנרת ורטיבות, ועם טכנאים בעלי הכשרה מקצועית וידע רב בתחום איתור נזילות מים בגז, או לחילופין בעזרת מצלמות דחף, מצלמות תרמיות ועוד. כמו כן, בישיר אחזקות מעניקים את שירותינו בכל אזורי הארץ 24/7 ואנו נשמח לסייע לכם בכל בעיה.

חושדים שהנכם סובלים מנזילה? הגעתם למקום הנכון!

אנו מעניקים את השירותים הבאים לאיתור נזילות:

איתור נזילות מים ללא הרס, איתור נזילות מים בבית, איתור נזילה במצלמה תרמית, איתור נזילות בגז, איתור פיצוץ בצנרת ועוד.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מטעמנו.

חייגו אלינו: 050-6961131, אנו זמינים לשירותכם 24/7.

הגיבו כאן לכתבה