גרגורי ורגאס, שחקן ורכז הפועל חיפה בכדורסל, התחסן במתחם כללית

ורגאס מתחסן במתחם כללית (צילום: דוברות כללית)

גרגורי ורגאס, שחקן הכדורסל ורכז הפועל בי-קיור לייזר חיפה התחסן במתחם החיסונים של כללית בקניון סינמול, לב המפרץ

ורגאס, רכז הפועל בי-קיור לייזר חיפה, בן 35 במקור מוונצואלה, מתגורר עם משפחתו בחיפה, ונחשב לאחד השחקנים הטובים ביותר שמשחקים בישראל בשנים האחרונות.
הגיע עם משפחתו להתחסן במתחם החיסונים של כללית בקניון סינמול, לב המפרץ והתרשם מהמתחם ומהשירות שניתן לכל מי שהגיע. ורגס חוסן על ידי האחות פלורה חיים, מנהלת מתחם החיסונים.

ורגאס במתחם כללית עם שלומי פורמן (באמצע) (צילום: דוברות כללית)

שלומי פורמן ס. יו"ר הפועל חיפה:

הפועל חיפה זו משפחה חמה ואוהבת שדואגת לשחקנים ולמשפחות שלהם לכל הצרכים. השבוע משפחת ורגאס הגיעה לקבל את מנת הבוסטר השלישית להבטחת בריאותם. אני רוצה להודות לכללית על ההתגייסות והסיוע המהיר לקבלת אישור לחיסון של אזרחים זרים.
ורגאס מתחסן במתחם כללית (צילום: דוברות כללית)

רינת בסל, מנהלת הסיעוד במחוז חיפה וגליל מערבי:

החשש מפני התפרצות נרחבת של זן האומיקרון בישראל הוא מוחשי ולצערי אזרחים רבים שטרם התחסנו או כאלה שטרם השלימו את מנת החיסון השלישית. החיסון מספק הגנה מפני מחלה קשה. אנחנו קוראים לכל מי שטרם התחסן ואלה שטרם השלימו את מנת החיסון השלישית –בואו להתחסן במתחמי החיסונים של כללית הפזורים ברחבי המחוז.
ורגאס עם פורמן (מימין) במתחם כללית (צילום: דוברות כללית)

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי: "לאחרונה בוצע מחקר גדול ומקיף של כללית בנוגע למועילות מנת הבוסטר במניעת תמותה ממחלת הקורונה שפורסם בכתב עת רפואי מוביל New England Journal of Medicine. תוצאות המחקר מלמדות באופן חד משמעי כי חיסון הבוסטר קשור בצורה מובהקת בהפחתת הסיכון לתמותה מקורונה, לרבות מזן הדלתא. אנו ממשיכים לחסן את הציבור בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולשמור על בריאותנו, בריאות ילדינו ויקירינו. אני מזמין אתכם להגיע ולהתחסן נגד קורונה ונגד שפעת במתחמים שלנו. כמו כן, יש להקפיד על עטיית מסיכה והימנעות מהתקהלויות. אני מאחל לכולנו חורף בריא".

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. רפי רפול - חסון.חיפה,עיתונאי אמר/ה

    כל הכבוד

הגיבו כאן לכתבה