מתנדבי הנוער של מד"א השתתפו באירוע ט"ו בשבט בשיתוף קק"ל

מתנדבי הנוער של מד"א השתתפו באירוע ט"ו בשבט מיוחד בשיתוף קק"ל, כ-2,000 בני נוער שלקחו חלק ביום המיוחד נטעו עצים ביער עופר, סיירו באנדרטה לזכרם של הנספים באסון הכרמל והשתתפו בפעילות חברתית מיוחדת בשיתוף קק"ל *

מנכ"ל מד"א אלי בין: "מתנדבי הנוער של מד"א הם מלח הארץ ומהווים את חוד החנית בתחומי התרומה לקהילה והנתינה לאחר"

נוער_מדא_בנטיעות_טו_בשבט_2016_-_צילום_דוברות_מדא_(1)_21.1.6.jpg

כחלק ממסורת הפעילות המיוחדת לקראת ט"ו בשבט של מתנדבי הנוער של מד"א, הגיעו (יום ה') כ-2,000 בני נוער מתנדבי ומתנדבות נוער מד"א מרחבי הארץ לצפון, על מנת לקחת חלק באירוע מיוחד לציון ט"ו בשבט.

את היום שנערך בשיתוף פעולה עם קק"ל, התחילו בני הנוער בסיור מיוחד ביער עופר בו הם נטעו עצים ומשם המשיכו ליערות הכרמל וערכו סיור באנדרטה לזכרם של הנספים באסון הכרמל. בסיומו של היום המיוחד, הגיעו בני הנוער למרכז הקונגרסים בחיפה שם שמעו הרצאה מפאראמדיקית מד"א יונת דסקל שהייתה מועמדת לצל"ש הרמטכ"ל במבצע 'צוק-איתן' על רפואה צבאית ועל סיפורה האישי ממבצע 'צוק-איתן', השתתפו בפעילות חברתית משותפת ונהנו ממופע סטנד אפ של הקומיקאי שאול בדישי.

נוער_מדא_בנטיעות_טו_בשבט_2016_-_צילום_דוברות_מדא_(2)_21.1.6.jpg

בהמשך בירכו את נוער מד"א מר דוד אשכנזי מאגף החינוך של קק"ל על פעילותם ומר ינון אלרועי המשנה למנכ"ל משרד הכלכלה בירך את נוער מד"א על השתתפותם בפרויקט נוער מד"א קונה כחול לבן.

"אני נרגשת ושמחה כל פעם מחדש לפגוש את הנוער הנפלא והאיכותי שלנו" סיפרה מארגנת האירוע, יפעת גלזמן המשמשת כאחראית נוער ארצית במד"א "כל השנה נוער הנפלא הזה עוסק בהצלת חיים ובפעילות הומניטרית במקביל ללימודים בתיכון והוא ראוי לכל ההערכה וההוקרה האפשרית".

נוער_מדא_בנטיעות_טו_בשבט_2016_-_צילום_חזקי_גרוסברד_תיעוד_מבצעי_מדא_(1)_21.1.6.jpg

מנהל אגף הד"ס במד"א ד"ר אלי יפה סיפר על פעילות הצלת חיים של מתנדבי הנוער בתקופת הפיגועים כאשר מתנדבת נוער שהייתה בדרכה מבית ספר הביתה סייעה בהצלת חייו של פצוע דקירה באוטובוס בירושלים ובירך את הנוער: "אתם נוער איכותי, לעמוד כאן מול 2,000 בני נוער שמפנים את כל זמנם להצלת חיים זה מאוד מרגש. אני מאחל לכם שתמשיכו במקצועות הרפואה אם כפאראמדיקים ואם כרופאים. אתם עתיד הרפואה של ישראל".

נוער_מדא_בנטיעות_טו_בשבט_2016_-_צילום_חזקי_גרוסברד_תיעוד_מבצעי_מדא_(2)_21.1.6.jpgנוער_מדא_בנטיעות_טו_בשבט_2016_-_צילום_חזקי_גרוסברד_תיעוד_מבצעי_מדא_(3)_21.1.6.jpg

לא ניתן להגיב