כיצד תשלבו מנות פתיחה וקינוחים באירוע בוקר של חברה?

מגשי אירוח (צילום: מונייר)

חברות רבות אשר עורכות אירועים לעובדים, לקוחות או ספקים איתם הן עובדות, בוחרות לערוך אותם בשעות הבוקר. כך במקום להטריח אותם להגיע אל האירוע אחרי שעות העבודה, בשעות הערב, הן מעדיפות לערוך אירוע בבוקר, בצורה כזו הם יכולים להיות הרבה יותר פנויים ויכולים להמשיך משם את עבודתם, בין אם זה בעסק עצמו ובין אם זה במקומות אחרים. 

ארגון אירוע עסקי בשעות הבוקר, דורש כמובן התייחסות ספציפית, בין אם זה על פי סוג האירוע ובין אם זה על האופי שלו וכן המועד בו הוא נערך. בין היתר, זה משפיע על השאלה מה יגישו לאורחים המגיעים אליו. 

בדיוק כמו באירועים פרטיים, יש הבדל בין המנות המוגשות באירועי בוקר לבין אלו המוגשות באירועי ערב או צהריים. זה נובע מעצם השעה וכן מהרגלי האכילה של האורחים. סביר להניח שבבוקר הם אוכלים דברים שונים מאשר בצהריים או בערב. חברות שעורכות אירועי בוקר, צריכות להתאים את עצמן לכך.

הרבה מאוד חברות בוחרות להציע לאורחים מגשי אירוח עם מנות שונות. מדובר על מגשים הכוללות שורה ארוכה של מנות ייחודיות, אשר לא דורשות בהכרח ישיבה ליד השולחן והמתנה למלצר שיגיש אותן. אפשר לגשת אל המגש, לאסוף מספר מנות, להניח בצלחת וליהנות מהאירוע, כך או אחרת. 

מגשי אירוח (צילום: מונייר)

אילו מגשי אירוח יכולים להתאים לאירוע בוקר?

כשחברה מחליטה לערוך אירוע בוקר, עליה לבחור מגשי אירוח שיכולים להתאים לסוג כזה של אירוע. עליה לקחת בחשבון שהרבה מאוד אורחים לא ירצו לאכול מנות "כבדות ומשמעותיות" ולכן חבל לבזבז את הכסף על זה. 

מוטב לקנות מגשים הכוללים מנות המתאימות לבוקר, בין אם מדובר במאפים מלוחים ומתוקים, כריכונים, מיני פיתות, וכן סלטים ופירות. אלו מנות הרבה יותר אידיאליות לשעות הבוקר מאשר מנות אחרות שמתאימות לשעות מאוחרות יותר ביום. 

איך משלבים מנות פתיחה וקינוחים?

אחת האופציות הייחודיות והמקוריות היא שילוב של מנות פתיחה עם קינוחים. כלומר, במקום ללכת על דברים מרכזיים וגדולים, אפשר להציע מנות קטנות, כמו למשל כריכונים, ירקות בכוס אישי, גבינות משק, אנטיפסטי, סלטים קרים, ולצידם להגיש קינוחים מתוקים שיאזנו אותם, כמו למשל, מקרונים, טראפלס, ומנות מתוקות אחרות שיכולות להתאים ליד הקפה. 

צריך לזכור, הרבה אנשים אוהבים לאכול בבוקר דברים מלוחים, לעומת זאת, ישנם אנשים שרגילים עוד מילדותם לפתוח את הבוקר עם משהו מתוק ליד הקפה. לכן, אם משלבים מנות פתיחה לצד קינוחים, אזי שניתן לענות על הצרכים של כולם. כל אחד יוכל ליהנות ממה שהוא אוהב ורגיל. 

קייטרינג מונייר המתמחה במגשי אירוח טעימים, איכותיים ויחודיים, מציע לכם אפשרות לשלב בין מנות פתיחה וקינוחים, בין אם זה באירועי חברה ובין אם זה באירועים אחרים. למונייר תפריט עשיר של מנות מסוגים ודוגמאות שונות. יועצי האירוח של מונייר ידעו להתאים לכם את התפריט הנכון לאירוע שלכם.

לפני סיום נזכיר, כמות המגשים אשר יוזמנו לאירוע תלויה בשאלה של כמות האורחים וכן במשמעות שלו. ישנם אירועים שלא דורשים כמות גדולה, לעומת זאת באירועים יוקרתיים יותר, ייתכן וכן נרצה להזמין כמות גדולה של מגשים. 

הגיבו כאן לכתבה